Opinie o Zeto Software Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zeto Software Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zeto Software Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zeto Software Sp. z o.o. w Olsztyn

Jak często w Zeto Software Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 24 lipca na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

MN

Lojalka była na śmieszną kwotę, parę stów, ponieważ było to dofinansowane szkolenie z jakiegoś miejskiego programu. Stanowiła ona 10%, więc sam fakt lojalki przy takiej kwocie to ciekawostka. Przy odejściu dostałem informację o konieczności zwrotu kwoty ponad dwukeotnej wyższej niż kwota lojalki, mimo że minęła połowa jej okresu. Okazało się, że zostało doliczone wynagrodzenie za czas trwania szkolenia, co jest niezgodne z prawem. W moim przypadku po przekazaniu opinii prawnej udało się rozliczyć zgodnie z zasadami, ale wiem że nie byłem jednostkowym przypadkiem, ponadto wiem, że również osoby odchodzące po mnie miały podobną sytuację, co świadczy że to nie był błąd wynikający z niewiedzy.

Z braku aktualnych ofert zapytam na przyszłość o to, czym się firma szczyci w zakładce kariera. A są to rozmaite, jak piszą, spotkania oraz integracje. Kulturalne, sportowe, co ma skutkować dobrą atmosferą. Jest więc ona na tyle dobra, by podawać to, jako swój firmowy atut? Jeśli w okresie wdrożenia, czy też później potrzebowałbym w czymś rady i pomocy, to czy doczekam się jej? Czy może przeważa jednak postawa typu radź sobie sam.

Co do pracy analityka, to możecie opowiedzieć o beneficie z ogłoszenia, a chodzi mi o to, że dają dodatkowe wsparcie przy relokacji dopasowane do indywidualnych potrzeb. Czyli jak ktoś zmienia miejsce zamieszkania, aby pracować w tej firmie, to pomagają np. poprzez znalezienie mieszkania, czy też wspierają finansowo taki wynajem? Dzięki.

MM

Zależy o jakim stanowisku mowa. Jeśli chodzi o zespół deweloperów to nie ma tych szkoleń wiele. Działa to tak, że pracownik szuka interesującego go szkolenia, szuka innych pracowników, którzy byliby zainteresowani szkoleniem i przedstawia to kierownikowi projektu czy HR. Ogólnie takich szkoleń jest jedno, dwa na rok czasem jedno na dwa lata. Z tym bogatym rozwojem to ściema. Każda firma wypisuje to w swojej ofercie pracy, więc zeto też to robi.

Julia
@MM

Firma faktycznie chwali się bogatym socjalem, bonami na święta multisportem etc. A jak oceniasz same zarobki ? jest podstawa i można do tego wypracować premie??jakiego rzędu? I najważniejsze jak wygląda rekrutacja do firmy ? Ile ma etapów?

@Julia

Jeśli chodzi o ten bogaty socjal, to pamiętam, że mają kartę multisport. Ale tu warto się dowiedzieć jak ona działa, kiedyś trzeba było dopłacać i korzystać z niej kilka razy w tygodniu aby nie płacić jakiejś kary, sporo ludzi w tedy z tego zrezygnowało. Opieka zdrowotna to jeden operator medyczny, ale nie jest to Lux Med czy Medicover, jakaś mniej znana firma. Ubezpieczenie na życie, z tego co pamiętam były dwa pakiety z PZU do wybory, cena około 50zł, płacisz co miesiąc potrącane jest to z pensji. Kart MyBenefit nie ma. Raz na dwa lata wczasy pod gruszą (jeśli się łapiesz). Bonów świątecznych nigdy nie dostałem. Za to na święta można dla dziecka zamówić paczkę, wtedy tez jest jakieś wyjście do teatru. Jest zniżka do teatru, ale z tego mało kto wie i mało kto korzysta. Na dzień kobiet kobiety dostają bon do Douglasa. Dla mężczyzn nic nie ma. Laptop dostajesz bo na czymś cię muszą szpiegować, komórki dostają tylko kierownicy i dyrektorzy. Możesz się dogadać z opłatą studiów, ale podpisujesz wtedy cyrograf, że nie uciekniesz z firmy w ciągu najbliższych X lat od ukończenia studiów, albo zwracasz pieniądze. Ogólnie socjal jest, ale przy każdym punkcie jest jakiś haczyk. Moim zdaniem inne firmy mają lepsze oferty. Co do zarobków, to jak na IT to słabo, a nawet bardzo słabo. Sporo osób pracuje na najniższej krajowej albo ledwo ponad to, i te osoby wtedy dostają te socjale, bony. Jest płatna sama podstawa, nie ma premii, bonusów, stażowego itp. Jedyne z czym ja miałem do czynienia to nadgodziny. A i te nie zawsze są wypłacane bo lepiej pracownikowi abyś je odebrał w postaci wolnego dnia. O podwyżki jest bardzo trudno, niektórzy na rozmowę z HR czekają pół roku by tylko dowiedzieć się, że ten temat zostanie poruszany. Dużo szybciej to idzie jeśli złożysz wypowiedzenie, albo dostaniesz podwyżkę, albo odejdziesz z beznadziejnej firmy i znajdziesz sobie lepszą. Rekrutacja zależy od stanowiska. W większości to rozmowa tel z HR, później rozmowa w firmie z kimś kto sprawdzi twoją wiedzę. Jeśłi to programista to może dostanie zadanie do rozwiązania.

