Wod-Czech Usługi Instalacyjno-Sanitarne I Pralnicze Maciej Zjawin

Sulechów

Wod-Czech Usługi Instalacyjno-Sanitarne I Pralnicze Maciej Zjawin

Opinie o Wod-Czech Usługi Instalacyjno-Sanitarne I Pralnicze Maciej Zjawin

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

były

ten koleś to jakiś oszust totalny idio... Ty sie kolo zastanów jak prowadzisz firme takich jak ty powinni zamykac kłamiesz do słuchawki potem nie odbierasz, opanuj sie ludzi oszukujesz naciagasz na kase i zmieniasz numery, a pracownicy tylko narzekają życzę ci aby twoja niby firma jak najszybciej splajtowala ja u konkurencji mam się o wiele lepiej

Zostaw opinię o Wod-Czech Usługi Instalacyjno-Sanitarne I Pralnicze Maciej Zjawin - Sulechów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wod-Czech Usługi Instalacyjno-Sanitarne I Pralnicze Maciej Zjawin