Gromar Sp. z o.o.

Piaseczno

Opinie o Gromar Sp. z o.o.

uala

GroMar to dynamicznie rozwijająca się firmą, działającą w branży informatycznej od 1999r i nadal bardzo dobrze im idzie, niedawno zajeli bafrdzo dobre miejsce w rankingu branżowym, ale nie wiem czy teraz będa chcieli poszerzyć działalność czy jednak nie.

lolek

Kiedyś była to firma idealna... na ta chwile ludzie odchodzą, niektórym od władzy zaczęło odbijać!

Jakie są w firmie Gromar Sp. z o.o. relacje między szefem a pracownikiem? Opowiedz nam o tym na naszym forum.

Zostaw opinię o Gromar Sp. z o.o. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gromar Sp. z o.o.