Kamila
@MM

Co do tej rekrutacji. na stronie firmy jest oferta pracy dla Programista Front-End a właśnie chłopak szuka pracy. Czy na tej rekrutacji jest negocjacja przyszłej pensji? Czy to jest narzucone i pracownik musi się zgodzić jak chce pracować?

@Kamila

Szczerze, nie wiem jak teraz wygląda u nich rekrutacja. W normalnych firmach IT w ofercie są widełki ile dany poziom może zarabiać, więc już masz podgląd na co się piszesz. Widełki zostają potwierdzone w rozmowie z HR. Po rozmowie technicznej (czasem od razu czasem po kilku dniach) HR odpowiada, czy chcą z Tobą współpracować i jeśli tak, to jaką stawkę oferują. Tu teraz możesz negocjować. Nie ma czegoś takiego, że pracownik ci narzuca stawki i musisz się zgodzić. No fluff jobs istnieje już jakieś 5-6 lat, jeśli firma nie podaje widełek to można podejrzewać, że tyle lat są w plecy, albo wstydzą się czy nie chcą tych kwot podawać, ale "Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole" jest w każdej ofercie ;) Jeśli stawek nie podają to warto pytać HR o widełki, na pewno będą się tłumaczyć "to zależy od poziomu programisty", "to zależy od projektu", tylko po to by przejść całą rekrutację, rzucić niską stawkę i liczyć, że będzie ci głupio odmówić. Przykład sprzed lat, zatrudnił się nowy pracownik, prosto po studiach. Chciał kwotę X, zaoferowali mu kwotę X-500. Przy umowie dogadali się, że ok będzie za tyle pracował ale po okresie próbnym mają mu tą stawkę wyrównać do X. Okres próbny minął, pracownik próbował się dostać do HR aby porozmawiać o tej podwyżce, dostał info że musi czekać jeszcze kilka miesięcy bo nie mogą mu podnieść stawki. Pracownik zrezygnował z pracy w tej firmie. Warto na to uważać i nie iść na takie czy podobne układy.

Natalia
@MM

ciekawi mnie ten cyrograf na oplate za studia, nie orientujesz sie na ile lat potem trzeba podpisac umowe z firma, na czas trwania studiow czyli 5 lat ?

@Natalia

3 lata od czasu uzyskania dyplomu. Czyli jk studiujesz 5 lat to kończysz egzaminem i od tego czasu masz 3 lata lojalki.

Elżbieta
@MM

Co jest powodem tego że szkolenie wypada załóżmy jedno na rok? A co jesli znaleźlibyście więcej szkoleń które was interesują? Firma nie chce wysyłać na te szkolenie czy nie ma wystarczającej liczby chętnych osób?

@Elżbieta

Tu panuje trochę inna mentalność, wysłanie pracownika na szkolenie jest kosztem, taki pracownik podnosząc swoje umiejętności liczy na podwyżkę albo odejdzie do konkurencji. Raz na jakiś czas do firmy odezwie się jakaś firma z darmowymi kursami na które wysyłają pracowników. Pamiętam sytuację w jednym projekcie gdzie grupa była zainteresowana kursem. Jednak zostali przez górę przyblokowani, że ten kurs nie przyda im się do projektu, w którym pracują. Wtedy kierownik z własnej kieszeni musiał wykupić kurs dla pracowników. Lepsze kursy liczą się z lojalkami i to też zniechęca ludzi do brania w nich udziału.

