Amigo Hotel

Sulejówek

Opinie o Amigo Hotel

PASJONAT

Czy ktoś ma jakieś informacje czy coś się zmieniło od tego czasu? Czy nadal szkoda zawracania sobie głowy tym miejscem jeśli chodzi o pracę jako recepcjonista ?

ZwykłyPolak2014

Nie polecam nikomu pracy na stanowisku recepcjonisty w trzygwiazdkowym hotelu Amigo w Sulejówku k. Warszawy. Recepcjoniści są traktowani w ten sposób, że muszą wykonywać obowiązki kelnerskie, barmańskie i robić też za "pomywacza". Powodem tego jest niechęć właścicieli tego hotelu do zatrudnienia kelnerów i barmanów, a "biedna" kucharka Ukrainka jest tak zajęta pracą w kuchni, że nie ma nawet czasu, żeby pozmywać. Recepcjonista musi też wynosić śmieci do kontenera, a przecież to jest obowiązkiem pokojówki. Po prostu hańba! Recepcjoniści są tam wyraźnie wykorzystywani, a właściciele tego hotelu dorabiają się cięciem kosztów pracy bo zwyczajnie nie chce im się zatrudnić kelnera/barmana. Pobytu tam też nie polecam bo pokoje są ogrzewane dopiero od października, więc wrześniowe wieczory i noce są ciężkie do zniesienia w tych pokojach (okropnie zimno w nich jest). Jedzenie jest niesmaczne bo w tym obiekcie jest serwowana tylko kuchnia turecka.

Zostaw opinię o Amigo Hotel - Sulejówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amigo Hotel