Opinie o Easy-Way UK w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Easy-Way UK. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Easy-Way UK o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Easy-Way UK w Bydgoszcz

Katarzyna Bogej Nowy wpis

Witam wszystkich, Byłam Klientką firmy Easy Way. Przyjechałam do Anglii w maju 2015 roku. Pracowałam w firmie, która pakowała ubrania zamawiane przez internet. Był jeden moment, w ktorym w ciągu miesiąca był tygodniowy przestój w pracy. Stało się tak tylko dlatego, ponieważ była zmiana kolekcji i praca zapewniona była osobą, które były na kontrakcie. Nas z tej samej Agencji przeniesiono do innego miejsca i chwilowo praca odbywała się przy składaniu reklamowych gadżetów. Fajna zabawa :-). Wywiązali się ze wszystkim zawartym w umowie. Firma działała na jasnych zasadach. Uważam, ze wiele nieporozumień wynikało z braku komunikacji i "kontrowersyjnego Właściciela. Przy pomocy Pani Karoliny nauczyłam się samodzielności, dyscypliny i chęci niesienia pomocy innym. Z informacji jakie mam od miesiąca, to firma zakończyła swoją działalność. Pani Karolina zaczęła nowy etap w życiu i dalej wszystkim pomaga, ale już nie pod presją. Ja uważam, ten okres za dobrą współpracę. Z wyrazami szacunku, Katarzyna Bogej

Anonim Nowy wpis

150-200f. Jak jakaś agencja da ci pracę to pracę masz jak nie to nie

Anonim Nowy wpis

Easy way ściągają do Anglii. Firma jest,Rafała k. A całą korespondencję prowadzi się z Karolina W. Przyjeżdżasz na miejsce,zakładają Ci konto w,banku, załatwiają nin, rejestruje do agencji i czekasz na pracę. O jeszcze podpisują z tobą umowę koordynacyjna i o mieszkanie

@mhm oni nikogo nie zatrudniaja, zatrudniaja AGENCJE PRACY i oni wyplacaja wynagrodzenie

Firma Easy-Way UK poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Bydgoszcz
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.

MAteusz a ty jaka o nich opinie masz?

ogolnie zalatwiaja wszystko o czym mowia, tego nie da się im zzarzucić. Z praca jest w kratke jak potrzeba to bierze agencja jak nei to nie ( nawet tydzien w domu mozna siedziec) ja mam tylko do nich zarzuty o to ze na koncu oszukuja z wyplaceniem zaleglych pieniedzy i za wszyzstko duzo pieniedzy biora

oni nie wyplacaja kasy tylko agencja dla ktorej sie pracuje. ONI nie daja nikomu pracy tylko rejestruja do Agencji i pomagaja w zalatwieniu formalnosci.

mateusz

A to o tobie tylko świadczy ze jesteś pusty i w domu powinieneś siedziec a niw do Anglii jedziesz. Co od Siebie miałeś takiego do zaoferowania? Do pracy sie nadajesz w ogóle? Nie sadze. Ich usluga jest płatna ale chyba nie chodzą do pracy w tym czasów kiedy z nami zalatwiaja wszystko. Chyba ze Ty jesteś taki wyjątkowy i trzeba z Toba być 24/dobe. Ludzie Wam w tej Polsce to się juz w głowach poprzewracalo. Ale dobrze dobrzeTybwiesz swoje a ja swoje odnośnie Easy Way i ich pracy bo jestem ich Klientem. Zbawaki i do piaskownicy jak życie dorosle przerasta.

To chyba Ciebiebtak sciagneli. Bo ze znajomymi pracujemy normalnie. Jak Wam die nie podoba ro trzeba bylo zostac Polsce I zyc za Te psie pieniadze. A po drugie jak obie strony ze soba wspolpracuja to wszystko jest w jak najlepszym porządku. Tylko zawsze znajdzie się ktos taki co mu sloma z butów wystaje a jak tutaj przyjeżdża to się zachowuje jak prostak. Zapewne w Woim przypadku tez tak bylo skoro ich obrażasz. Dla mnie ludzie bardzo mi pomogli i nie dam na nich słowa złego powiedziec a Wy ze swoimi wiecznymi pretensjami nie wyjezdzajcie za granice jesli nie potraficie dostosowac się do panujących zasad.