Na czym ta wspomniana przez Ciebie nieuczciwość przy rozliczeniu lojalki za szkolenie polegała, jeśli to nie tajemnica? Jakie były jej koszty, porównując zwłaszcza do zarobków jakie u nich miałeś?

MN Nowy wpis

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Zeto Software Sp. z o.o. na stanowisko Analityk? Pojawiło się 25 kwietnia na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Analityk w firmie Zeto Software Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy jest możliwość zatrudnienia w Zero Software bez doświadczenia i studiów kierunkowych?

@Nowy

Raczej tak, zależy na jakie stanowisko.

@MM

A można ewentualnie się dowiedzieć jakie stanowiska by pod te warunki podlegały? ;)

@Justyna

To już zależy od obecnych potrzeb firmy i charakteru pracownika. Raczej nie zatrudnią tak programisty. Ale jakieś inne stanowiska już tak.

Nawet na staż?

@Justyna

Nie wiem jak jest z zatrudnieniem na staż. Z doświadczenia wiem, że stażyści to zazwyczaj byli uczniowie okolicznych szkół. Tacy trafiali do serwisu gdzie pomagali pracownikom. Czasem trafił się stażysta, który trafił to jakiegoś zespołu deweloperów. Ale rzadko trafiali do programistów, bo zazwyczaj ktoś nie chce by programiści marnowali czas, na osobę która i tak nie zostanie zatrudniona. Z tego co wiem to nawet uczniowie szkół unikają tej firmy.

@MM

"Marnowali"? :/ Tzn., no rozumiem ich praca jest wartościowa ale szkoda, że bezpośrednio nie można byłoby się czegoś od nich nauczyć. Czyli za stażem nie ma co jednak się rozglądać?

@Justyna

W tym przypadku na to pytanie nie ma prostej odpowiedzi. Z mojego doświadczenia wiem, że niektóre projekty mają dobrych programistów i analityków, którzy maja wiedzę i jeśli pokażesz, że chcesz się nauczyć to chętnie tą wiedzę przekażą. Ale tylko część z nich pracuje teraz w biurze lub hybrydowo. Możesz pisać/dzwonić do HR czy nie zatrudniliby stażysty na jakiś czas do jakiegoś działu? Zapytać jak by to wyglądało? Czy staże są płatne? Osobiście ja bym próbował dostać się do większej firmy (STX Next, Billenium)

xyz

Firma dobra na start, przestarzałe technologie, nudne projekty, praca nie dająca satysfakcji. Zarobki niewielkie, możliwość awansu znikoma. Brak ścieżki rozwoju. Umowa ok, na czas nieokreślony. Możliwość pracy zdalnej od czasu covida. Atmosfera specyficzna- firma rodzinna- na wyższych stanowiskach rodzina i znajomi. Firma nie docenia dobrych pracowników, oferuje wyższe wynagrodzenie dopiero przy złożeniu wypowiedzenia. Firma lubiąca szukać kozła ofiarnego wśród zwykłych pracowników, odsuwając przy tym złe podjęte decyzje na wyższych szczeblach. brak aut służbowych- auta tylko dla przyjaciół firmy. Jak na wstępie- praca dla początkujących lub jako przejściowa.

Janusz
@xyz

W jakich technologiach pracowaliście? I opowiesz coś więcej o projektach też?

@Janusz

Jeden duży projekt jest w delphi, teraz trwają szkolenia i szukają pracowników do tego projektu. Jest to moloch, który ciągnie się od lat. Reszta projektów apki webowe tworzone w javie i ostatnio startuje projekt w pythonie. Jak pisał XYZ, dobra na start. Jakieś wejście w IT po ochronie w Biedronce albo dla studenta. Przepracujesz 2 lata i uciekajcie.

@MM

A to z PHP czy JS tu nie korzystają? Czyli dla osoby, która jest od ponad roku samoukiem też byś nie polecał, skoro do pracownika z ochrony to przyrównujesz?

@Justyna

Korzystają. Jeśli jesteś osobą, która szuka takiego pierwszego wejścia w IT to polecam, ale dłużej niż rok czy dwa nie ma sensu tam być (niektórzy studenci odchodzili już po kilku miesiącach, jak nie dostali obiecanych im podwyżek). Z takim doświadczeniem dostaniesz już dużo lepsze stawki, w nowszych technologiach w innych firmach. Dla każdej innej osoby, która już ma jakieś doświadczenie, to nie polecam. Chyba, że komuś brakuje kilku lat do emerytury. Te przyrównanie do pracownika ochrony, może brzmiało prześmiewczo, ale to prawda.

