Timler Zakład Elektrotechniczny Wanda Timler, Mieczysław Timler

Nowy Sącz

Opinie o Timler Zakład Elektrotechniczny Wanda Timler, Mieczysław Timler

Luiz

Nie w tej firmie. Szef nie wie co to uczciwość.

Jaro

Jak się komuś pracować nie chce to potem tylko jest narzekanie. Za darmo jeszcze nikt nikomu pieniędzy nie dał, pracuj uczciwie, a uczciwie Ci zapłacą!

Robson

syn zahukany przestraszony ciagle gada o kochance i co z nią robi po prostu żenada

Hesus

Oglądaliście film synalek ? To biografia miecia.

grzes

czytam te wszystkie komentarze i identyfikuje sie z nimi ... takiego cyrku w zyciu nie widzialem. dom wariatow.

budryk

Skoro jest tak źle w tej firmie to dlaczego tam jeszcze ktoś pracuje?

Alicja

@Elew, a co więcej możesz powiedzieć o przebiegu rekrutacji? Jakie pytania usłyszałeś?

Elew

Byłem na rozmowie. Syn szefa zahukany. Urwał się z choinki. Nie wiem jak ta firma się trzyma kupy ...

alek

szefostwo to nieuczciwi ludzie i krętacze

elo

Urban

juli

synalek to pacan . jak by nie tatuś to nie wzieliby go nawet na zlewozmywak do angli

jaworz

Praca bez umowy ,praca bez zaplaty ponad trzy miesiace ,robienie ludzi w konia czs na cba ,pip

OG
@jaworz 10.12.2016 16:53

Miałem tak samo przez miesiąc zero umowy to postanowiłem sprawę tak że albo umowa albo odchodzę i stanęło na tym drugim i jeszcze mi nic nie zapłacił Pan INŻYNIER. Powinna się inspekcja pracy nimi zająć. Chore warunki pracy, nerwówka, jak się do właściciela firmy nie zwrócisz per INŻYNIER to cię opierd... jak psa - chorzy ludzie.

gosc

Uważajcie na te firmę i synka. Jest podły i wykorzystuje ludzi. Ham prostak. Po kilku latach pracy człowiek traktowany jak śmieć. Zryty beret i rozpad małżeństwa może grozić bo praca ponad godziny i bez szacunku. TRAGEDIA.

gdt

SUper, że zarobki mają na na prawdę wysokim poziomie @lol. Ja to bym się załapał na specjalistę ds. sprzedaży produktów chemicznych, ale chyba nie pokazało się ostatnio takie ogłoszenie. Widocznie relacje opierają się na pozytywnych stosunkach i atmosfera na tym korzysta.

piotr

zgadzam sie z liderem

lider

to sa emeryci ,przepraszam to nie sa fralerzy tylko dziady

lider

Brygadzie z Piekar nie placi od stycznia 2016 pracuja bez umowy ,inne stawki przed praca a inne po pracy.oszkubek i lysy kreca lody na boku a frajerzy pracuja za stawki glodowe

wierna suka

Ja też ich kocham

WIERNY

KOCHAM TIMLERA

Mirek

Rodzinka oszustòw i tyle

Aneczka

Pan Timler jest zwykłym złodzi... ponieważ nie potrafi oddać pieniędzy własnej Rodzinie, której jest trochę WINIEN Wstyd Panie T wstyd.

