Forte Sweden

Opinie o Forte Sweden

pomaranczka

Omijać szerokim łukiem !

Edyta

@emil, dlaczego? W firmie pojawiają się jakieś szkolenia dla pracowników? Czy stanowisko Przedstawiciela Handlowego to najbardziej popularna oferta pracy w Forte Sweden ? Jakie nalezy spełniać wymogi by aplikować do firmy?

Uśmieszek
@Edyta 23.07.2017 17:48

Wymogi ? Hahahha żadnych biorą kogo popadnie, kto się zgodzi na tak niskie zarobki jakie oferują, nie doceniają ludzi którzy na nich robią. Po zatrudnieniu będziesz tylko i wyłącznie pracownikiem cytuje "najniższego szczebla".

@Uśmieszek 01.08.2017 21:23

Dokładnie tak. Najniższy szczebel tak nazywa swoich przedstawicieli pani kierownik regionalna. Zero szacunku . DLATEGO OMIJAĆ TĄ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM.

Doradca

Szkoda zawracać sobie głowę ta firma jeśli szukasz czegos na stanowisku PH. Wyzysk na każdym kroku. Detal połączony z sieciami. Na sieciach niemierzalnych musisz pracować jak wół (nic z tego nie masz) i z ukrycia robić zdjęcia przed ochroniarzami sklepu aby było wiadomo ze byłeś w środku na halii oraz prosić się kierowników aby najlepiej bez żadej opłaty postawić ekspozycje i może ktoś to doceni i Cię przypadkiem za to pochwali. Oczywiście zapomnij ze ktoś się zgodzi aby za darmo co kolwiek zdziałać w tej sprawie. Zarobki niskie. Target nie do zrobienia. Wszędzie non stop pełno wymian. Odsprzedaż i zainteresowanie klientów tym towarem żadna. Zero jakiego kolwiek deputatu, uważają ze wszystko się za darmo wszędzie zrobi. Jednym słowem udajesz ze wszystko jest Ok i przed ludźmi swiecisz oczami. Straszna rotacja ludzi na tym stanowisku. Nie polecam nikomu kto nie chce sobie psuć opini wśród ludzi, szkoda waszego czasu oraz niepotrzebnych stresów i nerwów.

@Doradca 15.06.2017 14:05

Święta prawda. Cud że ta firma jeszcze istnieje. Na szczęście mi się udało uciec z tego szamba bo inaczej tej pseudo firmy nazwać nie można. Szanowny pan prezes i pani dyrektor niech sami rusz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i na własne oczy zobaczą jak ten bubel się sprzedaje. Na sieciach zaliczają ciągle spadki sprzedaży. Detal też ledwo kuleje .PH zapierdziela a i tak może zapomnieć o wyrobieniu planu sprzedaży tym bardziej że znowu podnieśli ceny na produkty które jakością nie grzeszą.Szybciej stracą date ważności niż się odsprzedają a o wymianie u klienta towaru po terminie szanse zerowe-brak jakiegokolwiek deputatu. DLATEGO OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM TĄ FIRMĘ !!!!

emil
@Doradca 15.06.2017 14:05

Zgadzam się. Firma tylko na rozpoczęcie kariery, lub na przeczekanie. Jeżeli ktoś jest świadomym pracownikiem i zna swoją wartość, to nie popracuje tam długo.

BPH

Nie liczyłbym na super zarobki. PH zapierdziela od rana do wieczora dwoi się i troi żeby ten towar sprzedać i choćby skały s...y to nie wyrobisz miesięcznego targetu. Towar zalega na półkach i szybciej straci datę ważności niż się odsprzeda .O deputacie możesz zapomnieć jeździsz z pustym bagażnikiem i świecisz oczami przed klientem i wciskasz kit że następnym razem na pewno wymienisz towar po terminie. A do tego następnego razu nie dojdzie bo szybciej uciekniesz z tej firmy.

