At Adres Marketing Izabela Molka

At Adres Marketing Izabela Molka

Opinie o At Adres Marketing Izabela Molka

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Są na forum jacyś pracownicy firmy At Adres Marketing Izabela Molka? Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy?

Tomasz
 Opinia

Jaka jest przyczyna tej ciszy?

Opinia

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w At Adres Marketing Izabela Molka. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

kolega
 Opinia

czasami zdecydowanie lepiej się pracuje w "spokojnej" firmie, a czy musi być rozpoznawalna?

Iza
 Opinia

Jaka jest przyczyna takiej ciszy na forum?

Hanna
 Opinia

A jak wygląda rozwój pracownika w At Adres Marketing Izabela Molka? Czy firma organizuje szkolenia?

Arek
 Opinia

Acha, no rozumiem, ja skorzystam z Twojej rady w takim razie

Bolośka
 Opinia

Powiedzcie mi czy w ogóle jest sens tam się dostawać bo z tego co widzę to firma ma zerową rozpoznawalność. Szczerze powiedziawszy nie znalazłam żadnej informacji o ich stronie internetowej, ofercie czy planach. Także mam wrażenie, że mają jakieś stałe grono klientów z którym się trzymają i nie wysuwają nosa poza ten obręb. Czy mam rację?

Ada
 Opinia

Piotrek jak ja pracowałam to wszystko zależało od tego ile podpisujesz, przeciętnie od 1200zł do 2 tys. Ale trzeba naprawdę dużo dzwonić

Tak1Nie

piotrek
 Opinia

cieszę się, że za ich wypłatę się nie głoduje, ale czy dacie radę to jakoś sprecyzować? ile netto konkretnie mniej więcej?

barry
 Opinia

no spokojnie nie płacą jeszcze na tyle źle, żeby trzeba było głodować i mieszkać pod mostem. da się przeżyć

Juz
 Opinia

A jakie warunki finansowe oferuje At Adres? Można spokojnie przeżyć z miesiąca na miesiąc w normalnych warunkach?

wu.
 Opinia

Może nie tyle, co warunki calkiem niezłe, ale na tle innych firm widac at adres marketing nie wypałd najgorzej.

robson
 Opinia

skoro ludzie rzeczywiście wracają do at adres z podkulonym ogonem to zapewne warunki są całkiem niezłe

Ada
 Opinia

jak masz jakieś potwierdzenie, że robiłaś dobre wyniki sprzedażowe to można się dogadać z kierownikiem. Jedna dziewczyna przechodziła z konkurencji i miała zupełnie inne progi procentowe niż my.

stara
 Opinia

Pracowałam tam rok temu i chcę wrócić. Nie orientujecie się czy mają teraz jakiś nabór?

??????
 Opinia

Ostrożna kiedy tam pracowałaś?? Ja pracuję od końca sierpnia i nawet w pierwszym miesiącu nie miałam tak niskiej wypłaty. A to, że trują że trzeba podpisywać to fakt- to telesprzedaż, a nie praca biurowa więc nie ma się co dziwić,że mają ciśnienia na wynik.To już nie moja pierwsza praca na słuchawkach. Różowo nie jest bo,żeby zarobić trzeba się sprężyć, ale pracowałam w PF i tam jest dużo gorsze ciśnienie i presja.

Opinia

Teoretycznie nie stawiają wymagań. Praktycznie każą przychodzić na 8 do 16 i ciągle trują że trzeba coś podpisać. Ale progi są takie że nic nie zarabiasz. Po co więc taka praca? Strata czasu.

Opinia

Panie na rozmowie wysysają sobie z palca progi które są nie do przejścia. Mydlą Ci oczy że to jest takie proste i że będziesz zarabiać dużo pieniędzy. Nic nie wspominają o tym ze przez pierwsze 3 miesiące nie ma żadnej pensji. Czyli zanim się wdrożysz i nauczyć gadać to podpiszesz umowe za 300 zł z czego masz 16 procent :) rąsia rączke myje.:)

