Alg-Pol Firma Handlowa

Buk

Opinie o Alg-Pol Firma Handlowa

JohnRambo

Bardzo nieprzyjemna obsługa. Skandaliczne traktowanie klienta ( olewanie, rozłączanie sie podczas rozmowy, kombinowanie przy finalizacji transakcji). Banda oszustów i niekulturalnych ludzi. Nie polecam. Uważajcie

Boss
@JohnRambo 03.08.2016 10:30

Pamiętaj durniu ze nikt nie jest anonimowy w internecie. Do zobaczenia w sadzie ! Komentarz na tym samym poziomie co filmy ktore oglądasz !

Zostaw opinię o Alg-Pol Firma Handlowa - Buk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alg-Pol Firma Handlowa