Opinie o Lehmann Personalmanagement w München

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lehmann Personalmanagement. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lehmann Personalmanagement o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lehmann Personalmanagement w München

Krystyna Nowy wpis

Dzień dobry czy ta agencja pracy jeszcze działa? Przeglądam forum po prostu i tu zaskoczyło mnie to, że komentarzy od dwóch lat już nie ma. widzę też ze nie tylko ja chciałam się zorientować co to za firma i ewentualna praca. Oni tylko na München biorą?

Bass

Firma tragedia po wypowiedzeniu nie można uzyskać wynagrodzenia w pełni za wszystko ucinają i pan P.Rossa jest nie kulturalny i opryskliwy nie polecam tej firmy nikomu .....!!!!!

@Bass

Jakos nie chce mi sie w to wierzyc. Ja pracowalam u nich ponad rok i jakos zawsze mialam wszystko wyplacone. Zarzutow w stosunku do P. Rossy taz nie potwierdzam.

@Ania

Potwierdzam. Wyplaty zawsze punktualne i bez umow o prace nikt nie pracuje. Polecam.

Ines
@Bass

spotkalo mnie to samo przepracowalam caly miesiac i dostalam jakies ochlapy a nie cala wyplate... nawet tysiaca nie wzielam jakas porazka.... nie polecam...

@Ines

Pewnie nie dostarczylas firmie swojego St.Id. i tak sie stalo, ale o tym to juz pewnie nie pomyslalas jakie sa tego przyczyny ze "nie zabralas nawet tysiaca". Ja polecam firme i kazdy kto ma klase podatkowa 1 to nawet bez znajomsoci jezyka niemeickiego te 1200 € netto ma, Wiem bo sam kiedys u nich pracowalem.

@MAD

Szukają frajerów za grosze do pracy,taka prawda bo za samą kwaterę w Monachium bardzo mała zapłacisz 700e,więc po co tam jechać i się ścierać z bałwanami jak w pl zarobisz 4000 i na miejscu

Barr
@Bass

Dokładnie zgadzam się te su.i i skur...e nie chcą mi przelać pieniędzy. Nie pracujcie przez nich.noweda i inne firmy zatrudniają bezpośrednio. Zgłaszać tych krętaczy gdzie się da niech się w końcu zwiną. Pożałuja że że mną zadarli. (usunięte przez administratora)

Agata
@Barr

A Ty już gdzieś to zgłaszałeś?

Jaga
@Barr

cos tutaj zostalo usuniete... Mozesz dokladniej napisac?

Irena Nowy wpis
@Jaga

"Pożałuja że że mną zadarli." raczej brzmi jak podsumowanie wywodu. Tam to raczej już jakieś przekleństwo tylko jest pewnie. Jak w ogóle do tego wszystkiego się odnosisz?

Jaga Nowy wpis
@Irena

Wydaje mi sie, ze cos poszlo konktrenie nie tak, skoro padaja tutaj przeklenstwa... Chcialam dopytac co to za firma i czemu nie przelali pieniedzy?

Romek Nowy wpis

Witam was wszystkich i powiedzcie dlaczego nie którzy tak opisują Firmy ,. A mi się wydaje że piszą tacy co chciałby tak pracować na siedząco i brać dużo Euro a ty trzeba zasuwać aż pot będzie ciekł po ,,,,,,,, . Jestem już u Niemca 7 lat i zaczynałem też przez tą Firmę ale jak ktoś sobie nie daje rady to klepie jęzorem i jedno powiem że jest roboty dużo i mieszkania są tanie tylko trzeba myśleć .

Aga

Bardzo dziękuję za współpracę Firmę polecam,dużo ofert pracy bez znajomości języka. Wszystko rozliczone na czas i bardzo sympatyczni i pomocni pracownicy. Jestem bardzo zadowolona.

Irena
@Aga

Dobrze, że mają oferty bez znajomości języka ale czy to faktycznie łatwo tak pracować wtedy? Rozumiem, że nie mówisz w innym niż polski?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Lehmann Personalmanagement? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Alina

Bardzo jestem zadowolona z tej firmy jak dlamnie słowa dotrzymali i bardzo im dziękuję za współpracę i pozdrawiam Lehmann

Emilia
@Alina

Super, że tak pozytywnie się wypowiadasz. A co najbardziej Ci się podobało we współpracy?

Artur

Witam, Jestem zainteresowany pracą przez agencję bezpośrednio w Monachium , czy powie mi ktoś jak to zrobić i czy przyjmują bez języka na produkcję czy jakiś inny typ pracy, czy jest tam ktoś kto mówi po polsku? Ja już pracowałem w niemczech i chciałbym wrócić czy pomoże ktoś...chodzi mi o monachium z zakwaterowaniem. aavovado29@gm,ail.com

@Artur

Bardzo drogo za 25m ok 700e

Dobry Samarytanin

Nie polecam firmy Lehmann Personalmanagement ponieważ totalne wykorzystywanie pracownika mieszkanie opłacasz sam dojazd do Niemiec tam i z powrotem również sam a Pan z biura zapewnia że w Niemczech praca bez umowy to norma i że umowa będzie tylko sam nie umie się określić kiedy po rozmowie wywnioskowałem że krętacz i oszust do tego bezczelny i chamski ogólnie firmy nie polecił bym najgorszemu wrogowi NIE POLECAM NIKOMU !!! chyba że ktoś chce być na siłę wydymany zalecam zabrać ze sobą wazelinę.