ssak
@BPH 25.11.2016 14:34

Racja.Pracowałem w tej firmie kilka lat. Od kiedy zmienił się dyr. zarządzający czyli jak go tam zwą prezes zarządu, ludzie rotują szybciej niż produkty z półki i słyszysz to u każdego klienta.Nie da się wyjąć, nie wkładając - może tylko iluzjonista. Taką drugą ksywkę powinien mieć prezes .Wtajemniczeni znają pierwszą. Na "sieciach" zaliczyli taki spadek, że inna firma już ogłosiłaby upadłość. Pan prezes P.N. to spec od zwijania. Poprzednią firmę prawie "załatwił". Tylko dziwi, że nie przekazali prawdy w referencjach dla francuzów, ale chyba już po wpadce na nowoczesnym wiedza z kim mają do czynienia.

@ssak 05.05.2017 18:28

3 x SMOCZKI :)

Olaf

hmm to co wiadomo mi na temat tej firmy.. Nowy dyrektor ciągle tnie koszty i szuka oszczędności,Atmosfera na produkcji do dnia dzisiejszego trzeba mieć nerwy że stali żeby" nie wyjechac"co nie ktorym" bardzo życzliwym "Pania..W takim syfie i smrodzie generalnie nie chce się pracować..

feel

No dobrze, ale czy niedlugo będzie można znaleźć zatrudnienie u nich? ja to bym się załapał, zwłaszcza, że zapewnione odpwoiednie zarobki, ale wiadomo czy wypłata jest adekwatna do powierzanych obowiązków? To dla mnie dość istotne. Dziękuję za odpowiedź.

Lolo

Ogólnie jest to firma ,ktora nie inwestuje w swoich pracowników . Fartuchy do pracy na produkcji jak psu z gardla wyciągnięte . Ja bym się wstydzila do Mopsu to oddać . Pieniadze nedza ok 1500 zl przez agencje w dzisiejszych czasach. Wstyd! Za taka orke! Baby robia bo co maja zrobić w sumie to darly mordy na wszystkie nowe ale ze mlodzi ludzie nauczeni sa szacunku do starszych to co nie będą z babcia sie kłóci. W sumie na ich miejsu juz dawno psychiatrtk. Jeżeli chodzi o brygadziste to spoko . Kierowniczki jedna widać karierowczka ta wyższa druga skromna ale obie miłe. 8 h robisz gorzej jak w obozie jesteś ponizona więc nie polecam. Ludzie szanujmy się i swoje zdrowie.

yin

jak stoi produkt na półce i tylko kurz się na nim odkłada to żebyś się skichał efektywność żadna! chyba, że sam kupisz...A tak dzieje się z produktami Forte. i nie liczysz się dla nikogo; ani dla pracodawcy ani dla sklepikarza.

dan

rzeczywiście jeżeli podstawa to 1800 pln to żenada ... A powiedz jak odejście z półki tych produktów to w ogóle rotuje ?

jyn

PH Regionalny i PH to jedno i to samo, zarobki też.Za harówkę kilkanaście godzin dziennie i jeszcze wieczorne" prace domowe" przy mailach: tabelki, raporty,itp to śmieszna kasa.Doświadczałem tego do niedawna, nie polecam...

jola

Słuchajcie czy na stanowisku PH rzeczywiście jest 1800 netto ?!?!?! Przecież w Lidlu dają 2000 netto + opiekę medyczną ....

koniu

patologia-nie polecam.

maly

Większej bzdury nie słyszalem. "kasa w porządku" haha Mc Donald? .... Praca RPH 2400 brutto do tego Fiesta i bardzo słabo rotujące produkty.

gość

Ile ci zapłacili za te bzdury

maly

Dlaczego pytasz Jest wakat

edek2000

Może ktoś napisać jakie są możliwości rozwoju i jakie warunki pracy na stanowisku Regionalny Przedstawiciel Handlowy? Pozdrawiam.

LALATY

LALATY
@LALATY 04.09.2015 20:34
Na obecną chwilę zatrudniają tylko przez agencję pracy - umowa o pracę tygodniowa stawka 13,50 brutto ....

