Opinie o Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznań

Czy w Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Ciekawy Nowy wpis

Pojawiło się po raz kolejny ogłoszenie o naborze na stanowisko księgowego. Chciałbym wiedzieć czy to sztuczny nabór, czy faktycznie kogoś szukają? Czy inny powód?

Pracownik Nowy wpis
@Ciekawy

Robią sobie sztuczne nabory. Zresztą nie polecam Wam. Jeśli chcecie być poniżani każdego dnia przez zastępcę gł. księgowego to raczej lepiej znaleźć sobie pracę gdzie indziej. Wielokrotnie już słyszałem jak koleżanka pracująca w dziale ekonomicznym jest poniżana, wyzywana przez zastępcę gł. księgowego. Dziewczyna zapie**la każdego dnia a ta ją wyzywa za nic, obrywa jej się za to że ktoś zrobił coś nie po myśli M. Mam nadzieję, że w końcu z tą panią zrobią porządek bo już z tego działu zwolniło się sporo osób i to dzięki niej.

Bylyprac Nowy wpis

Dział ekonomiczny - praca sama w sobie ok. Pracy jest dużo w księgowości. Nikt nie będzie się nudził. Duży minus to program księgowy który jest bardzo stary - dosowski - trudno się przestawić i przyzwyczaić. Jeśli chodzi o ludzi to kadra jest mieszana. Mieszanka młodości i doświadczenia. Wszystko jest fajne i przyjemne dopóki nie pozna się Pani - zastępcy głównego księgowego. Figura. Jak sama się określa "beze mnie ani rusz". Myśli że jest najlepsza najmądrzejsza pozjadała wszystkie rozumy a reszta to niedouczone (usunięte przez administratora) Najlepiej żeby wszystko robiła sama bo wie że reszta to i tak spieprzy i będzie musiała wszystko poprawiać. Oczywiście przy okazji nie zapomni ci tego powiedzieć. Jak ktoś nie ma mocnej psychiki albo nie ma mówiąc brzydko "wyrąbane" to może nie przetrwać utarczek słownych z tą Pania. Jak tylko może wytyka błędy i zrobi wszystko żeby cię upodlic i pokazać gdzie twoje miejsce

Każdy kto tam pracuje doskonale wie w jakim dziale występuje nękanie i brak szacunku dla pracowników. Można zapytać kogokolwiek kto pracuje w rck ilu pracowników z tego powodu odeszło z pracy i z których działów.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Działy Laboratoryjne polecam generalnie jest ok. Nie wiem czy aktualnie jest wakat. W innych działach jest różnie.

A.

Pracowałam w RCkiK przez parę lat i uważam, że jest to jeden z lepszych i solidniejszych pracodawców. Wypłaty na czas, przy nadwyżkach pieniędzy dodatki dla wszystkich pracowników, uczciwe wynagrodzenie i jawne widełki płacowe na poszczególnych stanowiskach. Jeśli chodzi o atmosferę pracy to wszystko zależy od działu i ludzi w nim pracujących, można trafić super, a można źle. Praca ma swoją specyfikę i nie każdemu to odpowiada i myślę, że część ludzi potem tkwi w danym miejscu na siłę, robiąc rzeczy których nie lubią, bo zdają sobie sprawę, że nie jest łatwo ze znalezieniem podobnego pracodawcy. Dlaczego już nie pracuję w RCKiK? Własnie dlatego, że potrzebowałam rozwoju i odmiany, nowych wyzwań. Tutaj już o to było zbyt trudno. Jest to miejsce zdecydowanie dla ludzi, którzy potrzebują stabilizacji i nie mają problemu z powtarzalnością i rutyną. Jeśli to Tobie pasuje to gorąco polecam. W innym wypadku warto tu zajrzeć nawet na chwilę, ale na pewno nie można tkwić tutaj z rozsądku, tak jak niektóre osoby. Szkoda psuć atmosferę tego przyjaznego miejsca.

Helena
@A.

Brzmi jak najbardziej w porządku i spokojnie a stabilizacja akurat by się przydała. Fajnie, że mimo odejścia tak miło oceniasz to raczej o czymś świadczy. ;) Też widziałam jak ktoś pisał, że właśnie od działu to wszystko zależy... Możesz szczerze któreś z nich tak dla pewności polecić?

Generalnie zależy od działu. W jednym dziale jest ok a w innym (usunięte przez administratora).

Jak wygląda praca w rckik? Jaka atmosfera , współpracownicy?

Zostaw merytoryczną opinię o Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa - Poznań

• Jak się pracuje w Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa?

Zobacz opinie na temat firmy Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa