Opinie o Wiedent Sp.j. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wiedent Sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wiedent Sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiedent Sp.j. w Łódź

Anonym

Ogarnijcie się naprawdę, pracujecie w tej firmie tyle lat, rozeznajcie się na rynku pracy i zobaczcie jak inne produkcję są *ujowe. Wy tu macie jak w masełku

@Anonym

Kretynie.grzejesz jaja na fotelu i udajesz mądrego.

Ada Nowy wpis

Hej, ja też właśnie widziałam, że szukano kiedyś kogoś na stanowisko Specjalisty ds. wyrobów medycznych. Szukam pracy na Polesiu a fakt, że to tryb hybrydowy jednak mnie przyciągnął. Nie wiecie tylko jak w tym roku się zarabia?

Anonym

@Anonym

Kretynie.grzejesz jaja na fotelu i udajesz mądrego.

Jh Nowy wpis

Czesc , chce podjąć pracę w tej firmie i dziś mam umówiona rozmowę . Jak jest że stawką w tej firmie i umowa , wypłatami ? Proszę o jak najwięcej informacji

Praca inaczej? Co miało to w praktyce oznaczać? A co o aktualnej sytuacji w biurze można napisać? omówicie ją? Do tego czy spece od wyrobów medycznych są wciąż przyjmowani? Była kiedyś oferta na pewnym portalu na Obywatelską. Jaki jest tegoroczny pakiet świadczeń? Doszło do socjala coś w ostatnim czasie?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wiedent Sp.j., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Cicha Nowy wpis

No to już wiadomo że ta bardzo ciężko pracująca sprzątaczka zostaje w firmie aby dalej pracować.Ona pracuje tylko INACZEJ

Delta

Zimno na stołowce że (usunięte przez administratora) się trzęsie'ale to sposób na szybkie jedzenie i do roboty robole.szefowa kasę tłucze ale ogrzewania dobrego to nie włączy bo rachunki wysokie a ludzie kaszlą kichają gile za sobą ciągną.Ale (usunięte przez administratora) niech się gilają ważne że zyski są.

Joanna
@Delta

czy teraz w grudniu gdy jest sporo ponizej zera w firmie tez jest zimno ? mozesz napisac cos wiecej o panujacych tam warunkach ? chcialam wyslac apliacje na stanowisko Specjalista ds. wyrobów medycznych ktorego szukaja ale to zimno o ktorym wspominalas bardzo mnie martwi, czy jest teraz cieplo, dobrze? nieznosze zimna :(

Delta
@Joanna

Daj sobie spokój z tą pożal się Boże tzw . firmą.

Natalia
@Delta

to jaką wy tam temperaturę konkretnie macie? podchodzi ona pod zgłoszenie czy nie bardzo? prócz tego występują jakieś problemy czy tylko do atmosfery się odnosisz? ja teraz myślę nad specyfiką samej pracy

Proponuję powiedzieć to w twarz , nr IP podpowie nam kto to , print screen zrobione wszystkich z negatywnych komentarzy wymienionych z imienia oraz stanowiska, zgłoszone do admin i nie tylko ...

@777

Proponuje jednoczesne zgłoszenie do GIODO [Głowny Inspektor Ochrony Danych Osobowych], oraz zgłoszenie na Komendę Policji Armii Krajowej na adres prezydialny@lodz.ld.policja.gov.pl . Z paragrafu o narusznei dóbr osobistych i pomówienie.