mike

pozdro dla chlopakow z nowego sacza ;))) chlopaki w ZG jest ekstra ;)))

m

pracowalem w tej firmie od kwietnia 2014 więc moge pomóc jak ktoś rozpatruje podjęcie pracy u timlera . NIE RÓB TEGO!!!! chyba że lubisz syzyfową prace . jak wykonasz powierzone ci zadanie to przygotuj sie na to ze zrobisz to samo jeszcze z 4 razy NP.(KAMIENIAKI) bo w planach jest tak , przyjdą z inwestycji chcą inaczej. aż tu po paru dniach sztygar przekazuje zmianie że pan naczelny dzwoni z afryki ze ma byc zupełnie inaczej.... to jest kopalnia do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiec moze ŁK czas zakupic i kotwiarke bo wyobraźcie sobie ze jest dużo prac typu kabel 6kw na pięcio km trasie podwiesic czyli wywiercic recznie, w stropie, z jeba.... drabiny(do 6-7m wysokości) wiertarką 2500 pół metrowych otworów o śr.2.5mm po czym zakotwic przykrecic haki , boshem rabuj złom . masakra. to cud że nikt nie zginął tam jeszcze. raz mialem takiego farta ...spadłem z 5 m. przy podwieszaniu kabla nad przenosnikiem taśmowym słowo daje w szoku bylem że nic mi sie nie stało . a co do kasy to kśięgowego czeba na huki brać bo kradnie . za to co mnie oskubał kupił sobie pajączka na kręgosłup tv mango he he . pozdro dla tych co się dogadywałem:)

*****

sama rozmowa przebiega fajnie: pytania standardowe - co się robiło, jakie kursy się przeszło, ile chce się zarabiać itd. Później szefostwo opowiada o firmie: jaka to rodzinna atmosfera jest, jak się rozwija, jak szef się stara zadowolić pracowników, jak to o nich dba itd. Niestety podczas pracy jesteś wykorzystywany, okłamywany, słyszy się same krzyki. Praca - szczególnie biurowa - wykańcza psychicznie. a co do wynagrodzeń - poprzednicy mają rację: spóźnienia z wypłatami są od dwóch tyg do 3 miesięcy albo i dłużej szczególnie u osób zatrudnionych na umowie cywilnoprawnej (zresztą innej i tak nie dostaniesz)

JASIEK

Cwaniaczek stary , młody to szuja jakich mało Firma złodziejska

zawiedziony

praca jak każda inna,traktowanie ludzi pod psem wypłaty mierne i grubo po terminie-musisz się człowieku upominać o swoje(a jak się upomnisz to zastraszanie że zwolnią.wogóle jakaś porażka!!!!!!!!!

Robert

Potwierdzam , i nie jest to standard jaki mamy w innych prywatnych firmach. W tej firmie szefostwo jest chore. I ta chorobą zarażona jest cała firma. Gnębienie mam wrażenie że sprawia tej rodzinie Timler przyjemność. Żeby się o tym przekonać trzeba tam popracować. Najlepiej w biurze bo tam ma się styczność z szefostwem cały czas i jest to nie do opisania co tam się dzieje.

były robotnik

Praca w tej firmie to był napewno najgorszym okresem w moim życiu. Szefostwo w ogóle nie dba o pracowników, wpychają ich w najgorsze dziury za bardzo niskie stawki. Szef dużo obiecuje a mało działa, ładnie z tobą rozmawia a jak przyjdzie co do czego to wszystkiego się wyprą a na dodatek kantują na każdym kroku i a na dodatek nie wypłacają tyle ile powinni. Jak w końcu udało mi się po wielu (z szefa strony) żalach odejść to byłm przez kilka miesięcy nękany bezsęsownymi listami.

akcja9

taką firmę powinno się zniszczyć , co to( usunięte przez administratora )

kot

psychika człowieka po miesiącu pracy w tej firmie przypomina dziurawy ser,,,, tak Cię niszczy szefostwo, jak by im to radość sprawiało.

