Domański Zakrzewski Palinka Sp.k.

Łódź

Opinie o Domański Zakrzewski Palinka Sp.k.

Erwin

Co słychać w firmie? Czy są jakieś oferty pracy? Taka cisza na forum, czy jest tego powód?

Dominika

@rt praktyki czy staż to bardzo duży ukłon wobec młodych pracownikow, którzy nabywają pierwsze doświadczenie zawodowe. Czy istnieje możliwość pozostania w tej firmie dla osób, które były podczas stażu najbardziej zmotywowane?

rt

z tego co wiedzę ostatnio się bardzo często oferty praktyk u was pojawiają. a płacicie w ogóle za nie?

Sroka

to pisałem ja, PRowiec kancelarii DZP :)

Sroka

DZP to świetna firma. Bardzo dobra reputacja w branży, super atmosfera (bardzo wyluzowana, ale wciąż naprawdę profesjonalna) i bardzo przyzwoite wynagrodzenia (nie aż takie jak w międzynarodowych kancelariach, ale i tak dobrze!). No i biuro w Rondo1 jest bardzo fajne. Polecam :)

Zostaw opinię o Domański Zakrzewski Palinka Sp.k. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domański Zakrzewski Palinka Sp.k.