Opinie o Lemal Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lemal Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lemal Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lemal Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Rysio Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie parę lat temu co prawda ale nie wspominam tego dobrze firma nastawiona na wyzysk staliśmy przy tych maszynach całe 8 godzin jak człowiek chciał do łazienki to trzeba było się dogadywać że ktoś musiał na dwie maszyny napierdala bo inaczej człowiek zasypany detalami wracał a maszyny 30 letnie z Niemiec ściągnięte psuło się wszystko co tylko mogło ale oczywiście to ty zawsze byłeś winny i karany do naprawy urządzeń oczywiście byli ślusarze i elektrycy ale najebani cały czas i nie ogarniali tych maszyn po części też mieli to w (usunięte przez administratora) przy tych zarobkach tak że (usunięte przez administratora) kiła i mogiła nie polecam tego zakładu jak ktoś chce jeszcze o coś zapytać niech pisze to odpowiem pozdro

Gal Anonim Nowy wpis

Opinie lat ubiegłych odbiegają dość mocno od rzeczywistości. Płacone jest za pracę a nie leżenie, jeżeli robisz to co masz w obowiązkach jesteś odpowiednio wynagradzany. Jeżeli szef widzi że się starasz i zrobisz coś spoza swoich obowiązków, to na pewno nie przejdzie to bokiem i zauważysz to od razu. Pracuję w tej firmie już jakiś czas i z opinii mojego poprzednika jak i tutaj wypisanych mogę powiedzieć że nic się nie zgadza. Ja osobiście jestem zadowolony z wynagrodzenia jak i moich obowiązków, bez jakiegokolwiek problemu z działem kadr i księgowością. Polecam

Edward Nowy wpis
@Gal Anonim

Czyli starania i dodatkowa praca jest wynagradzana? Jak? W formie premii? Tobie zdarzyło się dostać taką ekstra kasę?

Tymek Nowy wpis

Jest dobra praca, przyzwoite wynagrodzenie więc niech się nikt nie dziwi, że na forum panuje spokój.

Jackob

Jak interesują cię zarobki i warunki pracy to poszukaj innej firmy. W ciągu ostatniego roku handlowcy sami odeszli albo ich zwolnili. Nie widzieli sensu w utrzymaniu działu handlowego. Ludzie którzy są podobno decyzyjni w tej firmie zatrzymali się w epoce PRL. Zresztą poczytaj wcześniejsze komentarze.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Lemal Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
xx

Dramta właściciel ....

Szczęśliwa osoba gdzie indziej

Najgorsza firma jaką znam... Tam trzeba zmienić kadrę zarządzającą na kompetentnych i profesjonalnych ludzi. Dno... Daję im niecały rok.

diabel_piszczalka

dno

Worker

Dla "Zarządu" (moim zdaniem nie powinno się używać tej nazwy wobec ludzi działających na szkodę klientów i pracowników) nie ma znaczenia ilu ludzi się zwolni... Nie zmieni to w żaden sposób ich podejścia. Dla nick "Kapitał Ludzki" to puste słowa, podobnie jak marketing, zarządzenie sprzedażą i produkcją, czy wiele innych. Świętych krów nawet w Indiach nie nauczą ludzkiej mowy czy zachowań. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że koniec Lemal-a bliski :) Takie firmy NIE POWINNY ISTNIEĆ W XXI WIEKU !!!

ReCed

Ced jeżeli problem tkwi "głównie" w osobach zarządzających to nie rozumiesz istoty pracy. To właśnie te osoby decydują o niskich zarobkach, braku szacunku do pracownika, mobbingu i ogólnej fatalnej atmosferze pracy. Jeżeli odpowiada Tobie praca dla ludzi, którzy Tobą gardzą, a sami reprezentują sobą skrajny poziom głupoty, to serdecznie polecam pracę w Lemalu :) Możesz liczyć na umowę na czas określony, przedłużany w nieskończoność. Oczywiście jeżeli wytrzymasz aż tak długo :)

nobody

W tej firmie nigdy się nic nie zmieni... Komunistyczne zasady i beznadziejni ludzie na najwyższych stanowiskach. Nastawiona firma tylko na wyzysk pracownika. Tak jak to ktoś napisał wcześniej: trzeba być bardzo zdesperowanym by podjąć pracę w Lemalu... Stanowczo odradzam mądrym ludziom. Chyba, że chcą zgłupieć :)