Opinia

w żadnym wypadku nie iść ! Te Panie z pozoru są przyjazne. Umowa zlecenie bez żadnej podstawy. Treść umowy to śmiechu warte ! przez pierwszy miesiąc zarobisz może 200 zł ( jak Ci wypłacą ) po 2 miesiącach mówią że podpiszemy umowę o prace... mhm. tak właśnie wykorzystują młodych ludzi. Socjal ? hahhahahahaha śmiech. Państwo [usunięte przez administratora] wraz ze swoją pracownicą, która prawie wchodzi w tyłek to cwaniaki. btw. ciekawe dlaczego do tej pory biuro na kilińskiego nie zostało zarejestrowane tylko wszystko idzie na dostawczą hmm ? :) [usunięte przez administratora]

Pani Karolino
 Opinia

noway - 2013-05-02 19:55:26 Wypłacają, ale musisz się prosić o WŁASNE pieniądze. jeżeli odejdziesz z pracy, to niestety, ale nie wypłacą Ci podpisanych przez Ciebie wcześniej firm. Mi np. nie wypłacili 1400 zł, bo ,,umowa się skończyła" i dzięki mnie mają podpisanych dużo firm, właściwie za darmo. Nie polecam, odradzam. A firma powinna zostać gdzieś zgłoszona za sciemnianie i naciąganie klientów. Jak słusznie Pani zauważyła skończyła się Pani umowa a prowizja jest wypłacana w momencie kiedy klient ureguluje płatność. Jeżeli nastąpiło, to po wygaśnięciu umowy, to na jakiej podstawie firma miała Pani wypłacić pieniądze? Proszę nie mylić oszustwa z działaniem zgodnie z zasadami kodeksu cywilnego. W razie dalszych wątpliwości zapraszam do przestudiowania przepisów.

stały pracownik
 Opinia

jest możliwość awansu, można dostać własną grupę sprzedażową. Wypłacają całą należną prowizję. Tak jak ktoś wspominał do chwili trwania umowy- ale tak jak wszędzie jak wygasa umowa to nie wypłacają bo nie mają do tego podstaw.

noway

nowa
 Opinia

w środę byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Niewielkie ale przytulne biuro, rekrutację prowadziły dwie osoby. Ogólnie odniosłam pozytywne wrażenie. Od 6 maja mam zacząć pracę. Warunki jakie mi zaproponowano są ok. Zobaczymy jak będzie dalej.

hmm
 Opinia

Dziwne ja ani razy nie miałam opóźnień w wypłacie. Zawsze mi się zgadza. Próbowałaś/Próbowałeś to wyjaśnić??

uczciwy
 Opinia

[usunięte przez administratora] i naciągacze. Nie płacą pensji i naciągają klientów (przydałaby się jakaś kontrola :) . Pani [usunięte przez administratora] to niepoważna osoba. Nawet wrogowi nie życzę pracy w tej firmie. DNO.

chyba pozywywnie
 Opinia

pracowałem tam przez dwa miesiące. W oddziale na Dostawczej, zrezygnowałem bo z teofilowa jechałem ponad godzinę. Z tego co wiem to teraz mają oddział gdzieś w centrum. Spoko ekipa i zarobki jak się dużo dzwoni też. Gdyby nie dojazdy to pewnie nadal bym tam pracował

Opinia

nie jest to typowe call center i to w dobrym znaczeniu. Atmosfera ok, wiadomo trzeba dzwonić, żeby podpisać umowę jak w każdej tego typu firmie. Jeżeli ktoś chce przychodzić i posiedzieć sobie przez 8 godzin to się nie utrzyma z wypłaty. Jednym słowem praca dla osób, które chcą pracować. Polecam

realista
 Opinia

w każdej w pracy trzeba pracować, osobiście polecam, podejście do pracowników na duży +, z przełożonym bez problemu można się dogadać it [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] normalni ludzie tam pracują, duży POZYTYW !!!

obiektywny
 Opinia

Pracowałem w tej firmie przez cztery miesiące. Praca jak każda inna ma i swoje plusy i minusy. Fajna jest atmosfera i ludzie tam pracujący. Jeżeli ktoś narzekał to zazwyczaj osoby które nie dawały sobie rady ze sprzedażą. Z zarobkami było różnie ale min 1500 na rękę dostawałem (sama prowizja). Minusem było to, że na dwa miesiące miałem wypłacaną samą prowizję, ale można to przełknąć jak komuś zależy na pracy.

Zostaw opinię o At Adres Marketing Izabela Molka - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie At Adres Marketing Izabela Molka

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.