Opinie o Gobi Transport Sp. z o.o. S.K.A. w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gobi Transport Sp. z o.o. S.K.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gobi Transport Sp. z o.o. S.K.A. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gobi Transport Sp. z o.o. S.K.A. w Zielona Góra

Artur ma całkowitą rację! Dokładnie ta sama sytuacja. Umawiaja się a potem cisza....

Julita

@Daka32, może warto w takim razie złożyć swoje CV i spróbować dostać się do pracy w Gobi Transport, skoro interesuje Cię ten pracodawca. A może już aplikowałeś? Jak pracuje się Wam w Gobi Transport w Zielonej Górze? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Julita

@robercik, a czy ta kwestia była poruszana z odpowiednimi osobami w firmie? Myślę, że zawsze warto wyjść z inicjatywą - może coś ulegnie zmianie w tym temacie. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Gobi Transport w Zielonej Górze? Czy warunki oferowane przez tego pracodawcę są dla Was atrakcyjne? Zachęcam do wypowiedzi na ten temat!

Daka32
@Julita

Musi być dobrze,żadnych wpisów

Julita

@Daka32, widzę, że jesteś zainteresowany pracą w Gobi Transport? Wysyłałeś już swoje CV? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Gobi Transport? Czy w firmie są jakieś dodatki socjalne? Jeśli tak, to jakie?

robercik
@Julita

nic nie ma. bieda az piszczy

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Daka32

Widzę że wpisy są dość nieaktualne. Jak to wygląda teraz w oddziale Szczecin. Jak praca i zarobki?

Julita

@ja a TY pracowałeś w Gobi Transport Sp. z o.o. S.K.A.? Czy może jeszcze pracujesz? Rozumiem, że firma w umowie zawiera podpunkty odnośnie odpowiedzialności pracownika za sprzęt? Jakie kary grożą pracownikom? Ale chcesz powiedzieć, że przyszli pracownicy nie czytają umowy przed podpisaniem i dopiero po fakcie się dowiadują?

CZYTAJCIE DOBRZE UMOWE O PRACE ZANIM PODPISZECIE że zrozumieniem a wtedy zrozumienie że jesteś odpowiedzialny w sumie za wszystko (byli kierowcy maja sprawy sadowe np.za palety czy jak zaznaczył zderzakiem lub lusterko)

Julita

@Piotr Kierowca kat C Zdecydowałeś się na aplikację? Jeśli tak, to czy możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy Gobi Transport? Na co warto się przygotować czekając na rozmowę kwalifikacyjną? Każda informacja będzie bardzo pomocna.

Julita

@n3wb w końcu się nie wypowiedziałeś po rozmowie rekrutacyjnej w Gobi Transport Sp. z o.o. S.K.A., czy mógłbyś teraz opowiedzieć jak Ci poszło? Dostałeś pracę? Jak wyglądała rozmowa? Czy trzeba się jakoś specjalnie do niej przygotować?

Częstochowa

Poziom Pana Ojca Dyrektora ZERO.

n3wb

Dziś mam rozmowę w tym jak to opisujecie piekle ... Okarze się .kolejny wpis po rozmowie

Piotr Kierowca kat C
@n3wb

Jak jest ? Ja jutro wysyłam papiery o pracę, czy warto ? pozdrawiam Piotr tel (usunięte przez administratora)

mother

Skoro wypłata jest niezła, to już dobrze o nich świadczy.

były kiero

gobi traci klientów na potęgę. Nikt nie chce z nimi pracować. sami dyrektorzy a kierowcow nie ma. fatalne zarzadzanie, brak wiedzy o transporcie. chwala się tylko ze kolejne auta kupuja ale dopoki potrzebni sa kierowcy to oni sobie nie poradza

michaś
@były kiero

oby tylko takie złe firmy jak gobi były na rynku , to praca dla nas była by super. były kiero idź do fm logistic, to zobaczysz jak się źle pracuje, albo podaj choć 1 inną dobrą firmę, bo wszyscy na wszystkich w Polsce srają, nie pracuj w gobi i nie pracuj nigdzie , szkoda słów.

zbych

Chyba nie jest tak źle , właśnie jest wymiana 20 aut na nowe MAN EUR6. Wszystkie auta w międzynarodówce to 100% EUR6 - 2015i2016 - co 3 lata wymiana na nowe, pełna gwarancja producenta, karty paliwowe, karty płatnicze, terminowe wypłaty i terminowe diety na konto. Bez ściemy ...

waldek

Wszyscy piszą o drobnicy, a jak wygląda u nich praca na zestawie C+E na międzynarodówce ?

dziadek
@waldek

międzynarodówka bardzo dobre warunki finansowe i nowe auta na fulla wypchane z klimą postojową i pełnym serwisem, mało jest takich firm ... ale oczywiście nie zachęcam ....