@MM

No ja właśnie javy ani pythona nie ruszałam, bo raczej w stronki i apki się bawiłam, ale to na własną rękę, niekomercyjnie. Tylko właśnie 0 doświadczenia udokumentowanego, więc co tak na 3 miesiące nawet przyjść to warto w moim przypadku?

@Justyna

Jeśli masz jakieś projekty, to w CV wrzuć skrócony link do repozytorium by je można było przejrzeć. Z tego co wiem to prowadzą też szkolenia z dlephi za 800zł, jak się spiszesz może zostaniesz zatrudniona. Czy warto próbować? Zależy to od Ciebie. Na 3 miesiące to raczej nie, raczej nikt nie będzie chciał poświęcić czasu osobie, która zaraz odejdzie. Tak przynajmniej jest ze stażystami. Ale jeśli zatrudnisz się i po 3 miesiącach znajdziesz już inną (zapewne lepszą) pracę to uciekaj z tej.

@xyz

Firma góffno. Płaca specjalistom jak seniorom w innych miastach. A za przeciągnięty projekt, lub niepowodzenie projektu szukają koziołka i go ujebujjał. Nic się nie zmieniło. Kupili niby auta służbowe SUV Volvo ale są dostepne dla zarządu i prezesa. Firma mierna w technologiach, personelu zarządzającym jak i zarobkach. Za developera mid 4,500 brutto? W 2022 roku? Pożal się boże... Jak ktoś nie chce pracować w biedronce to może iść do Zeto. Zatrudniali ludzi bez wiedzy teoretycznej po wykształceniu mechanika pojazdów, geodezja, nauka o żywności. Układy - układziki i machloje. Nie podpasujesz kierowniczce projektu to Cie (usunięte przez administratora) bo jest siódmą wodą po kisielu kogoś z zarządu... SZCZERZE NIE POLECAM,

MARS
@TWIXXX

Chyba zawiesiła Ci się czasoprzestrzeń, bo takich zarobków tu nie ma, ale jako "były pracownik" co możesz o tym wiedzieć. Owszem, przychodzą do firmy ludzie po różnych kierunkach i z różnym doświadczeniem, ale dowodzi to tylko temu, że doceniają potencjał, bo nie papier świadczy o człowieku.

@TWIXXX

sama prawda!

@MARS

Doceniają potencjał? a to dobre :) gdyby doceniali to najlepsi pracownicy czy też studenci którzy dziobneli doświadczenia siedzieliby i pilnowali stołka .. a tak daja nogę ;)

MARS
@xyz

Każdy ma inne potrzeby i zmiana organizacji nie jest dawaniem nogi, a poszukiwaniem spełnienia zawodowego. Firma za nikim i przed nikim nie zamyka drzwi, a świadczy o tym choćby fakt ilu byłych pracowników wraca do firmy, bądź w czasie wolnym dodatkowo w dalszym ciągu wspiera firmę swoimi kompetencjami.

Joko
@MARS

Pracownicy wiedzą jak jest... a powyższy komentarz wygląda na napisany przez osobę bliską zarządowi. Zwykły szeregowy nie posiliłby się na komentarz z czystego lenistwa :-)

Kamila
@xyz

Nudne projekty, a co to konkretnie oznacza? Czym sa te nudne a czym te ciekawe? Jaka różnica?

@Kamila

Nudne to np jeden czy dwa projekty, które ciągną sie od lat dla jst. W starych technologiach, przez lata słyszy się, że w tym roku zacznie się przepisywanie, ale nic w tą stronę nie idzie, bo nie ma komu i jest to koszt dla góry. A o jakąś renomę dbać nie warto. Te ciekawe to bardzo ale to bardzo rzadko się trafiają, ja widziałem tylko dwa takie projekty. Wygląda to tak, że klient, zamawia produkt, prace trwają kilka miesięcy i wytwarzany jest w nowszych technologiach.

thepresident

Tragiczna firma, tragiczne zarobki i zacofanie technologiczne. Kto bystrzejszy ten ucieka po złapaniu doświadczenia ;)

@thepresident

Co masz na myśli pisząc, że tragiczna firma? Co Ci się w niej nie podoba? Ile czasu tam spędziłeś?

