Jawal Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Opinie o Jawal Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Misza

firma dno. Nie polecam nikomu

Indka

Dobrze jest też zajrzeć na stronę internetową firmy, bo tam może być coś o pracy @life.

ktoś

Jasne że kończyła budowy. Ale zarząd twierdził że są same straty.

ktoś

Ivan - będziesz tam pracował na warunkach jakie CI podyktują - nieoszukuj się że dostaniesz coś więcej. Jak zaczynałem tam pracować to była mowa o premiach na koniec budowy - no niestety firma od 2010 roku nie zamkneła żadnej budowy na plus więc premii dla pracowników nie było. Praca w Jawal jest idealna dla studentów socjologii piszących pracę nt. mobingu. Jedyne co było ok to kasa do 10 dnia każdego miesiąca żadnych obsów! A rotacja kadry przeolbrzymia!

Ofiara jawala

Zabrakło Mi miejsca w poprzedniej wypowiedzi. [usunięte przez moderatora] jest super. Można sobie [usunięte przez moderatora] i umżeć. Nawet będą z tego zadowoleni. Ciekawe któryz nich pierwszy wyląduje w Morawicy. [usunięte przez moderatora] Szkoda Mi tylko ludzi którzy stracą pracę przez tych [usunięte przez moderatora] Nie będę więcej pisał, bo mogą myśleć przez 2 lata i Mnie rozszyfrują (będą wiedzieli kto pisze). [usunięte przez moderatora] Szukajcie kto to pisał. He He He.

Ofiara jawala

Nie gadaj "byly pracownik". Jest idealnie. Firma idzie do piachu, zamiast przypilnować robót to siedzą przed telewizorami i wymyślają następne głupoty, [usunięte przez moderatora] nie jest zły. Pozwolą się wysikać (z kupą gorzej, bo jak za długo siedzi się w kiblu to biegają i patrzą co robisz), można w TV wystąpić (jawalowej), z szefem porozmawiać (jak cię opieprza), dostać obniżkę (kasy i etatu).

robotnik

nie polecam tam pracować

byly pracownik

a [usunięte przez moderatora] nie firma, przesladowania na kazdym kroku, [usunięte przez moderatora] czekają przed kamerami na wykroczenia. Ale jeśli się już zdecydujecie na prace w tej pseudo firmie to radze chodzić tam z dyktafonem [usunięte przez moderatora]

older

Uczucia, co do tej firmy mam mieszane. W sumie fałszywi ludzie w szczególności Pan [usunięte przez moderatora] , który nie szanuje ludzi z wykształceniem wyższym od jego własnego, drugi w kolejności sam jaśnie wielmożny Pan [usunięte przez moderatora] .- zachowanie błazna i z główką chyba też nie do końca wszystko dobrze. Najbardziej promienną postacią w tym burdelu jest Pan [usunięte przez moderatora] . - miły człowiek, ale mało kompetentny.

kierowca

Lech49 to [usunięte przez moderatora] ... który dodał sobie taką super opinie hehe bo kto inny pisze o tej firmie dobrze

bezrobotny

[usunięte przez moderatora] Jawal to jedna wielka ściema wraz z tym Prezesem [usunięte przez moderatora] Pracownika nie szanują a teraz to nawet oddechu nie ma. Siedzi [usunięte przez moderatora] w Monitorze i patrze co każdy robi i obniża wszystkim stawki i etaty. Jak nie musisz to nie rób w tej firmie bo nie ważne jakbyś się starał to i tak będą mieli cię w [usunięte przez moderatora] i na końcu zwolnią bez uprzedzenia. Szkoda tylko tych dziewczyn z biuro bo jedyne normalne osoby.

Lech49

Mialem okazje pracowac w firmie JAWAL. Zlego slowa nie dam powiedziec.Dbalosc o pracownika b.dobra,pieniadze na czas.Pracownicy zgrani i oddani firmie,moga liczyc na zrozumienie i pomoc pracodawcy

jan

Waldek wszyscy dobrze wiemy że jest inaczej wiec nie pisz głupot

Zostaw opinię o Jawal Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jawal Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe