Amigo Hotel

Sulejówek

Amigo Hotel

Opinie o Amigo Hotel

Barbara

@Bulwa, a czy pracodawca zapewnia dostęp do benefitów pozapłacowych, na przykład karty multisport? Czy są jakieś dodatki świąteczne? Czy można skorzystać ze zniżek pracowniczych? Jaka atmosfera panuje wśród zatrudnionych osób?

Barbara

@Bulwa, a jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Czy wypłacana jest pensja za nadgodziny? Czy w pracy w Amigo Hotel można liczyć na elastyczny grafik? Firma zapewnia szkolenia, wyjazdy integracyjne? Każda informacja może okazać się przydatna.

Bulwa
@Barbara 25.04.2018 03:32

Umowa o pracę, jest tylko 3 recepcjonistów od których oczekuje się pracy 56 godzin tygodniowo, zarobki przy takich nadgodzinach to jakieś 1900 zł, grafik się ustala z innymi recepcjonistami. Szkolenia? Tak, tłumaczą Ci jak wystawić fakturę, obsłużyć terminal i gdzie leży mop którym masz regularnie myć podłogę. O wyjazdach integracyjnych nic mi nie wiadomo

Bulwa

Wciąż bez zmiany. Praca mocno przekracza kodeksowe 40h tygodniowo, rób za recepcjonistę, kelnera, barmana i konserwatora powierzchni płaskich z mopem. Zarobki nie zachwycają.

PASJONAT

Czy ktoś ma jakieś informacje czy coś się zmieniło od tego czasu? Czy nadal szkoda zawracania sobie głowy tym miejscem jeśli chodzi o pracę jako recepcjonista ?

ZwykłyPolak2014

Nie polecam nikomu pracy na stanowisku recepcjonisty w trzygwiazdkowym hotelu Amigo w Sulejówku k. Warszawy. Recepcjoniści są traktowani w ten sposób, że muszą wykonywać obowiązki kelnerskie, barmańskie i robić też za "pomywacza". Powodem tego jest niechęć właścicieli tego hotelu do zatrudnienia kelnerów i barmanów, a "biedna" kucharka Ukrainka jest tak zajęta pracą w kuchni, że nie ma nawet czasu, żeby pozmywać. Recepcjonista musi też wynosić śmieci do kontenera, a przecież to jest obowiązkiem pokojówki. Po prostu hańba! Recepcjoniści są tam wyraźnie wykorzystywani, a właściciele tego hotelu dorabiają się cięciem kosztów pracy bo zwyczajnie nie chce im się zatrudnić kelnera/barmana. Pobytu tam też nie polecam bo pokoje są ogrzewane dopiero od października, więc wrześniowe wieczory i noce są ciężkie do zniesienia w tych pokojach (okropnie zimno w nich jest). Jedzenie jest niesmaczne bo w tym obiekcie jest serwowana tylko kuchnia turecka.

Zostaw opinię o Amigo Hotel - Sulejówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amigo Hotel