@777

Jak bronić się przed fałszywymi oskarżeniami i pomówieniami? Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w sytuacji, gdy Pan oraz Pana rodzina stają się ofiarą nieprawdziwych oskarżeń i pomówień, ma Pan możliwość dochodzenia swoich praw zarówno w procesie cywilnym, jak i karnym. Zgodnie z art. 24 § 1 Kodeksu cywilnego „ten, czyje dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania, chyba że nie jest ono bezprawne. Przestępstwo zniesławienia Oprócz przedstawionej powyżej drogi procesu cywilnego może Pan dochodzić swoich praw na podstawie przepisów Prawa karnego. Zgodnie z art. 212 § 1 Kodeksu karnego „kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku”. Według art. 212 § 4 tegoż kodeksu przestępstwo jest ścigane z oskarżenia prywatnego. Oznacza to, że pokrzywdzony (Pan) osobiście lub przez pełnomocnika wnosi do sądu karnego akt oskarżenia.

@777

Przypomnienie dla serwisu GoWork! Przestępstwo pomówienia zostało określone w art. art. 212 k.k. Zgodnie z tym przepisem, odpowiedzialność karna ponosi sprawca, który pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Pomówienie zatem wymaga działania ze strony sprawcy, inicjatywy polegającej na pomówieniu. W tym zakresie raczej trudno wydawcy, administratorowi serwisu przypisać winę w zamiarze ewentualnym, nie mniej jednak można by w konkretnym stanie faktycznym zastanowić się, czy nie będzie tu zachodzić pomocnictwo do kwalifikowanej wersji tego przestępstwa, czyli pomówienia za pomocą środków masowego przekazu. W myśl art. 18 § 3 k.k. odpowiada za pomocnictwo, kto w zamiarze, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, swoim zachowaniem ułatwia jego popełnienie, w szczególności dostarczając narzędzie, środek przewozu, udzielając rady lub informacji; odpowiada za pomocnictwo także ten, kto wbrew prawnemu, szczególnemu obowiązkowi niedopuszczenia do popełnienia czynu zabronionego swoim zaniechaniem ułatwia innej osobie jego popełnienie.

@Podpowiedź

Serio.To jest opinia o firmie .O sytuacji panujacej.O klimacie w firmie.Niema nic co mozna podciągnąć pod te wasze paragrafy

Arabella

Czy to prawda ze firma juz pada na morde?Ze ludzi do pracy niema?Może rolnik z wosku swoich ze wsi prztarga.?

Marzena
@Arabella

A gdzie takie rzeczy słyszałeś?

arabellla
@Marzena

jak to gdzie?W centrum dowodzenia plotkarzy.W pakowni.Zamykaja drzwi i myślą chlopcy ze ich nie słychac .

anty arabelle
@arabellla

Niby buźka ładna, ale jak widać wredna morda! Zamiast pracować, to podsłuchuje!

arabella
@anty arabelle

No właśnie chłopcy :zamiast pracować to grzejecie fotele i komentujecie każdego. A swoje za uszami macie.

NATALIA

Zgadzam się DRAMAT, od czego by tu zacząć hmm... . Może od tego, żę przepracowałam w tej firmie miesiąc. Nie chciała bym się rozpisywać, ale dla DOBRA i ROZSĄDKU ludzi, którzy by chcieli aplikować do tej firmy jednak muszę to ZROBIĆ i opisać. Więc Pani Asia napisała całkowitą prawdę. To są praktyki stosowane w tej firmie od wielu, wielu lat np.(poparzone dłonie,szybko,szybko bo norme trzeba zrobić) to tak jest na samo dzień dobry pierwsze dni BEZ UMOWY) dłonie są poparzone bo SPECJALNIE panie, które SZKOLĄ chłodzenie nie jest włączone. Jak jest włączone chłodzenie te formy SIĘ chłodzą TAKA CIEKAWOSTKA. Oczywiście celowe działanie. By już nowa osoba nie przyszła do pracy na drugi dzień lub by wyszła w ten sam dzień oczywiście z płaczem. Te osoby są chore psychiczne. Stosowały tą metodę też w moim przypadku ,a że trafiły na osobę, KTÓRA SIĘ NIE DAŁA. (ŚMIAŁAM SIĘ Z NICH.) Co zrobić są osoby jeszcze( nie spełna rozumu) to dały sobie spokój. Szczerze mówiąc stare baby a głupie. SZEFOWA straszna ,,złotówa,, jej rozum zatrzymał się w (usunięte przez administratora) To nie te czasy co były, droga PANI. Trzeba dać więcej. Przyciągnąć pracownika a nie odwrotnie. Wyobrazcie sobie jakim to trzeba być SKNERĄ by nawet nie dać premii choć na umowie jest premia. Mało tego za 3dni przepracowane bez umowy. (POCZĄTEK PRACY W TEJ FIRMIE) zapłaciła mi w tych czasach 9zł na godz. To już BABSKO przeszło samo siebie. CO POWINNA MI ZAPŁACIĆ 355ZŁ Z NAJNIZSZEJ KRAJOWEJ taka była mowa. Szkoda ,ze nie 5zł ha,ha.. Oczywiście to była moja wina bo powinnam od razu od niej żądać zapłaty, ale tego nie zrobiłam i to był mój błąd. I tez były JAJA no bo nie było umowy na te 3dni. Nie wiedziała jak dać. Pod (usunięte przez administratora) no nie bardzo, no to na konto,ale UWAGA musiałam się dopomnieć bo udała razem z KSIĘGOWYM, że zapomnieli. Oby Pan nie zapomniał wynagrodzeń tym ludzią zrobić na czas! Ten jej księgowy też ciekawa postać. DRAMAT. Pierwszy raz spotkałam się z tak nie kompetentną osobą na takim ważnym stanowisku. KIEROWNIK. To co w komentarzach inni pisali nic nie ma chłopaczyna do gadania smutne, ale prawdziwe,Jest KIEROWNIKIEM od KUPOWANIA BUŁEK SŁODKICH. Mało tego nie mówi w prost o co chodzi tylko pisze sms z brygadzistkom by np. pozamiatać przed przerwą, HA,HA.. Wracając do tych ,,starych pracowników, ,Pani Monika (brygadzistka)by główno z pod siebie zjadła, jak by szefowa jej kazała. ,,Jedno oko na maroko drugie na .... .ha,ha . Gosia popłakała się bo normy nie mogła zrobić. Tak mi przykro. JAKA PŁACA TAKA PRACA, Gosiu przykro mi ,ale na twoją premię nie bardzo mi się chciało (usunięte przez administratora) Dużo by tu opisywać. Odradzam prace w tej firmie. Myślę,że z tą firmą spotkam się w sądzie. Inspekcja pracy też by była wskazana.

NATALIA OBIBOK
@NATALIA

NATALIO PRZYCHODZĄC DO WIEDĘTU CHWALIŁAS SIE ŻE PRACOWAŁAŚ W FIRMIE "BOSCH" KTÓRA PŁACIŁA TOBIE 4000 ZŁ. I PRACOWAŁAŚ TAM NA PRODUKCJI, ŻE UCZTŁAS TAM TEŻ PRACOWNIKÓW. I CO TAKIEGO SIĘ STAŁO ŻE ODESZŁAŚ STAMTĄD. MY WIEMY POZNALIŚMY SIĘ NA TOBIE, ZWOLNILI CIEBIE !!! ŻADNA FIRMA NIE ZATRUDNIA OBIBOKÓW. TAM TEŻ MÓWIŁAŚ CYTUJE "JAKA PŁACA TAKA PRACA" PRZTPOMINAM ŻE CHWAŁIŁAŚ SIĘ ŻE ZARABIAŁAŚ TAM 4000 ZŁ. TU ZATRUDNIAJĄC SIĘ WIDZAŁAY GAŁY CO BRAŁY. PRACUJĄC WE WIEDĘCIE MIAŁAŚ PEŁNE WSPARCIE PRACOWNIKÓW W NAUCE WYKONYWANIA TEJ PRACY. A CO DO POPARZONYCH PALUSZKÓW TO KŁAMIESZ !!! MÓWIĄC ŻE MASZYNA CHŁODZĄCA NIE DZIAŁAŁA. PRACUJĄC Z PRACOWNIKIEM KTÓRY MIAŁ CIEBIE SZKOLIĆ TO ODRAZU WIEDZIAŁAŚ ŻE JEST TO PRACA GDZIE SIĘ WYKONUJE NORME DZIENNĄ. W BOSCH-u JEST TAK SAMO PRAWDA !!! I CHYBA SAMA WIESZ, A MOŻE NIE TO JA CI POWIEM DO TAKIEJ PRACY SIĘ NIE NADAJESZ I NIE WYPŁAKUJ SIE PISZĄC TAKIE PIERDOŁY POPROSTU JESTEŚ SFOCHOWANĄ PANIENKĄ KTÓRA STĘKA JEŚLI JEJ NIE WYCHODZI. TO TEŻ ZNAĆ SOBIE TAKĄ PRACE KTÓRA BĘDZIE PASOWAĆ TWOIM PALUSZKOM. MOJA PROPOZYCJA MOŻE PRZY MOPIE JEST ZIMNY.

