Szkoła Podstawowa nr 2 im.Mikołaja Kopernika

Łobez

Opinie o Szkoła Podstawowa nr 2 im.Mikołaja Kopernika

Słowa kojarzące się z Szkoła Podstawowa nr 2 im.Mikołaja Kopernika (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Szkoła Podstawowa nr 2 im.Mikołaja Kopernika : Najbardziej nie podobało mi się w Szkoła Podstawowa nr 2 im.Mikołaja Kopernika :

Zostaw opinię o Szkoła Podstawowa nr 2 im.Mikołaja Kopernika - Łobez

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Podstawowa nr 2 im.Mikołaja Kopernika