Lex Fortis Sp. z o.o.
4 27 30 5 1
bylypracownik

praca polega na(usunięte przez administratora)osób telefonami w sprawie wypadków, oczywiście na rozmowie kwalifikacyjnej nikt tego nie mówi, brak umowy o pracę, bez szans na zdobycie umowy o pracę, nierzetelna firma.

Tak2Nie1
Julia
@bylypracownik

Czy pracownicy Lex Fortis mogą liczyć na otrzymanie premii lub pozapłacowych benefitów? Jakie wymagania należy spełnić, aby móc je dostać? Zachęcam Ciebie do rozwinięcia tej wypowiedzi, gdyż dzięki temu osoby zainteresowane pracą w firmie będą miały wgląd do tego, jak prezentuje się jej system motywacyjny dla pracowników.

Tomek
@bylypracownik

Nienawidzę takiej pracy. Szkoda czasu. Łatwo się człowiek poniża. Bez sensu.

Tak1Nie1
nick
@bylypracownik

Umowa o pracę w Lex Fortis to standard.

Tak3Nie2

Asia
@bylypracownik

nie wiem, kto pisze takie głupoty. na pewno nie ktoś, kto na prawdę pracował w tej firmie. łatwo kogoś oczernić w internecie, dlaczego niby są nierzetelni? co powiedzieli, że będziesz robił w pracy niż to co robiłeś? idź do jednego z call center na krakowskim i zastanów się dwa razy co za bzdury wpisujesz!

Tak2Nie2
bylypracownik Nowy wpis
@Asia

po pierwsze to proszę o szacunek dla mojej wypowiedzi, mam prawo do swojej opinii i nie życzę sobie, żeby ktoś nazywał to bzdurą. pracowałem w tej firmie, na rozmowie rekrutacyjnej nikt nie powiedział mi wprost, że aplikuję do call center. warunki finansowe - najniższa krajowa, krótkie przerwy, w ramach których ledwo zdążysz zjeść obiad, ciągła presja dot "robienia wyniku". Co do rzetelności - pracownicy nie informowali rozmówców, że rozmowa jest nagrywana, nawet jeśli ktoś nie chciał kontaktu z doradcą w sprawie odszkodowania i tak trzeba było przekazać to dalej, co jest nie tylko nierzetelne ale i nieetyczne.

Tak1Nie1
Halina Nowy wpis
@bylypracownik

@bylypracownik Jak długo byłeś pracownikiem Lex Fortis? W firmie są realizowane podwyżki? Jak często?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 138 dni.

Hej, czy w firmie Lex Fortis Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Bartosz Nowy wpis

Tak sporadycznie zaglądacie na forum co może być wynikiem dobrej pracy. Ja polecam pracę!!!

Asia

Mi się bardzo dobrze tam pracuje. Wiadomo, jak ktoś nie ma porównania to może narzekać, bo praca z ludźmi do jednak ciężki kawałek chleba, ale można się przy tym wiele nauczyć. Poza tym jak ma się jakiś problem to też można zawsze uderzać. Warunki pracy są bardzo dobre, wiem bo pracowałam w podobnej firmie i było dużo, dużo gorzej. Polecam każdemu kto chce zarobić normalne pieniądze

Tak2Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Weteran

Jeden z najlepszych pracodawców jeżeli chodzi o branżę odszkodowań, a kilku już przerobilem;) najważniejsze, czyli pieniądze zawsze na czas, atmosfera w firmie też ok.

Tak5Nie1

nick

Ja pracuję, dostałem nowe autko, kaska na czas:) Wiadomo że to praca nie dla każdego, ja już piaty rok jestem i sporo ludzi się przewinęło, ale mi się udało i nie zamierzam zmieniać:)

Tak7Nie1

Julia
@nick

Czy oprócz służbowego samochodu Lex Fortis oferuje swoim pracownikom inne benefity? Czy możecie liczyć na dofinansowanie na prywatną opiekę medyczną lub pakiet sportowy? Prawdopodobnie użytkowników interesuje, jaki program motywacyjny firma ma w swojej ofercie, więc podziel się z nimi swoją wiedzą.

TakNie1

Zadowolony

Firma jest rzetelna i wypłacalna. Zaś opinie niezadowolonych to najczęściej efekt pracy nieuczciwej konkurencji, co niestety w tej branży jest normą.

Tak3Nie1

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w Lex Fortis Sp. z o.o.? Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

agent

Kliencie są zbywani. Zadośćuczynienia wypłacane są z znacznym opóźnieniem, co drażni klientów. Zero profesjonalizmu.

anonymous

Skrajnie nie profesjonalna firma tyle mogę powiedzieć

Piotr

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum? Szkoda, liczyłem na informacje.

koki

Pracuję w tej firmie i jestem zadowolony. Owszem robotę trzeba zrobić to fakt ,ale dla mnie to oczywiste. To nie urząd gdzie dostajesz kasę za siedzenie na stołku. Tu się pracuje owszem, ale za uczciwą zapłatę i z uczciwym podejściem do pracownika. Mogę polecić.