@Dobry Samarytanin

A sa takie firmy ktore placa za podroz z Polski do Niemiec? Zakwaterowanie jesli jest organizowane, to tez jest potracane zawsze z wyplaty, nikt Ci za darmo niczego nie da...

remek
@anonymous

Owszem są takie firmy, trzeba tylko poszukać. Mam kwaterę 5 minut piechotą od pracy, na drugi werk gdzie trzeba dojechać jest służbowy bus (darmowy i do użytku w weekendy a paliwo na koszt pracodawcy), pokoje 2-osobowe z netem, praca 200 godzin w miesiącu a po odliczeniu wszystkiego dostajesz na konto równo 1980 euro, tyle, że to praca dla fachowców, sami tokarze, szlifierze i frezerzy. Jak masz jakiś fach w ręku i podstawy niemieckiego to znajdziesz jak poszukasz. Na magazynie, ciasteczkach czy jakimś zawijaniu kanapek i jeszcze bez znajomości języka nikomu nie dadzą dobrych warunków i godnych zarobków bo każda agencja w pierwszej kolejności jest nastawiona na zysk. Trzy różne agencje zaliczyłem zanim trafiłem do obecnej, nazwy nie podaje bo i tak admin skasuje i jestem bardziej niż zadowolony, powtórzę jeszcze raz jak coś umiesz i znasz język to sobie ogarniesz robotę w Niemczech przez agencję albo bezpośrednio u pracodawcy, a jak nie umiesz nic to sorki ale jesteś skazany na jakiegoś pośrednika i musisz liczyć na szczęście, albo zostań w Polsce i się naucz jakiegoś fachu, tyle w temacie

@Dobry Samarytanin

co za bzdury piszesz, nikt bez umowy do pracy juz nie idzie, te czasy sie juz dawno skonczyly, ze otrzymylawes umowe po 5 dniach pracy...a za mieszkanie nawet jak firmowe to rzeba placic, porpostu potracaja z wyplaty,

@anonymous

Tak da uczciwe kompetentne firmy które opłacają podróż tzn.madz zwroty za kilometrówki,obiad jasna umowa co jest zastanym obowiązkiem pracodawcy,niektórzy zapewniają kwaterę ale odplatnie

Zibi

@MAD a czy firma oferuje pracownikom także kwatery?

@Zibi

tyle co mi bylo wiadomo to nie, chyba ze sie cos zmienilo

Pepo

Totalnie zrabana agentura kroja kase na kazdym kroku a na koncu cie oszukuja dajac jakies kary za niedotrzymanie wypowiedzenia totalnie nieporozumienie.

@Pepo

No jak nie dotrzymujesz okresu wypowiedzenia to tak jest! Jak pracowedawca cie zwalnia to tez chcesz, aby okres wypowiedzenia zostal dotrzymany, czy nie? Gdyby tak nie bylo to od razu mozemy sobie darowac wszelkie umowy o prace, to na gebe mozemy sie dogadywac, tylko ciekawe gdzie by sie to wszystko skonczylo. Takie prawo pracy i niech sie obydwie strony tego trzymaja.

Nana

bylam zadowolona, pieniadze zawsze na czas. Dobry kontakt z przelozonymi. Polecam

Czy często w firmie Lehmann Personalmanagement zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

musisz sledzic ich Homepage

Jak wygląda podstawa w Lehmann Personalmanagement?

tak jak wszedzie 9,96 € i dieta lub zwrot za koszty dojazdu

Aga

Witam chciałam zapytać o aktualną sytuację w firmie. Jak z ofertami pracy? Czy wszystko nadal jest w porządku z pomocą przy załatwianiu pracy itp. Bo mieszkań dalej nie mają trzeba sobie samemu ogarnąć??

@Aga

Mieszkan nie maja nadal, ale oferty ciagle maja.

Daniel

Szukamy z dziewczyna pracy bez jezyka mozna jakies namiary do kogos z polski. Pilna sprawa na juz .

@Daniel

zadzwon do Lehmann na centrale 0049/89/99983000 i popros z pania Nowrot, to polka. Bardzo mila i zawsze pomoze.

Teodor

Podpowiedzcie jak dostać się do tej agencji? Czy muszę znać język obcy?

@Teodor

Jezyka nie musisz znac, Maja duzo ofert bez znajomosci jezyka.

Polecam w 100 %. Wyplaty zawsze punktualne, duzo ofert pracy bez znajomosci j. niemieckiego, dysponenci mowiacy po polsku.

Niki

Zastanawiam się dlaczego przestaliście pisać swoje opinie na forum?

Aska

Polecam Firme Lehmann. Lubię atmosferę w Lehmann Personalmanagement za: Mili dysponenci, punktualne wyplaty, pracy bez znajomosci jezyka.

Daniwl
@Aska

Masz jakis numer do kogos z polski zeby zalatwic prace bez jezyka pilne

SAS

@Dobry Samarytanin Wszystko jest ustalone przed podpisaniem umowy więc po co te oskarżenia teraz piszesz?

zainteresowana

Witam czy firma zapewnia zakwaterowanie i czy też jest firmowy dowóz z miejsca z (hotelu) dziękuję pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Lehmann Personalmanagement - München

• Jak się pracuje w Lehmann Personalmanagement?

Zobacz opinie na temat firmy Lehmann Personalmanagement tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lehmann Personalmanagement?

Lehmann Personalmanagement