Barbara
@inspektor

Podpinam sie, też raczej jestem żądna konkretów. A Ty inspektor to co, zainteresowany pracą tutaj jesteś?

@thepresident

Jak widać @thepresident nie ma żadnych konkretnych argumentów do dyskusji. Najwidoczniej sam zaprezentował swój brak jakości skoro niczego tam nie osiągnął. Dobrze, że firmę tworzą zaangażowani ludzie, nie lesery.

@Barbara

Nie, nie szukam pracy, ale oczernianie bez uzasadnienia to istna dziecinada, świadczy tylko o przeroście zajebistości nad niskim poziomem inteligencji. Oby tacy ludzie nie trafili do firmy!

Dorota
@inspektor

Możesz coś więcej napisać o tej firmie i o ludziach, którzy z zaangażowaniem ja tworzą? :) Pracujesz tam ?

:) :)

Nie polecam, monitorują czas pracy pracownika. Trzeba się odbijać kartami, zero wolności tylko (usunięte przez administratora) Firma która uważa się za wielka korporacje ale trochę im brakuje. Pieniądze słabe, podwyżek brak od lat. Technologie do (usunięte przez administratora) stare. Management techniczny nie ogarnia podstaw kompa. Jedynie pracownicy spoko. Za długo tam pracowałam.

Czy nowo zatrudnione osoby w Zeto Software Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

MM

Zazwyczaj tak, jest 3 miesięczny okres próbny a po tym uop na czas nieokreślony.

Na jakie wsparcie w Zeto Software Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

matka

Nie ma najmniejszych problemów, wszyscy są bardzo wyrozumiali i elastyczni w ustaleniach, wszystkie prawa rodzicielskie są przestrzegane zarówno matek jak i ojców. Nigdy nie spotkała mnie tu dyskryminacja czy brak zrozumienia bądź jakiekolwiek naciski czy presja względem opieki nad dziećmi, wręcz przeciwnie.

Czesław
@matka

Takie podejście do pracownika to duży plus. Ale czy zarobki już są bardziej zbliżone do konkurencyjnych firm z branży? Czy mimo wszystko jest to nadal firma głównie na start i nabranie doświadcenia?

BB
@Czesław

Bez zmian, nadal dobra na start.

@BB

Mówisz? To ona raczej zawsze taka już będzie czy może nastąpi jakaś zmiana strategii?

studenciak

zastanawiam się nad udziałem w rekrutacji dev. 1,5 lata doświadczenia. Proszę o przedstawienie aktualnej sytuacji. Czy warto ? Jakie są realne stawki w ogłoszeniach na pracuj.pl / justjoin widełek brak.

zapraszamy ;)
@studenciak

Dysproporcje w zarobkach na tych samych stanowiskach są spore. Jeżeli masz umiejętności i charakter do walki to możesz liczyć na - junior max 4,5 uop b. - mid max 6k uop b. - senior max 9k uop b. Kwoty dość mocno odbiegają od stawek rynkowych. Praca idealna na start. Nie powinieneś mieć problemów z rekrutacja. Aktualnie firma stara się uzupełnić braki kadrowe. Od początku roku odeszło sporo dobrych osób. Nie nastawiaj się na duże pieniądze tylko potraktuj ten okres jako czas na naukę. Następnie dociągnij do 3 lat doświadczenia i szukaj dalej. Ze stackiem java / angular zmiana pracy nie powinna być problemem.

aax
@zapraszamy ;)

brutto czy netto?

Błażej

Taki spokój zapanował na forum bo pewnie dobrze się pracuje?

K.
@Błażej

Nie mają czasu komentować, projekty opóźnione, ludzie odchodzą a nowych nie ma skad rekrutować.

A.
@K.

Może warto podnieść stawki i doceniać tych którzy jeszcze są?

@A.

Haha... A ktoś tam został?

Maciej
@Z.

Sugerujesz, że aktualnie nikt nie pracuje w firmie Zeto Software? Tak rozumiem Twój wpis a myślę, że niekoniecznie to mogłeś mieć dokładnie na myśli. W tym właśnie momencie bardzo Cię proszę po prostu o sprecyzowanie, co chciałeś poprzednim wpisem przekazać. Możesz to dla mnie zrobić?

