Ewro Sprzedaż Mebli

obsługa fatalna i lekceważąca - wielka ściema. NIE POLECAM

Bernie

lopas
@Bernie 07.04.2016 19:17
Trzy lata temu kupiłem u nich szafę. OK, ale czy można tam jeszcze na dodatek pracować? Zależy mi na tym....

to dziwne masz marzenia. O pracę warto zapytać bezpośrednio

Aleksander

Jestem zadowolony z wyboru, zakupu i dostarczenia mebli do domu.

Rafal Klak

Wciskają towar na siłe bardzo nieprzyjemne zachowanie wobec klient, czułem się osaczony i wrecz nachalnie nakłaniany na zakup, cena promocyjna była większa niż dwa miesiące wcześniej cena normalna. juz kiedyś tam ogłądałem meble i zrobilem fotki z dużo mniejsza cena niż w promocji wyprzedażowej

wit

Ja też czekalem na fotelik dziecięcy do biurka ponad dwa miesiące dostępny u innych sprzedawców od zaraz , na moje ponaglenia zero reakcji sklepu, skasowali pieniądze natychmiast a ty kliencie zaplaciłeś i nie jesteś więcej mile widziany w tym sklepie i w żadnym wypadku sie nie upominaj o swoje bo i tak zostaniesz zbyty i zignorowany

TOM

Nie polecam zakupów w tym salonie ceny jak z kosmosu porównałem cene zakupionej kanapy w innym sklepie i ewro przebiło swą pazernościa wszystkich innych sprzedawców koszt zakupu w innym sklepie tej samej kanapy był o 1000 zl mniejszy niż w ewro (usunięte przez administratora)

Konieczny

Chciałem kupić w Ewro, ale kolezanka która pracuje w sądzie w Gostyniu uświadomiła mnie że lepiej nie. Same sprawy pozakładane przez klientów, właśnie niedawno własciciel jakąs przegrał, podarowałem sobie tam zakupy

pracownica

mega wyzysk jako kobieta musze targac ciężkie meble szef [usunięte przez moderatora]

młoda

Ściemniają klientów na każdym kroku mają bardzo wysokie ceny wyzyskują pracowników w salnie pracuja dziewczyny które musza targac ciężkie meble porażka

wtajemniczony

ja wiem i nie polecam salonow ewro bo kupicie meble i duzo duzo przeplacicie a oni sprzedaja trzeci gatunek mebli a wmawiaja ze to pierwszy i kasuja jak za zborze nie polecam tej firmy

Zostaw opinię o Ewro Sprzedaż Mebli - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ewro Sprzedaż Mebli