PATMAT Sp.Z.o.o

Rąbień

Opinie o PATMAT Sp.Z.o.o

Maja

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informację, że poszukiwany jest do pracy Spawacz konstrukcji stalowych MAG. PATMAT potrzebuje również pracowników do pracy jako Ślusarz/monter konstrukcji stalowych. Ktoś z Was pracuje w firmie na którymś z tych stanowisk? Co możecie podpowiedzieć osobom, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV? Każda dodatkowa informacja może być pomocna.

Zainteresowany

Oglądałem ich wykonanie i powiem że jestem pod wrażeniem, oczywiście pozytywnym. Nie ma żadnych niedociągnięć czy oszczędności na materiałach. Tylko te opinie trochę martwią, chyba że to bardziej konkurencja sieje zamęt niż jest w tym prawdy.

Maja

@Szczerypracowałeś długo w PATMAT? Jakim pracodawcą jest według Ciebie firma?

Szczery

Szkoda gadac. Niepolecam nikomu ani "produktow" tej "firmy ani "pracy" w niej. Osoba zarzadzajaca tym burdelem to zwykly oszust w stosunku do swoich klientow jak i pracownikow. Nic niejest tam jak powinno,a i prosze zapomniec ze cos bedzie na czas. Lepiej omijac to zjawisko z daleka

karol

zalezy jakie masz doswiadczenie i wyksztalcenie, firma zajmuje produkcja hal namiotowych wiec nie wiem kim chcesz być w firmie i jaką pełnić funkcję, możesz zostać inzynierem jak masz doswiadczenie i aspiracje, zalezy od Ciebie a jakie amsz dosiwadczenie?

Zainteresowany

A na jakie stanowisko można tam awansować ?????

klient

Ja mam od nich hale i jeżeli chodzi o wykonanie to odbiega ono od hal innych firm, bardzo solidna konstrukcja oraz bardzo estetyczne wykończenie. Na razie użytkuje około roku i jest bez zastrzeżeń.

dostawca

Nie płaci faktur za materiał więc co do pensji też nie ma co liczyć. złodziej po prostu

inny monter

Pracowałem chwilę czasu lecz wyjechałem za granice do lepszej roboty. Jak na Polskie warunki nie jest aż tak strasznie jak niektórzy piszą.

monter

Praca jak praca, raz jest ciężko, raz jest lekko. Wynagrodzenie jak gdzieś indziej.

nawi

Nie ma to jak z prezesem Dariuszem na czele po agencjach w Bydgoszczy się rozbijało. Miłe wspomnienia

ktos

A i Panie z pierwszego postu, dziękujemy również za uszkodzenie samochodu zrzuceniem klucza z dachu, które kosztowało 2 tys, jednak chyba nie wszyscy trzymają sztamę :).

ktos

Pozdrowienia dla pana z z pierwszego postu, jak się traci robotę bo się jest ściemniaczem to można wszystko napisać, ale nie wspominać o swoich wyczynach :) zakupu łososi wędzonych po 50zł kg na koszt firmy, jak się chce wyłudzać kasę z zus później kuronia to się umowy na siłę nie chce. Szkoda nawet nerw na takich ściemniaczy, najlepiej jakby kasa była za darmo bez roboty, oj to by była cudowna firma, nic tylko wpaść wpisać się na listę płac i przed tv do 10tego. Co do syfu to chyba ktoś zapomniał jak wyglądało auto firmowe użytkowane :) przez Pana z pierwszego postu :) pety z popielniczki wylatywały. Pozdrowienia również dla Jarka z drugiego postu, szkoda że najpierw się piszę a później myśli i rozmawia. Pierwszego odchodzisz, drugiego masz pieniądze co do złotówki i to się nazywa niewypłacalność :) hmmm to takie Polskie

Mark

Dla mnie jest ok, długo nie pracuję ale jak narazie nie narzekam.

alek

Dłużnik, uważajcie na tą firmę typ jest nie wypłacalny. Urywa kasę jak odchodzisz, dodam jeszcze że facet obrabia tyłek każdemu.

murzyn

Firma KRZAK produkcja i montaż konstrukcji stalowych. Brak odpowiednich warunków pracy ( jadalnia, prysznic, szatnia ) nie ma nic takiego. Temperatura na produkcji taka sama jak na zewnątrz. Suwnica, wózek widłowy brak UDT. Trzeba czekać bardzo długo na jakiekolwiek ubranie robocze, na montażach pracownicy wyglądają jak łachy pozbierane z ulicy. Pracodawca na początku świeci w oczy i obiecuje złote góry a nawet Eldorado, z czasem okazuje się że nie ma na wypłaty bo mu nie wypłacili za hale, nie ma co się dziwić skoro prace nie są zrobione do końca (inwestorzy niech też maja to na uwadze) Zatrudnia na umowy śmieciowe, lub wcale nie rejestruje, ściąga i wykorzystuje ludzi z wschodu. Firmą powinny zająć się odpowiednie władze i zamknąć ten bałagan, praca min 12 godzin dziennie, pracujesz miej to jesteś spalony. Gościu nie ogarnia całego systemu jaki tam stworzył, bałaganiarz, niechluja i flejtuch, nawet biuro to syf z malarią. Wstyd dla tego pana i współczucie dla pracowników.

Zostaw opinię o PATMAT Sp.Z.o.o - Rąbień

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PATMAT Sp.Z.o.o