Dorian

Ludzie zawsze odchodzili a każdy wie, że nie ma ludzie niezastąpionych. Może na początku jest trudniej. Nie rozumiem po co szukać innej pracy jeśli tu mamy dobrego pracodawcę?

Gregor

Myślę, że niektóre opinie są wynikiem zazdrości, że nie udało się utrzymać pracy? Firma bardzo dobra!!!

@Gregor

Rozejrzyj się po branży ale nie w Olsztynie a poza. Rzuć okiem na świat i zrozumiesz, że lepienie jakie tam jest praktykowane nie ma związku z wytwarzaniem softu. To nie jest nawet garaż bo ma za sobą tyle lat niby doświadczenia. Z garażu po tylu latach była by świetnie prosperująca firma gdzie jakość, nowoczesne technologie, klient i użytkownik są na pierwszym miejscu. Także Twój wybór i pozdrawiam

@Z.

@Z. myślę, że @Gregor ma prawo do swojej własnej opinii, ale z drugiej strony cieszę się, że się odezwałeś, bo może dowiem się od Ciebie, jak obecnie wygląda sytuacja w spółce Zeto Software. Jak kształtują się zarobki, czy można spodziewać się benefitów? Czy to dobry wybór pracodawcy dla osób startujących dopiero w branży?

@Gabriela

Osobom,, które chciałyby tam zaczynać to ODRADZAM! Od początku trzeba kształtować w sobie nawyki "dobrej roboty", budować kompetencje i swoje rzemiosło. To nie jest firma, która ma wykształtowany "kręgosłup dobrego rzemiosła".

Mieczysław
@Z.

Możesz napisać dlaczego odradzasz rozpoczęcie kariery zawodowej w Zeto Software? Na Twoją opinię ma wpływ atmosfera, organizacja w firmie, brak rozwoju czy inne kwestie?

@Gregor

ZETO z OLSZTYNA. Na Google Opinie prawie 5 gwiazdek.. A czemu ? Bo dali je PRACOWNICY FIRMY. :) A poproszę o wpisy i głosy ludzi, klientów, zleceniodawców. Podaj chociaż 3 plusy pracy w ZETO :) Rodzinna firma z samego tego minusami. Kolesiostwo. Co do projektów i ( z oka programisty) to sajgon. Nieokreślony proces wytwarzania oprogramowania. Ludzie po gastronomii ,czy po szkole niezwiązanej z branżą wytwarzają oprogramowanie. Połowa kadry to narybek lat 26 świeżo po studiach. Podwyżek brak, ukryty mobing nie do udowodnienia i wykożystwywanie pracownika za połowe średniej krajowej .... Ała . Pozdrawiam :) Lokalizacja totalnie do bani, Środek miasta, ścisłe centrum. Brak jakiegokolwiek parkingu, czy miejsca.

Jak wystarczy Ci połowa średniej to idz :P

byly pracownik
@TwiXXX

Lepiej bym tego nie ujął ;-)

@Gregor

Podzielisz się informacja jakie benefity oferuje firma swoim pracownikom? Wypłacane są premie świąteczne lub roczne?

Lisa
@Gabriela

Myślę, że to nienajgorszy start dla osób zaczynających pracę w branży. Można się sporo nauczyć i....wtedy najlepiej zmienić pracodawcę. Zarobki nie są najwyższe, jednostki zarabiają dobre jak na olsztyński rynek pieniądze. Benefity: naprawdę dobre imprezy integracyjne: Wigilia i wyjazd integracyjny. Paczki i bony świąteczne, ale na to łapią się tylko osoby posiadające dzieci i z najniższą wypłatą. Dofinansowanie szkoleń : czasami jest, nie dla wszystkich. Szkolenia na różnym poziomie, jedne bardzo dobre i przydające się w pracy, inne słabe. Udział w szkoleniu (nawet o wartości 300 zł) wiąże się z podpisaniem lojalki na 2 lata.

Betty
@Gabriela

Nie wiem czy w Zeto, ktoś zna słowo premia ???? Benefity: - karta fit sport - paczki na święta dla dzieci - bony świąteczne ( jeśli nie masz dzieci i nie zarabiasz kwoty około najniższej krajowej, to się nie łapiesz) - wyjazd integracyjny + Wigilia

@Lisa

Najgorszy start z możliwych.

