KM Magnum Gogłoza Gaca s.j. Marcin Gogłoza Konrad Gaca

Zamość

Opinie o KM Magnum Gogłoza Gaca s.j. Marcin Gogłoza Konrad Gaca

angel

No niestety dużo się nie zmieniło od Twojej wypowiedzi;/ Dzis też nie jest kolorowe z tego co słyszałam są problemy z pensjami dla pracowników- oczywiście nie ma dla zwykłych pracowników wypłat ale góra sobie wzieła co trzeba. Zero poczucia zobowiązania dla pracowników którzy starają się dać z sibie wszystko... Szkoda że wolą dać mniej kasy komuś mniej doświadczonemu a rezygnują z osób dobrych i kompetentnych.

kiler

czemu mnie to nie dziwi

x.y

Witam, czuję się w obowiązku przestrzec wszystkich chętnych do pracy w tej firmie. Banda wyzyskiwaczy - Wymagają dyspozycyjności przez cały dzień za żenującą stawkę 5 zł/h - taka stawka obowiązywała dla nowo zatrudnionych gdy ja miałam to nieszczęście tam pracować. Masakra jakaś. Gdy odeszłam nie dostałam zaległej kasy za nadgodziny. Przy rozmowie z szefem zostałam uprzejmie poinformowana, że jak zechce nagłaśniać sprawę to on już postara uprzykrzyć się mi życie. Zastanówcie się dobrze zanim tam pójdziecie i popytajcie. Pozdrawiam

lena

Anonim co to jest?!!!! Kryptoreklama? Twoja wypowiedź pozbawiona jest sensu.

Zostaw opinię o KM Magnum Gogłoza Gaca s.j. Marcin Gogłoza Konrad Gaca - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KM Magnum Gogłoza Gaca s.j. Marcin Gogłoza Konrad Gaca