Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej nr 1

Wołomin

Opinie o Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej nr 1

hiacynt

zgodze sie z tobą @ambrizo ze na pewno trzeba miec powolanie do takiej pracy - dużo ciepliwości, empatii. Tam są cieżko chorzy ludzie. swego czasu poszukiwali pielęgniarek - nie mam pojęcia jak wyglądaja tam warunki wynagrodzenia, a mnie to ciekawi.

Każdy komentarz na naszym forum na znaczenie. Napisz co ty sądzisz o firmie Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej nr 1.

Zostaw opinię o Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej nr 1 - Wołomin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej nr 1