Eurica LTD Sp. z o.o.

Opinie o Eurica LTD Sp. z o.o.

Możecie opisać teraźniejszą sytuację Eurica LTD Sp. z o.o.? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

Mati

Jak firma jest super to nie dziwi mnie, że nie mają ofert pracy.

ema

jakby posiadali oferty pracy aktualne i poszukiwali pracowników to mysle. ze spokojnie można u nich szukac pracy, jednak z tego co sie orientuje to raczej nie poszukuja nikogo, chyba ze jak ktos słabo szuka czy sie interesuje i nie dzwonił do nich to nie będzie wiedział

smok

Nie kontaktujcie się z tą firmą. Oszukają was.

Zostaw opinię o Eurica LTD Sp. z o.o. - Zielona Góra

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurica LTD Sp. z o.o.