OBECNY OPIS WYŻEJ DOTYCZY - PRACOWNIK PRODUKCJI.

Kulawy

Ludzie muszą ładnie zarabiać,skoro pracownicy zmieniają auta na takie jak np BMW,Vw czy nissan..

łysy

zmiana dyrektora dużo nie zmieni w tej firmie francuz a warszawiak to to samo

klara

Czy ktoś się może orientuje, czy potrzebują teraz pracowników produkcyjnych?

kiedys ph

pracowalam w forte sweden jakis czas temu. ciezka sprawa, cięzki produkt, słaby marketing. pieniądze były kiepskie ale ekipa dośc fajna, tylko jeden facet był beznadziejnym terrorysta, dosłownie mobbing w pracy pewien Dariusz ,ale juz nie pracuje, całe szczęscie! Gościu na niczym się nie znał i przeszkadzał w pracy. Pozostali pracownicy bardzo spoko, dyrektor handlowy tez ok. :)

gość

Słyszałem ze nie ma problemu. Dobra płaca minimalna kwota za pracę w młodym wieku od 2400 netto

młoda

Dlaczego tak ludzie nagle odchodzą

uuuu77

no wiadomo ze przez agencje zatrudniają bo kasa najważniejsza ...a jakie tam babsko pracowało ze juz nie pracuje....Może napisze ktoś jaśniej jak teraz ma się cała ta sytuacja oraz jak jest z zarobkami od tego roku? Opiszcie też rozmowę kwalifikacyjna jak się przygotować, pod jakim katem najbardziej kładą nacisk

hmm

Praca tylko przez agencję. Obywatel G odszedł do lepiej płatnej pracy. Teraz nie jest tam ponoć tak źle.

nick

FORTE-( usunięte przez administratora ) nic więcej,nie polecam nikomu,nawet najgorszemu wrogowi.!

mam to w nosie

To babsko podobno już nie pracuje :)

mam to w nosie

Dokładnie,ja tak traktowałam tą pracę ...Jako tymczasową na szczęście tylko niecałe 2 m-ce.Byłam w tej komfortowej sytuacji że miałam "załatwioną "pracę ale właśnie za 2 miesiące.Nie wiem jak jest teraz,być może coś drgnęło na lepsze...Wtedy terror siała wyżej wspomniana pani,gdyby mogła to pewnie byłaby zdolna do okładania ludzi batem...W każdym razie takie robiła wrażenie,jakby poniżanie ludzi sprawiało jej przyjemność.Musiało mieć babsko jakieś kompleksy bo normalny,szczęśliwy człowiek tak nie postępuje

mam to w nosie

Pracowałam tam niecałe 2 m-ce ,Istny dom wariatów z popieprzoną kierowniczką na czele D.R. Walnięta baba która nadawałaby się za kapo do Oświęcimia,tylko szukała żeby komu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za nic.Nie wiem jak teraz ale wtedy (w 2001)w piątki pracownicy dostawali pączka albo drożdżówkę na śniadanie ...pffff,wielka mi szczodrobliwość...ciacho i podłe traktowanie na poziomie neandertala...aaa i raz w m-cu litr mydła albo jakiegoś innego badziewia...O fałszowaniu przeterminowanych dat na opakowaniach nie wspomnę...Te kobiety,stałe pracownice to faktycznie mało przyjemne łagodnie powiedziawszy i w ogóle większość zastraszona,dajcie spokój szkoda życia na pracę w tym syfie i dawanie się poniżać pseudo kadrze kierowniczej za psie grosze...

była

bo nie chciał być potraktowany tak jak ja

nowy

cześć co sądzicie o kierowniku magazynów panu G dlaczego odszedł

oszukana

ostatnią rzeczą jaką się szanuje w tej firmie jest człowiek. Jestem nikim jeżeli nie masz znajomości. Słabo płacą (usunięte przez administratora)

BYŁY

TA FIRMA NIGDY NIE MIAŁA DOBREJ OPINI.