Tak5Nie

Naopak

Jest dokładnie odwrotnie! Nie masz żadnej stałej podstawy. Po spełnieniu warunku ilości umów dostajesz umówioną kwotę.

Lekki

Nie masz żadnej podstawy! Poczytaj sobie inne komentarze.

Nie

Jesteś w błędzie. To nie jest praca etatowa. Śmieciówka zlecenie albo działalność. Podstawę dostajesz za spisanie iluś tam umów. Zapytaj dokładnie ilu, bo już nie pamiętam. W umowie masz zagwarantowaną prowizję, ale nie jest za wysoka. Konkurencja daje więcej.

Manager

Byłym i aktualnym agentom, przedstawicielom i doradcom z branży odszkodowań i ubezpieczeń oferujemy konkurencyjne warunki i dochodową współpracę, zapewniamy wysokie prowizje i zaliczki oraz pełną dyskrecję. Dla chętnych możliwość budowy własnej struktury sprzedaży. Dla managerów z własnymi grupami sprzedażowymi proponujemy ekstra warunki, jeśli działacie w innych branżach, to zapewniamy szkolenia branżowe i wszechstronną pomoc na każdym etapie. Jeśli nie pracowałeś w tej branży, a chcesz dobrze zarabiać, to nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Cała Polska. Proszę o maila na adres kasadlaagenta@interia.pl

CV

Wyślij CV. Przyjmą cię, bo i tak ich nic to nie kosztuje. Przecież to nie etat, nie masz nic pewnego.

Dick

Wręcz przeciwnie. Dostaniesz się bez problemu, oferują tylko system prowizyjny i to wcale nie najwyższy w stosunku do konkurencji. Firm rekrutujących na warunkach prowizyjnych jest bez liku i chętnie każda cię przygarnie, w nadziei, że poszczęści ci się w tej branży. I oni dzięki Tobie odpowiednio zarobią...

Darek

Dostać się ciężko? O jakiej firmie ty piszesz? Prawie wszystkie firmy odszkodowawcze wezmą cię z pocałowaniem ręki. Nie dostajesz żadnej podstawy ani umowy o pracę, więc jesteś dla nich bezkosztowy.

agnieszka

Bardzo wiele zawdzięczam firmie Lex Fortis, bo dzięki niej wygrałam sprawę, która ciągnęła się miesiącami. Na początku próbowałam sama walczyć o swoje prawa, ale niestety, nikt nie traktował mnie poważnie. Cała sprawa dotyczyła mojego samochodu, który został uszkodzony przez niezabezpieczone odpady pochodzące z prac budowlanych. Firma odpowiedzialna za moją szkodę próbowała się wymigać, przekonując mnie, że to nie jest wina jej pracowników. Później próbowali wmówić mi, że stałam w niedozwolonym miejscu. Miałam już tego wszystkiego dosyć, ale nie poddałam się, tylko udałam się właśnie do Lex Fortis. Od tego momentu wszystko poszło błyskawicznie, a ja otrzymałam odpowiednio wysoką kwotę. Moje odszkodowanie było w pełni wystarczające pod kątem wszystkich niezbędnych napraw. Teraz mój samochód jest już w stu procentach sprawny i wreszcie mogę bez obaw z niego korzystać. Cieszę się, że tak to się skończyło, bo posiadam auto dość wysokiej klasy i szkoda byłoby mi się z nim rozstawać, w dodatku nie ze swojej winy.

Zastanawiam się nad pracą

Biorąc pod uwagę, że prawie każda kancelaria prowadzi rekrutację to chyba nie jest tak trudno o pracę?! To tak apropo wpisu powyżej. Kancelaria może duża ale młoda - data wpisu do rejestru przedsiebiorców:2013-03-12. Najważniejsza jest skuteczność. Jestem ciekawy ile podstawy otrzymuje Lider Struktury Sprzedażowej i jaki w zamian ma plan na pozyskanie Klientów. Jeśli to nie jest tajemnica proszę osoby już pracujące o informację. Jestem przekonany, że takie informacje uatrakcyjnią forum i bedą bardzo pomocne dla tych, którzy zastanawiaja sie nad wysłaniem cv.

Tak6Nie

Aegnt
@Zastanawiam się nad pracą

Zaaplikowałem tam równie, byłeś może na rozmowie, wiesz może coś więcej już, będę wdzięczny za info.

Zastanawiam się nad pracą
@Aegnt

Nie jeszcze nie wysłałem za mało informacji - same ogólniki. To co jest w ogłoszeniu piszą prawie wszyscy. Czyli wiadomo wszystko i nic.

Zostaw opinię o Lex Fortis Sp. z o.o. - Lublin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie