Claim Service Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Claim Service Sp. z o.o.

ffhf

Nie odebrałeś zlecenia dziś masz minus 10%. Wykonałeś oględziny i nie wrzuciłeś w tym samym dniu szkody masz minus 10%. (raz otrzymałem zlecenie o 17:00, byłem w trasie na ogl. i wróciłem ze szkód około 21;00, umówiłem oględziny rano o 9:00 na godzinę 10:00, a dokumentację wysłałem o 11:00...MINUS 10%. Wypłata - zawsze spóźniona (2-3 msc) : ) (co wolno wojewodzie.....:)

Hodrax

Serwis internetowy wysyłki dokumentacji żenua... Nie odebrałeś zlecenia dziś? Jutro masz już -10% do zlecenia! podstawa 70zł /bez szału Oględziny pojazdu sprawcy - 35zł oględziny miejsca zdarzenia - 35zł ogledziny ponaprawcze - 35zł ogl. dodatkowe majątek - 35zł (obojętnie czy coś wyszło dodatkowo później) Nie wiem kto wykonuje im zlecenia, ale to już nie rzeczoznawcy bo ci się szanują... Sprawdź które komentarze powyżej mają podbite kciuki w górę.

@Hodrax 16.05.2017 21:31

Hodrax - zapomniałeś o jednej zasadniczej kwestii dodatkowych kosztów jakie spółka płaci za dojazd do miejsca szkody.

Wojciech

Witam Ja natomiast z tą firmą mam do żywienia na temat likwidacji szkody na sprzęcie. Obecnie firma Claim i jego pracownicy zarzucili mi oszustwo kłamstwo na temat podania przyczyny szkody. Powiem wprost firma kieruje się tylko i wyłącznie dobrą relacją z firmami z którymi maja podpisane umowy. Brak udzielenia odpowiedzi kierując się zakazem firmy ubezpieczeniowej a co najlepsze opisują szkodę w taki sposób aby uniemożliwić realizacji ubezpieczenia. Reasumując tej firmie zależy tylko i wyłącznie na kontrakcie z ubezpieczycielem a nie na zetelnej naprawie sprzętu. PS. Jak mi Pani w Hestii powiedziała to jest punkt przyjmowania szkody a nie serwis a tymbardziej żebym nie mylił z autoryzowanym punktem.

@Wojciech 15.09.2017 17:01

Wojciechu z całą pewnością pomyliłeś naszą spółkę z kimś innym . Claim Service Sp. zo.o. nie zajmuje się naprawą sprzętów ani likwidacją szkód na sprzęcie agd i itp. Z pewnością dostałej informację, że twoją szkodą zajmuje się CLAIM STUDIO . Jak widzisz to nie jest ta sama firma. Zalecałbym więcej ostrożności w pisaniu opinii a przede wszystkim poprawne czytanie korespondencji od ubezpieczyciela gdzie zgłosiłeś szkodę. Zespół Claim

Janek

A ile dają za zlecenie komunikacyjne /ile majatkowe? Jestem z terenu Wrocław i Opole. Podpowiedzcie, czy warto rozpocząć z nimi. Janek

Gustaw

Po aneksowaniu umów w roku ubiegłym płaca beznadziejna, a wymagania odnośnie terminów bardzo wysokie. wcześniej było całkiem nieźle, ale mało szkód.

handa

świetnie że wypłata jest na czas @jhhmm. Wynagrodzenie w terminie jest bardzo ważne, bo można opłacić rachunki bez zbędnej zwłoki, ale wiecie czy oprócz tego jest jeszcze szansa na jakieś premie do podstawy zarobków?

RZECZOZNAWCA

Gdybyś z nimi pracował byś wiedział.

RZECZOZNAWCA

Ale dogadać się z P.Joanną jest bardzo ciężko.

mobilny

Ja pracuje z Claim kilka lat. Powiem tak, gonią z terminami mocno :) Sprawdzają, czy na pewno umówione itd. Jednak co do płatności, to może przez te kilka lat jakaś jedna fa by się znalazła, co miała obsunięcie. Pozostałe placone nawet nie w terminie a przed terminem :) Jesli rozliczenie zrobi się stosunkowo szybko, to platność jest chwilę po 20-tym, mimo że fa wystawiona na 30-tego. A jeśli chodzi o ilość zlecen, to jest duży progres. Zauważyłem ich spory wzrost.

RZECZOZNAWCA

UWAGA NIE POLECAM. WSPÓŁPRACY, WSPÓLNEJ PRACY, ITP.

Krakuska72

Ja dzisiaj odbyłam rozmowę z jednym z dyrektorów. Dowiedziałam się, że pierwszy stopień rekrutacji polega na przesłaniu swoich danych i uprawnień mailowo, a nstępnie otrzymam wzór umowy i o ile dobrze zrozumiałam coś na miarę formularza zgłoszeniowego. Karol, jak będę wiedzieć co kryje się pod słowami "dobre" (warunki pracy) dam Ci znać :)

rzeczoznawstwo i partnerzy

Ja od niedawna zacząłem przyjmować zlecenia od Claim Service. Jak na razie dostaje 2-4 zlecenia tygodniowo. Wymagają terminowości, ale w przeciwieństwie do - ffhfhf - nie miałem żadnych problemów z płatnością za zlecenia.

Claim

ffhfhf może są powody dla których miałeś wstrzymaną płatność. Jakieś przeterminowanie lub popełnione, konieczne do wyjaśnienia, błędy wpływają na terminowość rozliczeń. Łatwiej byłoby jawnie wyjaśnić sprawę ale wygodniej anonimowo szkalować. Zespół Claim

ffhfhf

Nie polecam, wymagają terminów, ale nie płacą.

evi

Hej.Właśnie znalazłam ogłoszenie tej firmy. Jeśli ktoś coś więcej wie o niej, lub zna kryteria rekrutacji, atmosferę, zarobki- to prosze o info.

Zostaw opinię o Claim Service Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Claim Service Sp. z o.o.