Miecio
@waldek

Warunki sa porzadne

Koles

Hahah brakuje ci już kierowców nawet Ukraińcy się zwalniają więc burdel u ciebie cały czas

W gobi szczecin zostało 4 kierowców z czego jednego 'rzucili' ze Zielonej To jest odpowiedź na wszystkie komentarze tutaj Ci pracownicy gobi którzy pisali tutaj pół roku temu wychwalają firme i m.innymi że są na 'etapie poszukiwań magazynu' już nie pracują Sami siebie niemal dorżnęli przez WYKORZYSTYWANIE kierowców i CHCIWOŚĆ Kierownik jest zerem, ochłapem człowieka i nic tego nie zmieni...taki się już urodził

Też Ja
@ja

Witam dołączam się do Twojej opinii w sprawie Gobi oddział Szczecin.W lipcu zwolniło się 4 kierowców +2 spedytorki daje to do myślenia,ale dyrektorek śmieszny ze szczecina nie myśli kompletnie ,nie ma zielonego pojęcia o transporcie ,kierowcy zgłaszali usterki aut kazał jeżdzic jak auta juz stawały i trzeba było je ściągac to były odcholowywane ale nie na warsztat tylko na baze w krzaki gdzie zarastały.Dla mnie taka osoba nie powinna zajmować takiego stanowiska.Wracając do kierowców którzy odeszli byli to naprawdę pracowici i uczynni ludzie.Jeśli chodzi o wynagrodzenie to było naprawdę na czas i tu jest jeden plus dobry dla tej firmy.pozdrawiam i odradzam pracę w odzdziale szczecin.

serek

idźcie pracujcie zobaczcie, gorąco nie polecam Szczecina

"Kobyła"

Czytam i czytam te wyzwiska głównie w kierunku 3 osób, a nie taki diabeł straszny. Prawdą jest że czasami dyrektor przesadza. Ale jeżeli wszyscy są tacy super zajebisci to może Wy pokierujcie grupą około 20osób gdzie conajmnien połowa ma swoje odmienne zdanie. Jedyny błąd jaki dyrektorowi mógłbym wytknąć to fakt że stara się być koleżeński. Wiem że sporo Was teraz kisnie ze śmiechu. Gdyby Pan dyrektor był "dyrektorem kutasem" jak w kazdej korporacji zapewne jest, a nie kolegą ktorego prawie nikt nie lubi to nie byloby gadania typu "ja tu nie wjade" owszem czasami są miejsca-miny gdzie wjechać się nie da ale przynajmniej tam podjechaliscie i sprawdziliscie ze nie da się wjechać. Wtedy pstryk, fotka, adnotacja "brak możliwości wjazdu" i gotowe. Tyle na temat dyrektora. Dalej... Nie za bardzo wiem o co chodzi z jak to ktoś napisał "kierownikiem magazynu" nigdy nie miałem z nim problemów zawsze opowiemy sobie po jakieś inteligentnej docince nie koniecznie wykierowanej w nas, nigdy nie zdarzyło mi się żeby odmówił mi pomocy. Nie zdarzyło mi się żeby mi czegoś nie wziął. Ba. Powiem ze nawet sam jak wezmę paleciakiem 200-300kg paletę to każe mi ja postawić i on mi ją podwozi. jeżeli ktoś twierdzi że jest opryskliwy albo nie miły to wybacz ale ironia i sarkazm są zrozumiałe głównie pomiędzy dwójką w miarę inteligentnych ludzi. Dalej ta trzecia dość tajemnicza osoba - kierowca-znajomek dyrektora. Zdaje mi sie że wiem o kogo chodzi i nie wydaje mi się żeby inny gościu który pojechał by w tę samą trasę skończył tak samo jak ów nazwijmy go "Jeździec z nikąd" chłop zapiernicza jak szalony. Tyle na temat. Pracuje w tej firmie prawie pół roku, od kierowców, przynajmniej większości z nich słyszałem same złe opinie tej firmy. Owszem zdarza się ze wrócę późno. Chociażby dzisiaj skończyłem o 20. Jednak jeżeli ktoś podchodzi do wszystkiego z niesmakiem to już jest nastawiony ze będzie źle. Później szuka się samych złych aspektów. A tu macie chociażby coś takiego... niby do pracy wszyscy mają przychodzić na godzinę 8. Przez cały czas starałem się być przed tą godziną. Zauważyłem (po 2 miesiacach) ze jak ludzie przychodzą nawet o 9 to nikt a nikt nie robi awantury. A zwłaszcza ów wytykany zły dyrektor. Tyle na temat. Naszło mnie i nie moglem siedziec cicho. Pozdrawiam i polecam. Kobyła, Busiarz, Młody czy jak tam mnie kto nazywa. chciałbym dodać że są to moje przemyślenia i wyniki obserwacji niczyje inne. Nikt nie musi się ze mną zgadzać.

Jeśli dla tego kierowcy C+E to jest 'nowy sprzęt' a zarobki jak na E 2.800 przy charówie od rana do nocy to faktyczniej jest 'jeleniem' a raczej wołem roboczym :) który nigdzie więcej nie pracował i nie wie jak jest w innych firmach transp. A burakiem to chyba nazywa sam siebie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Gobi Transport Sp. z o.o. S.K.A. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Gobi Transport Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gobi Transport Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gobi Transport Sp. z o.o. S.K.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gobi Transport Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Gobi Transport Sp. z o.o. S.K.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gobi Transport Sp. z o.o. S.K.A.
2.2/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Zimna 1
    65-001 Zielona Góra

Gobi Transport Sp. z o.o. S.K.A.