Pomoc drogowa Wojciech Socha

Opinie o Pomoc drogowa Wojciech Socha

Czy od czasu dodania ostatniej opinii o Pomoc drogowa Wojciech Socha coś się w niej zmieniło?

klienta ma w d.

Drogo drogo drogo !!!!

Jankes

Zdecydowanie polecam ta firme profesionalista w swoim fachu, mila obsluga

Szukasz pracy?

D. O. M

Dlugi czas oczekiwania za fakture zada wiecej bardzo drogo nie polecam 0 na 10

Stefan z micry

Profesionalne uslugi, POLECAM !

Viper

Polecam !

Tomasz

NIE POLECAM oszust i naciągacz aby rachunek otrzymać to każe sobie dopłacić VAT totalna KPINA !!! Bardzo drogie holowanie

Insignia

Polecam ! mila obsluga

Bmw e36

Polecam profesionalny sprzet i usluga w rozsadnej Cenie !

Tomasz Opel

Z pełna premedytacja moge polecic Usługi Firmy, SZYBKO I SOLIDNIE nie do końca tanio ale za jakosc tzreba zaplacic.

Zostaw opinię o Pomoc drogowa Wojciech Socha - Gliwice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pomoc drogowa Wojciech Socha