Anonin

oni tylko sciagaja do anglii robia job center +, rejestruja do kilkunastu agencji i to wszystko

marek

Firma Easy Way nie jest Twoim platnikiem. Zatrudniony jestes przez Agencje Pracy. A ta firma pomaga Tobie ze wszystkimi formalnosciami, zakwaterowaniem, transportem do pracy I inne. Wyplaty Sa przelewane przez Agencje w piatki a czasami w soboty w zaleznoaci OD Agencji jak sie rozlicza wg swojego systemu. Pozdrawiam, Marek

Czytam Wasze opinie te negatywne I zastanawiam sie co sie dzieje. Ja przez ta firme jestem w Anglii od 6 miesiecy I nie zdazylo sie Nic zlego. Normal is chodze do pracy. Byl 2 tygodnie przestuj to Wlasciciel pomogl mi dostac sie do pracy jako Kierowca Vana. Normal is mam ciaglasc pracy. Czasem jak mam problem z dojechaniem do pracy I zqdzonie do Nich I maja mozliwosc to mnie jeszcze dowioza. Nie pobieraja zadnego characzu tylko normalna oplate za swoja uslige. To moze nie do konca jest cos z nimi tylko z Wami nie tak. Firma jest legalna. Zanim przyjechalem do Nich to poprosilem o jakikolwiek dokument prowadzenia dzialalnosci to Pani Karolina wyslala mi skany dokumentow na email. Pobieraja normalnie co piatek oplate za pokoj a nie haracz jak napisal ktos przede mna. Chociaz isliga dawno zostala wykonana to caly czas mam z Nimi kontakt I jak cos potrzebuje to zawsze sie moge odezwac I jak maja czas ro pomoga. Jak przyjezdzacie tu kombinowac to potem Sa powroty do domow. Badz dla Nich spoko to tez tacy Beda. Nie Sa zadnymi oszustami tylko staraja sie nas wyciagnac z kraju bez perspektyw. To raczej trzeba docenic a nie obrazac.

Aaa

TA FIRMA TO JEDNO WIELKIE OSZUSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ANONIM

firma sklada sie z dwoch osob, a wlasciwie z jednej osoby bo ten caly wlasciciel nic nie rovi, Wraz z kolegom zalujemy wyjazdu. Dopiero na miejscu sie dowiedzielismy jak to jest na prawde

ANONIM

bylem z tej firmy w angli pracy zadnej nie zalatwili tylko wzieli kase i characz co tydzien za to ze dwa razy w pracy bylem i wrocilem do polski nawet im nie mowiac. dziadostwo nie firma do kilku agencji zapisuja i tyle

Nie zawracaj sobie glowy

marcin

na ich stronie masz jakis kontakt

jola Nowy wpis

Jak ktoś kto ma nick Onnn może być wiarygodny??wyżej piszą ze bezprawnie pobierają opłatę 10f z każdej tygodniówki za opiekę rezydenta !kpina!!!A co do miejsc pracy skoro piszą ze mogą zmienic ci miejsce pracy to pomyśl jak się tam dostaniesz jesli nie zapewnia transportu??"bo wcale nie muszą.Powodzenia

Onnnn

Firma jak najbardziej jest rzetelna. Zadne oszustwo. I pracuje się w jednej firmie a nie kilku. Chyba ze chcesz urozmaicenie lub więcej godzin to możesz coś innego robić również. Polecam jak najbardziej.

Edyta

Witam wszystkich. Ja planuje wyjechac do UK i odezwalo sie do mnie biuro EASY WAY. Tak mi napisali w e-mailu : "Drodzy Państwo są Państwo rejestrowani min. w 3 Agencjach, przede wszystkim po to, żeby Państwa praca była urozmaicona a nie cały czas taka sama. Raz się pracuje w owocach, raz przy kosmetykach, innym razem przy żywności. Tak na prawdę zależy to od zapotrzebowania w poszczególnej firmie. Nie codziennie jedna firma ma dokładnie takie samo zapotrzebowanie na Pracowników." "Koordynacja jest płatna tylko raz za każdą osobę. Tak dokładnie. Koordynator jest osobą, która w Państwa umawia wszystkie spotkania, zakłada konto bankowe. W każdym miejscu jest z Państwem od początku do końca w roli tłumacza i opiekuna.W momencie podjęcia pracy Pracodawca Państwa ubezpiecza i z wynagrodzenia tygodniowego jest pobierana kwota ok. 10f na ubezpieczenie. Tak depozyt płaci się raz za każdą osobę. Jest to zabezpieczenie dla Wynajmującego w razie szkód lub niedotrzymania z Państwa strony umowy. Umowa z Agencją podpisywana jest na początek na 3 miesiące, ale nie mówione jest to że jak się Państwo wykażą w tej pracy to Pracodawca podpisuje z Państwem kontrakt bezpośredni. Jeżeli obie strony są zadowolone w tym momencie przechodzą na umowę bezpośrednią." Podaje swojego e-maila. 22edyta1@wp.pl

kamilp

no wie ktos cos o tej firmie i czy wyjechal ktos moze... Ja mam jechac 12 rozmawailem dzis z facetem i nic nie mowil o zadnej kasie

Zostaw merytoryczną opinię o Easy-Way UK - Bydgoszcz

Easy-Way UK