Opinie o Domański Zakrzewski Palinka Sp.k. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Domański Zakrzewski Palinka Sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Domański Zakrzewski Palinka Sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domański Zakrzewski Palinka Sp.k. w Łódź

Anatol

Chyba komuś pomyliły się kancelarie? Bardzo dobra i profesjonalna kancelaria i tu pracując można się wiele nauczyć , polecam!

Staszek
@Anatol

Panie prezesie, mógłby pan się bardziej wysilić i wydalić z siebie trochę dłuższy komentarz i nie zaprzeczać faktom. Stanowisko w końcu zobowiązuje. I następnym razem prosimy pisać pod nazwiskiem i nie używać anonimowych nicków.

expracownik Nowy wpis
@Staszek

przecież tam nie ma takiej funkcji jak prezes :D

Taaaak Nowy wpis
@expracownik

Oj przejęzyczył się - prezes czy partner - zachowują się tak samo roszczeniowo i zarabiają krocie, kosztem podwładnych trzaskających nadgodziny.

rt

z tego co wiedzę ostatnio się bardzo często oferty praktyk u was pojawiają. a płacicie w ogóle za nie?

@rt

Pewnie że nie płacą. Zatrudnią studenta który sieci po 14 - 15 godzin za darmo, a po trzech miesiącach w ramach podziękowania otrzyma tanią książkę i uścisk prezesa. To wszystko.

expracownik Nowy wpis

Oczywiście że płacą. Program praktyk jest mocno usystematyzowany, ma 3 poziomy i na każdym inne wynagrodzenie. Po obronie pracy i skończeniu studiów normalne zatrudnienie jako junior.

Halina Nowy wpis

Domański Zakrzewski Palinka do swojego dynamicznie rozwijającego się zespołu szuka talentów na różnych etapach rozwoju zawodowego, wyróżniających się entuzjazmem, otwartością oraz gotowością do podejmowania nowych wyzwań. Taką informację znalazłam u nich na stronie: https://www.dzp.pl/dolacz-do-nas Ktoś ostatnio aplikował i powie coś o tym, jak wygląda rozmowa?

Erwin

Co słychać w firmie? Czy są jakieś oferty pracy? Taka cisza na forum, czy jest tego powód?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Domański Zakrzewski Palinka Sp.k.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Dominika

@rt praktyki czy staż to bardzo duży ukłon wobec młodych pracownikow, którzy nabywają pierwsze doświadczenie zawodowe. Czy istnieje możliwość pozostania w tej firmie dla osób, które były podczas stażu najbardziej zmotywowane?

Sroka

to pisałem ja, PRowiec kancelarii DZP :)

Sroka

DZP to świetna firma. Bardzo dobra reputacja w branży, super atmosfera (bardzo wyluzowana, ale wciąż naprawdę profesjonalna) i bardzo przyzwoite wynagrodzenia (nie aż takie jak w międzynarodowych kancelariach, ale i tak dobrze!). No i biuro w Rondo1 jest bardzo fajne. Polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Domański Zakrzewski Palinka Sp.k. - Łódź

Domański Zakrzewski Palinka Sp.k.

Domański Zakrzewski Palinka Sp.k.