Alma Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Legnica

Opinie o Alma Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Krzysztof

Panie Henryku,firma zmieniła nazwę ,teraz nazywa się eukana,to dla przyszłych pracowników tej firmy.

henryk

Witam, z przykroscią musze stwiedzic ze ta firma to jedno wielkie nieporozumienie , co do wymagan, i do wynagrodzenia, o innych rzeczach itp dam sobie spokoj bo szkoda mojego czasu , ogółem te 2 magazyny to porazka, ludzie uważajcie na ta firme , moja kariera dobiega końca w tej firmie

Zostaw opinię o Alma Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alma Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe