Opinie o Inar Mirosław Andrejczuk w Radzików

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Inar Mirosław Andrejczuk. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Inar Mirosław Andrejczuk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inar Mirosław Andrejczuk w Radzików

instytut porażka Nowy wpis

Tragedia ! Praca tu to porażka. To instytut rodzinny i jedynie członkowie rodzin mogą liczyć na dodatkowe zarobki chocby przez udziały w projketach. Kierownicy ciągną kase tylko dla siebie. Afery z mieszkaniem byłego dyrektora. Dziwne układy na szczeblach władzy. Brak poszanowania zwykłych pracowników. Kto chce przeżyć przygode na chwilę to polecam.

nie polecam Nowy wpis

Zarobki to jakaś porażka. Utrzymywanie bandy emerytów, którzy robią lewizny. Co chwilę zmiana dyrektora. To instytut zależny od polityki i w każdej chwili moga odwołac i powołac nowego dyrektora politycznego. Nie polecam pracy w IHAR.

Tragedia, wyzyskują pracowników do granic możliwości. Każdą próbę rozmowy z kierownictwem zbywają, zasłaniając się ciągle "złą sytuacją instytutu". Nie docenia się pracowników pracujących przez wiele lat, dyrekcja woli dać odejść pracownikowi i zatrudnić nowego z dużo wyższą pensją niż dać pracownikowi te 500zł podwyżki (bo jeszcze mu się w (usunięte przez administratora) poprzewraca). Pensje stoją na poziomie najniższej krajowej - gdyby nie premia 10% to część pracowników miała by wynagrodzenia nawet poniżej tej kwoty. Jednocześnie kierownicy i pracownicy administracji mają za wszystko dodatki i bonusy, a cała reszta tyra za nędzne grosze. Odradzam, omijajcie szerokim łukiem jeżeli cenicie zdrowie psychiczne.

Alicja Nowy wpis
@Piotr

pensja na poziomie najniższej krajowej dotyczy też pracowników z wyższym stażem? czy tylko na początek tak dają? bo jeśli na początek to nic dziwnego, normalna praktyka w tym kraju...

Xxx Nowy wpis
@Alicja

Tak, dotyczy również osób z wyższym stażem. W Iharze coś takiego jak stażowe nie obowiązuje. W dalszym ciągu, pomimo podwyżek traktorzysta ma takie samo wynagrodzenie jak inżynier z wyższym wykształceniem robiącym doktorat.

nie poddajcie się

IHAR woli walczyć z innymi instytutami zamiast wspólnie wystąpić i obalić ministerstwo rolnictwa. Boicie się tych niedojdów z ministerstwa, którzy wiedzą nawet do kostek wam nie sięgają. Przestańcie się bać darmozjadów tylko ich pogońcie i połączcie siły żeby pokanać ministerstwo. Nie mogą was zlikwidować, bo żadna uczelnia nie wypełni tej luki.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inar Mirosław Andrejczuk, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Kacper

Ile macie aktualnie wolnych miejsc pracy?

Inżynier

Nie polecam nikomu pracy w tym miejscu. (usunięte przez administratora) na porządku dziennym, pensja dla naukowych poniżej najniższej krajowej, wyrównują nędzną premią 10%. Chyba że praca w administacji tam bez studiów pensja wyższa niż w dziale naukowym po doktoracie. Dodatkowo kompetencje niektorych kierowników to jakiś żart. Emerytowani Profesorowie jako kierownicy myślą, że mogą wszytsko. Omijać szerokim łukiem

Jarosław

Jeśli chcesz mieć lekką pracę za najniższą krajową, to polecam. Jeśli masz jakiekolwiek ambicje, to tu ich nie zrealizujesz.

Radmir

To jest aktualna opinia?

nikt
@Radmir

Dyrektor od tego czasu zmienił się dwukrotnie ale zarobki NIE. W IHAR pracuje się za najniższą krajową. W Biedronce na kasie będziesz zarabiać więcej.

drup

nie polecam tam pracować, wykorzystują młodych ludzi a kierownicy tematów się dorabiają na nich, szczególnie główny dyrektor który ma w zwyczaju zastraszać i uskutecznić mobbing w tej firmie a jak chce się odejść to żegna się wpisując w świadectwo pracy paragraf 52 i to nie jest żadna bajka to się dzieje naprawdę!!! Nie znam nikogo kto by tam pracował dłużej niż 5 lat, bo tyle jest się w stanie tam wytrzymać!!! NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM nawet jak ktoś jest w desperacji, już biedronka lepiej płaci i tratuje ludzi uwierzcie mi wiem co mówię

Zostaw merytoryczną opinię o Inar Mirosław Andrejczuk - Radzików

• Jak się pracuje w Inar Mirosław Andrejczuk?

Zobacz opinie na temat firmy Inar Mirosław Andrejczuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inar Mirosław Andrejczuk?

Inar Mirosław Andrejczuk