farbowany lis

Mam jedną radę: jak zatrudniasz się w tej firmie to wyłącznie na umowę o pracę. Jak dostaniesz do podpisania umowę zlecenie to wracaj skąd przyszedłeś bo tam będzie Ci znacznie lepiej :)

oszukana

podejmując u nich pracę zapewniano mnie że zdobędę wysokie wynagrodzenie, że będę traktowana/ny jako członek rodziny itd. jak tylko przyszłam/em na rozmowę dotycząca umowy jaką mieliśmy podpisać wykorzystano mnie do pracy. (usunięte przez administratora)

serwisant

Nie pracowałem w tej firmie ale znam ludzi którzy tam pracowali. Firma ta to firma "szkoleniowa" tzn. pracujesz w niej rok,dwa lata nabywasz pewnych umiejętności i znajomości i po tych dwóch latach zatrudniasz się na kopalni za pieniądze trzy razy lepsze (dosłownie) z wszystkimi przywilejami (25lat,13tka,14tka, barbórka,bony żywnościowe) i można żyć. PS. Rynek zawsze zweryfikuje cwaniaków i [usunięte przez moderatora].

Dżasta

Współczuję wszystkim, którzy tam pracują, bądź ewentualnie chcą tam podjąć pracę. NIE RÓBCIE TEGO. Uwierzcie, to zmarnowana każda chwila, wdepnięcie w najwiekszę [usunięte przez moderatora] życia. Właściciele uwielbiają obrabiać tyłki, plotkować i snuć różne plany wobec swoich pracowników. Jak cie szefowa i synalek nie lubią to masz przegwizdane. Oni zrobią wszystko zeby cie zgnoić. Mają w składzie "swoich" ludzi, którzy ich doskonale informują co się dzieje w firmie, i co mówią, robią inni jak ich nie ma. Zarobki marne. [usunięte przez moderatora] człowieka przez człowieka. Można to odpłacić zdrowiem. Praca piątek, świątek i niedziela. Czy trzeba czy nie trzeba do 17, 18, 19, różnie. Zwalniają bez uprzedzenia, aczkolwiek lubią tak dawać w [usunięte przez moderatora] potencjalnej osobie, którą chcą zwolnic, aby po prostu sama to uczyniła. Praca u tych ludzi to jak [usunięte przez moderatora] w [usunięte przez moderatora].

pppppp

oszukują pracowników i kontrahentów; zarobki marne; jak cię szefowa nie lubi to masz przesrane - słyszysz wyzwiska, obgadywanie; obiecuja jedno wychodzi co innego; łamanie przyzwoitości i szacunku do pracownika - czujesz sie jak [usunięte przez moderatora] śmieć; życzą sobie dostępności 24h/dobę za marne 1500 zl BRUTTO; zwalniaja bez wczesniejszego poinformowania - tak o z dnia na dzien; chamstwo i arogancja a najbarzdiej lubia jak pracownik strzela z "tyłka" na innych

były pracownik

to prawda. zero szacunku dla pracowników, jedynie krzyki i wypominanie czego się nie zrobiło. nadmiar obowiązków jak dla jednego pracownika, których normalny człowiek nie jest w stanie zrobić (9 godz pracy dziennie to za mało według szefa), cała masa nie zapłaconych nadgodzin, głupie humory szefostwa. ogromna rotacja pracowników - nikt nie jest w stanie wytrzymać psychicznie w tej firmie

-ktos-

firma dno na potęge wypłaty oszukańcze i nieterminowo płacone nie polecam chyba ze ktos lubi pozniej zalowac obiecuja gruszki na wierzbie i na tym sie konczy a praca ciezka czesto pod ziemia jak górnik a stawka godzinowa nie wieksza niz 20zl/godz brutto a traktowanie pracownikow ponizej krytyki zwlaszcza głównego inzyniera czyli syn szefa po prostu brak słów

reti

Wydaje mi się ,że poprzedni wpis jest wpisem szefa. W rzeczywistości zarobki marne, nieadekwatne do wykonywanej pracy. W dodatku płatne zawsze po terminie. Wypłaty na koncie 10 każdego miesiąca nie uświadczysz. Odradzam pracę w tej firmie. Firma ma zaległości w płatnościach dla firm zewnętrznych i to kilkusettycięczne.

Zostaw opinię o Timler Zakład Elektrotechniczny Wanda Timler, Mieczysław Timler - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Timler Zakład Elektrotechniczny Wanda Timler, Mieczysław Timler