Opinie o Almedic w Pruszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Almedic. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Almedic o rekrutacji.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Almedic w Pruszcz

Martyna Nowy wpis

Czy w firmie dużo osób jest aktualnie chorych na covid ?

ola Nowy wpis

Na miłość Boską, czy to prawda, że.Almedic odmawaia przyjęcia osóby nadmiernie chorej do opieki.Czy macie Panstwo takie zgłoszenia?

Ewa Nowy wpis

A czy obecnie poszukuja pracowników? Jakie są wymagania i stanowiska do obsadzenia?

Bartek Nowy wpis

Podpowie mi ktoś czy potrzebują aktualnie pracownika?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Almedic? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Pacjent

Bardzo przyjemna atmosfera w przychodni! Nie ma problemu z dostaniem się do lekarza! Przychodnia się rozwinęła na plus!

Ewelina

Nikt nie twierdzi, że jest idealnie. Zresztą zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony !

Szukający pracy

Naprawdę godna polecenia przychodnia! Dobra pensja na start oraz miła atmosfera sprawiają, że aż chce się tam pracować ;)

@Szukający pracy

Akurat...

Renata

Pracowałam przez jakiś czas w ramach zastępstwa, jeszcze w starym budynku. Miło wspominam ten czas, super atmosfera. Pozdrawiam załogę ;-) Renia

Iwona

@Mco sprawia, że poleciłbyś tą firmę dla początkujących? Jakie doświadczenia, możliwości rozwoju oferuje praca w Almedic? Chętnie dowiemy się też więcej o Twoich doświadczeniach. Jakie są według Ciebie plusy i minusy pracy w Almedic?

M

Ogólnie dość dobra firma z fajną pensją dla początkujących

;)

;)

Radny

No na pewno. Zwłaszcza jeśli uda im się naszą gminną przychodnie przewrócić czego już rękami wójta Wądołowskiego (tatusia głównego udziałowca Almedica) próbują

spalony

Świąteczne życzenia dla podpalaczy z Pruszcza!!!

Zamknięta bo Pani Ania już tam nie chce przyjeżdżać

mama

No i przychodnia zamknięta

Musiał

Chłopy skrzyknijmy się i (usunięte przez administratora) tych Makarewiczów z Pruszcza... jak naszej ciężkiej pracy nie potrafią uszanować

Anita

A jak mają wypłacać skoro pani komornik biega za Olą i chce odzyskać dla Banku Handlowego 80 000 pln.... i nie może ;). Pewnie niedługo zamkną tą przychodnie.

Joanna Remus

Nie wiem,kto sie podszywa pod moje nazwisko i dodaje komentarze pewnie w moim imieniu???, bo na pewno to nie jestem ja.Jeszcze jeden taki wpis z nik REMUSOWA to zgłaszam to na policje...Mój NIK to nie tajemnica

Mariolka

No i przestałam przyjeżdżać ;)

JAN

Ale ten (usunięte przez administratora)to jest diesel... drugiego takiego ze świecą szukać ;)

ola

I znów Krause się zmyła przed 16.00...

Zostaw merytoryczną opinię o Almedic - Pruszcz

Almedic
3.6/5 Na podstawie 49 ocen.
  • al. Zwycięstwa 26
    87-860 Pruszcz