Natalia
@NATALIA OBIBOK

Jak już to chyba Ciebie zwolnili ???????????? i nie z Bosch Złe informacje. ????????Obibok to raczej Ty. Prawda w oczy kole. Broń swojej Pani jak na chleb daje ????????????zweryfikują nowi jak oczywiście przyjdą. Życzę powodzenia????

@NATALIA

wszystko co Natalia napisala to prawda.A Ty kretynko co proponujesz mopa to widac jaki masz szacunek do Pani B.ktora sprzata po was brudaski brygadzstko po nie ukończonej szkole podstawowej.

@NATALIA OBIBOK

to cała prawda

Joanna
@7520

Widać, że atmosferę robicie sobie nawzajem nie do wytrzymania. Czy ktoś napisze chociaż ile się zarabia? Bo tu się skarżycie, że "nie takie pieniądze", ale co to znaczy - ile na rękę wyjdzie za miesiac?

jagna

Cala prawda oMonisi

dodusia
@Joanna

po 20 latach pracy 3.200.Pensja 2 skadnikowa,najniższa krajowa plus premia,którą zawsze moze zabrac.A jak zachorujesz to masz zabierane z premii 1000zl.

bo to prawda o monisi

pazur
@dodusia

bo to prawda

Justyna
@dodusia

A jakie są warunki tej premii? Oprócz tego, że nie można zachorować.

Sara

No właśnie cały czas ogłoszenie co miesiąc chyba ludzie przychodzą i odchodzą. I co jest najciekawsze to ,że miesiąc się kończy i ogłoszenie wraca . Atmosferka nie pasuje,albo na koniec miesiąca kaska się nie zgadza.

XD
@Sara

I dziś znów ogłoszenie na Olx . Firma musi być (usunięte przez administratora) ha,ha,ha .. .

Szymon
@XD

A może firma się po prostu powiększa? Skąd wiesz że to koniecznie odejścia są?

B.J

Jak widzę co się dzieje ,to bym na zwolnienie odesłał co niektórych. Przyjęli nową dziewczynę do sprzątania,a pani która jest wykorzystuje tą nowa jak tylko się da. To co ta starsza na przedemerytalnym zaniedbywała przez kilka długich lat to ta młoda teraz za nią robi. Patrzeć się nie da,żal mi dziewczyny bo się stara a tamta starsza ciągle opowiada o swoich chorobach komu się da. I tak godziny w pracy lecą na nic nie robieniu .

Bożena
@B.J

4 godz.pracy i reszta godzin gadania.Tak bylo od zawsze.A jak juz pojdzie na wosk do swojego przyjaciela B.to konca niewidac,gada gada.a trzonki od miotły sie łamią bo slużą jako podpórka .Prawde ktoś napisał.mysle ze powinna isc na wosk pracowac bo tam jest robota dla ludzi schorowanych .

beti
@B.J

Prawda stara jak świat. zawsze sie opier.....Pozory i miałczenie o chorobie

Yeti

Na Retkini sa koszulki białe po 1.50zl.Kupić trzeba na zapas,bo o nowe w firmie coraz trudniej.