BLASZANY BĘBENEK

Trzeba byc bardzo zdesperowany miec sporo cierpliwosci na prace w lemalu badz prodlemie bo to ta sama firma tylko podzielona zeby oczywiscie nie placic za wczasow po gruszą.Przedstawicieli jest 3 na cala Polske.Jesli chcesz pracowac jako przedstawiciel handlowy i jezdzic w czerwonej skodzie po Polsce od poniedzialku do piatku to nastaw sie ze klimatyzacji nie ma w samochodach a jesli bedzie Ci goraco to dostaniesz skrzynke wody ostromeckiej do samochodu.Na normalne hotele tez nie ma sie co nastawiac z tego wzgledu ze sa limity na nocegi no chyba ze lubisz sypiac w agroturystykach.Jesli przywieziesz fakture o pare zloty wieksza to bedzie marudzila ksiegowa.Najlepiej w firmie sie nie odzywac bo wysztko moze byc wykorzystane przeciwko Tobie a najbardziej gumowe ucho ma ksiegowa no i oczywscie trzeba uwazac na jednego kolege ktory magazyniera ktory jest po tych samych pieniadzach co ksiegowa i razem pracuja ladnych pare lat.Jak sie poznasz co i jak to bedzie wiadomo okogo chodzi!Chlopaki i atmosfera ok ale oczywscie poza firmą bo firmie nie mozna porozmawiac.Zarobki szału nie robia pomijając fakt ze jestes gosciem w domu,Dyrektor do mądrych osób nie nalezy,tylko chodzi po firmie i wymysla tandetne pomysly ktorych nikt nie rozumie!Jesli bedziesz pracowal na produkcji to raczej sie nastaw na najnizsza krajowa.

zawiedziony

Ladne porownie co do krów bo pewnie tak sa sznowani pracownicy jak krowy ale Ty nie masz prawa nawet zamróczyć bo swieta ksiegowa Ci zabierze co tylko sie da.Przynies jej fakture wieksza o piec złotych to najlepiej te piec zlotych odciagnie Ci ja od wyplaty.Mowa o nowy pracownikach bo starych juz nie ma!Jak ktos wytrzyma rok to sam odejdzie jak poslucha polityki Pana dyrektora.Samochody bez klimatyzaji bo oczywscie to sie pracownikowi nie nalezy który siedzi w samochodzie caly tydzien.

Bardzo przykre jest to, że tylko nowi pracownicy, którym nie chce się pracować potrafią narzekać na warunki pracy. Zwykle jest tak, że krowa, która dużo muczy mało mleka daje...

ktoś 2

Zarobki super?? Atmosfera super??? Jeżeli ktoś o tym napisał to nigdy tam nie pracował a tak na prawdę to: 1) kadry zarządzającej nigdy nie ma, 2) coś na pozór księgowej obgoliła by ci pensję do zera i sławetne plus minus 300 gdzie i tak plusu nigdy nie osiągniesz, 3) przedstawiciele jeżdzacy po polsce, temp. w aucie po 60 st C, ale firma nie bedzie sponsorowała wygód. Wygody mogą mieć tylko własciciele. Jeżeli myślisz ze doczekasz się podwyżki to spójrz w swoj wiek bo tam podwojne wynagrodzenie co daje przezyć to mają tylko emeryci.

ktoś111

zarobki fatalne nie warto rozpoczynać tam pracy atmosfera nie miła przez nie które osoby pozostali wporzo!!!jak chcesz zaryzykować twój wybór

Zostaw merytoryczną opinię o Lemal Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Lemal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lemal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lemal Sp. z o.o.?

Lemal Sp. z o.o.