Nickjager

Zerosoftware.com

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Zeto Software Sp. z o.o.?

byly pracownik

Najczesciej od rana do nocy. Czesto zdarzalo sie orac po 16 godzin. Wczesniej jeszcze wakacje w warszawie itp.

errato

Nadszedł czas zmian nie tylko wizerunkowych, jestem przekonany że nowy zarząd podoła zadaniu wspierany przez wysoko wykwalifikowanych pracowników

@errato

No i patrząc z perspektywy wpisy z przed 5 lat... To jeśli teraz jest 'lepiej ' niż było ,to nie chcę wiedzieć jak było wcześniej w tej firemce :)

LazerHawk

Jeżeli ktoś szuka stabilnej robótki do utrzymania rodziny i spłacania kredytu, oraz nie razi go perspektywa pracy w potwornie starych, rozległych i nudnych jak flaki z olejem projektach, a także umie się odnaleźć w "rodzinnej" atmosferze, śmiało może do ZETO uderzać. Jednak jeśli poszło się na informatykę aby uprawiać tzw. "rocket science" i nie lubi się statusu quo, warto poszukać w Olsztynie firm które tym się zajmują, albo... Wyjechać z miasta :) Osobiście z firmy uciekłem, ale spędzonego tam czasu nie żałuję. Wciąż pracuje w niej kilku świetnych specjalistów, od których można się uczyć w bezpiecznej "korpo - rodzinnej" atmosferze :)

Ciekawostyk
@LazerHawk

a co z zarobkami? Jakie widełki nastanowiskach?

@LazerHawk

Jako, że znasz firmę od środka, chciałabym żebyś ocenił rozwój możliwości w niej. Czy Zeto Software dba o podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników poprzez organizowanie szkoleń i kursów? Warto rozwinąć ten temat, gdyż użytkownicy na forum często poszukują pracy z realną szansą rozwoju.

@Gabriela

@Gabriela - za moich czasów organizowane były szkolenia (m.in z wytwarzania aplikacji we frameworku Angular 2), a także firma oferowała dofinansowanie dla zaocznych studentów, oczywiście po podpisaniu umowy lojalnościowej :) @Ciekawostyk - ciężko mi się wypowiedzieć, bo już tam nie pracuję, ale ludzie zostają, więc może to jakaś wskazówka.

@LazerHawk

Jak długo nie pracujesz już w Zeto Software? Firma na swojej stronie zamieściła informacje, że pracownicy mają możliwość korzystania z bonów świątecznych i okolicznościowych oraz dopłaty do wypoczynku letniego. Czy w trakcie Twojej pracy stosowane były takie rozwiązania? Zachęcam Ciebie do odpowiedzi na powyższe pytania, ponieważ pozwoli to przyszłym kandydatom o pracę wyciągnąć wnioski na temat zmian zachodzących w sytuacji pracownika w tej firmie.

@Gabriela

@Gabriela - nie pracuję tam od około dwóch lat. Bony świąteczne i dofinansowania do wypoczynku są faktem.

@Gabriela

TAK. Otrzymujesz dofinansowanie do wczasów pod gruszą, bony świateczne o ile spełnisz próg finansowy. Możliwość pracy zdalnej. Kursy za lojalki 3 letnie

Seba

Firma od początku nie dała mi szans rozwoju. Mimo że atomsfera była przyjazja to współpraca na roznych szczeblach juz do takich nie należała. Jest to z pewnościa firma rodzinna. Człowiek mogł starać się ile mogł a i tak ciagle pretensje od roznych szefów. Wytykanie bledow, telefony w święta i sylwestra. Na szczescie juz tam nie pracuje i stwierdzam ze czas tam spedzony był czasem stracony. Sebastian eM

@Seba

Rodziny nie przeskoczysz i ludzi ktorzy dlugo pracuja mimo ze ich podejscie dawno odbiega od obecnych standardow. Dobrze ze odszedles. Zycze powodzenia i rozwoju

Spec

Uciekac jak najdalej. Szkoda czasu na prace w tej firmie. Pracowalem i uwazam czas za stracony. Nie ma tam miejsca na jakosc, testy i wogole na cos zwiazanego z dobrymi praktykami. Omijac szerokim lukiem. Kasa slaba, wywalczenie wiekszej dopiero jak chcesz odejsc. Niektorych osob nie przeskoczysz bo liczy sie tylko ich zdanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Zeto Software Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Zeto Software Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zeto Software Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zeto Software Sp. z o.o.?

Zeto Software Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 51 ocen.

Zeto Software Sp. z o.o.