Obserwer
@Yeti

Czym się różni autor tego wpisu od Yeti? Yeti ktoś widział? Januszu biznesu to je kup i sprzedaj z 200% marżą na Górniku!

@Obserwer

andzeju z wiedentu nie kompromituj sie

bibi

M.Ń jak juz piszesz to sie doucz bo pisownia odrazu mowi ile klas szkoly podstawowej ukończyłaś. Brygadzistlo o 7 boleści .Co teraz pojdziesz i bedziesz beczeć.Wez sie za mopa bo tylko tam twoje miejsce.zawsxe gardzilas sprzataniem to teraz zawijaj (usunięte przez administratora) i sprzataj Lubisz trzymac za kija

Bibi

Dlaczego usuwane sa opinie o S.W i M.Ń.to jest opinia. Niech nowi pracownicy wiedzą w jakie (usunięte przez administratora) wchodzą.

Asia

DRAMAT, odradzam prace w tej firmie! Naprawdę chciałam pracować ale za taka pensje jaką Pani kierownik proponuje za to że ma się poparzone dłonie do fioletowego koloru nie jest to warte ! Przyszłam pierwszy dzień do tej pracy stałam jak kołek koło biura z papierami do przyjęcia mnie do firmy NIC zero ! Nikogo nie było. Pracownik z produkcji mnie wziął od razu jak mnie zobaczył na robotę … Cały dzień przepracowałam ! Gorąco , ciężko i szybko szybko już mnie poganiali po pierwszej godzinie bo norma! Już wiem jaką mają taktykę , pierwszy dzień jak się przetrwa i się sprawdzisz to wtedy dopiero jest gadka o umówię. Zawiodłam się bardzo. Jak Ci pracownicy starzy odejdą to raczej nikt tam pracować nie będzie w takich warunkach i za takie śmieszne pieniądze.

@Asia

Wynajmę pustostan, myślą nie skażony!

Pustostanem jesteś ty skoro takie rzeczy piszesz. Pracownicy tej firmy robią renomę idealną i pokazują poziom inteligencji a raczej jej brak.

Biedny ten S Nawet z GoWork wygumkowali.A w Wiedent to jakby korzenie zapuścił. Bułki kupuje to i potrzebny jest

Belzebub

Znam gościa

Basia

No to nam sie fachowcow narodziło w firmie.Szczególnie w pakowni.Obsługa komputera to bardzo duży wyczyn.Zawsze mozna za protekcją M.L.przyjśc i pościemiać że niby pracuje sie tak bardzo cieżko.

Dżastin
@Basia

Histoiri zatacza koło.Przed tem inna grupa działała,teraz MŁODE WILKI.

Wielkanoc

Szkoda ze na pensję (taką pensje)musimy poczekać do jutra.Niby szczegół a jednak .

Czyli uważacie ze firma ma dobre warunki pracy? Warto się starać o prace ?

Buuuu
@Marek

No kurea serio?Czy warto się starać?oczywiście że tak.Ci co się slizgają mają szansę na lekko pracę i szacun w dyrekcji.Ci co (usunięte przez administratora) to raczej słabo na tym wychodzą. Ci mało wydajni są przerzucani na lekką pracę na .tzw.wosk.Generalnie czym większy opierdalacz tym ma lepiej.A jak już masz płeć męską możesz wszystko(pomijając chłopaków którzy pracują na spiekach)

Zostaw merytoryczną opinię o Wiedent Sp.j. - Łódź

• Jak się pracuje w Wiedent Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Wiedent Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wiedent Sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wiedent Sp.j.
3.8/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Obywatelska 187/189
    94-104 Łódź