Popol

Trochę dziwna sprawa, że doszło do jakiś złodziejaszkowatych spraw... Trochę to burzy wizję Forte Sweden jako super firmy..

nieznajoma

wczoraj zginelo mi w pracy 200 zl z portfela ktos otworzyl moja szafke kluczem i ukradl zglaszam to na policje i do kierwonictwa jutro zlodzieje

xxx
@nieznajoma 27.02.2014 12:31

niestety czesto sie to zdarza ale nikomu nie udowodnisz nie nos do pracy takiej sumy.. chyba ze masz sejf.. przykre ale pradwdziwe

golii

nie wiem po co jest to forum kazdy wypisuje co mu na sercu lezy a ci z gory i tak tego nie czytaja (usunięte przez administratora). Tych starszych pracownic to sami sie boja,zenada...one chca czegos nauczyc?! Kto to wymyslil i kto w to wierzy?! (usunięte przez administratora)

dosia

Odp na bmiik Ciezko pracować mozna w normalnej atmosferze a nie w towarzystwie (usunięte przez administratora)o stosownym wynagrodzeniu juz nie wspomne. (usunięte przez administratora)

@xxx 06.12.2013 22:54
Dosia jeśli praca w firmie Forte Sweden ci nie odpowiadała kobiety nie pasowały to dlaczego tego nie zgłosiłaś są przecież bryg...

(usunięte przez administratora)Zgodze sie ze dobrze tam gdzie nas nie ma ale jak juz jesteśmy chcemy aby traktowano nas z szacunkiem co stalych pracownikow tej "firmy"przerasta.

dj
@dosia 09.12.2013 13:30

Zgadzam sie z Toba, totalne dno. Kobiety takie ze czlowieka cofa szczególnie takie trzy [usunięte przez moderatora] ... Hehe

dosia

Pracowalam tam przez 2 miesiące. Masakra! KObiety które pracuja tam juz kilka lat to strzępki czlowieka, poza tym są wredne i dwulicowe, źle znoszą nowe osoby. Ale cóż sie dziwic, boja sie ze ktoś im odbierze etat a z tego co widać to ludzie bez dalszych perspektyw. Harówa za grosze w nie milej atmosferze i ciaglych wrzasków o przekleństw ale cóż sie dziwic- w firmie fort sweden raczej nie trzeba grzeszyć inteligencja a raczej jej brakiem. Pozdrowienia dla klasy biednych robotnic.

bmikk
@dosia 29.11.2013 22:38

tu nie chodzi o etat tylko nowe osoby czyli kobiety nie dają rady wogóle..tu trzeba pracowac a nie olewać wszystko..najlepiej powiedziec o kobietach..nikt sobie nie zdaje sprawy ile trzeba mieć siły żeby wciąż uczyc wszystkich na nowo a i tak nie daja sobie wogule rady..obecnie teraz kto podejmuje prace w firmie Forte Sweden to wydaje mu się ze tam luzik bluzik ..lepiej nie wypisujcie tu tylko naprawde nauczcie się cięzko pracować..

xx

Jeśli pracujesz przez agencje pracy to nie masz nic tylko umowę na tydzień, żadnej opieki medycznej ani możliwości zakupu karnetu multisport jedyne co masz co 1 litr mydła raz w miesiącu i to wszystko

taki sobie

szczery - 2012-12-10 18:43:49 w firmie forte pracuje banda patałachów,nierobów,zboczonych mechaników,wrednych bab i egoistów..Olać tą firmę,szkoda czasu i siły tracić na ten syf..lepiej puszki zbierać po parkach. więcej by z tego było kasy. Nie bądź naiwny,nie daj się omamić kłamcą!!!firma jak firma nigdzie cie nie usadzą. Pracować trzeba wszędzie zawsze się znajdzie ktos komu będzie żle..ale zaraz pisa to na necie lepiej idz do spowiedzi bo nie ładnie tak pisać na kogoś..a Ty za kogo się uwazasz skoro tam juz nie pracujesz tzn ze nie byłaś/ eś nic wart..

\szczery

Ania

Brygadzista to obibok,leń,nygus,nierób,nie interesuje się pracownikami..ciąg dalszy nastąpi....

Mistrz świata

Moje zdanie na temat forte??? A więc,zapierniczać trzeba-przy wynagrodzeniu popłakać się idzie,kobitki biedne ręce sobie wyrywają,panowie na tunelu chyba się nie dogadują,brygadzista się sadzi o byle co..a moje dwa słowa na temat tej firmy?(usunięte przez administratora)

grzywa

witam ja powiem coś lepszego w styczniu2013 r na życzenie prezydenta RP forte sweden zostanie zaprezentowana na szczycie ekonomicznym w dawos jako ewenement w skali światowej 12 lat na minusie a firma istnieje na rynku i cały czas produkuje!!! kaplica myśli że ma do czynienia z debilami całe szczęście że ja pracuje dla zusu boże chroń tych co muszą wyżyć za 1200 netto

pablo

ja tam kiedyś pracowałem i brakowało mi jednego! napisu nad bramą ARBAIT MACHT FREI! jak chcesz za minimum krajowe paść na ryj to polecam nie ma nic lepszego typowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sprzątaczka w sarbecu zarabia więcej niż 90% załogi miałem okazje oglądać film z sarbeca tam to dopiero się opierdalają a zarabiają kokosy przysłać ich na tydzien do forte za 75euro za cały tydzień a spierdolą na pieszo przed pierwszą przerwą

zdołowany

pracuje i w tej firmie długo totalny syf przeżyłem 15 dyrektorów i 4 prezesów ale obecny to żyd pierwszej kategorii boi się podjąć prostej decyzji ale jak finansowa go wykopie to będzie jeszcze gorzej nawet w kiblu kamery założą czy papieru nie kradniesz zastanawiam się za co jej płacą jak 6 h stoi w oknie i obserwuje kto o której wychodzi oni chca by ludzie zapieprzali za nedzne grosze nie rozumieją że ta firma udaje że płaci a my udajemy że pracujemy jeśli pracuje się na produkcji to należy ludzi nagradzać premią bo to ich motywuje ale ci ludzie z góry tego nie zrozumieją bo my mamy inteligencje wrodzoną a oni anii wrodzonej ani nabytej jeszcze jedno czy wiecie czym ta firma różni się od cyrku bo w cyrku jest namiot okrągły a w forte prostokątny pracy w tej firmie nie polecam chyba że ktoś jest odporny na wiedze i trudny do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] (usunięte przez administratora)

tmx

Jeśli lubisz zapieprzać za marne pieniądze to jest to pracodawca dla ciebie! Typowy polski [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , wyzysk na każdym kroku, ludzie zapieprzają jak mało w której firmie produkcyjnej a w zamian dostając nędzne ochłapy. Ludzie którzy tam pracują po kilka-kilkanaście lat w większości są psychicznymi wrakami. Tak jak ktoś napisał, totalny kibel, bieda i syf. Nawet ten darmowy dojazd do pracy nie jest tego wart.

bezuzyteczny

miałem niedawno okazje tam pracowac,, masakra kepski zarobek 1300 to za cały miesiac wynagrodzenie atmosfera tez nie ciekawa kobiety tam pracuja jak mrówki a faceci się obijają one tez chyba tam za dużo nie zarabiają..co tu duzo gadać tam trzeba się narobić ale nie zarobić ale za tą są fajne kobitki mniam

smutna

nie wiem dlaczego wszyscy pisza o kobietach. one musza sie podporzadkowac brygadziście dlaczego nie piszecie o nim z nim ciezko pracowac nie wyobrazacie sobie co to za czlowiek az brak slow pracowac to tylko gehenna z nim traktuje kobiety jakby byli nikim a potem sie dziwia ze takie tam sa kobiety skoro musza szybko pracowac a nowe kobiety wiadomo nie maja takich umiejetnosci jak stare pracownice i dlatego narzekaja

totalny kibel syf i bieda ,kadra do luftu

Zostaw opinię o Forte Sweden - Rogierówko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Forte Sweden