Inogaz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Tupadły

Opinie o Inogaz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

użytkownik zarejestrowany

Czy ktoś odpowie na pytania użytkownika ''gruby25''? Powiedzcie jak wyglądają pierwsze dni w pracy w firmie Inogaz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe? Czy są jakieś szkolenia wstępne?

gruby25

Piszecie głównie o kierowcach a jest tam przecież też serwis. Co kierowcy tam robią? transport ciężarowy? mają podpisane jakieś długoterminowe umowy na transport czy jak to wygląda?

użytkownik zarejestrowany

@Jarek kulpinski jak rozwiązała się sprawa w sądzie? Ile powinieneś dostać wynagrodzenia za miesiąc pracy? I czy rozmawiałeś o tym wcześniej z pracodawcą, aby wyjaśnić tą sytuację? Może firma miała kryzys. Warto o tym jednak porozmawiać.

Wezyr

Proszę czytać uważnie co pisałem. Pisałem o stanowisku kierowcy. O innych stanowiskach pracy i płacy się nie wypowiadałem bo nie byłem na nich zatrudniony.

użytkownik zarejestrowany

@Wezyr, o warunkach na jakim stanowisku piszesz? Trzeba pamiętać, że warunki pracy, atmosfera są różne w zależności od obejmowanego stanowiska.

etam
użytkownik zarejestrowany

Wezyr' to powied konkretnie jakie stawki tam obowiązują?

Wezyr

Chłopie daj sobie spokój z pracą w tej firmie. Chyba, że chcesz zarabiać mniej niż najniższa krajowa pracując w każdą sobotę i jedną niedziele w miesiącu.

enduro

Ludzie tak jak przedtem tutaj pisałem. Zaczynałem tak jak inni tu piszą " chłopiec na posyłki" przeszedłem parę stopni awansów i aktualnie mam bardzo dobrą pensje... Sprzątanie po psach ?? a co w tym złego?? też to robiłem i nie uraziło to mojej godności. Ludzie rozwożą 6 butli przez 8 godzin... i to jest takie trudne i ciężkie... Jeżeli nie ma w danym momencie wyjazdu z towarem szef znajduje inna prace na terenie i każdy który przychodzi do pracy o tym wie... Nie jestem członkiem rodziny szefa tylko znajomym z młodych lat syna szefa i traktowany byłem tak jak każdy pracownik tej firmy...

Wezyr

Nie wiem o czym "Wezyr-props" teraz piszesz. Ja opisał@em tylko swoje doświadczenia jakie ja mam z tą firmą. I nikt nie wprowadza mnie w błąd, to co opisałem ja osobiście doświadczyłem na własnej skórze.

Wezyr

Nikt mnie nie wprowadził w błąd tylko opisałem moje doświadczenia z tą firmą jakie miałem osobiście. Chciałem naświetlić przyszłym potencjalnym kandydatom na kierowce czego mogą się spodziewać. Ja osobiście bym tą firmę omijał szerokim łukiem.

Wezyr

Jak średnie wykształcenie na kierowcę jest za mało to nie wiem jakie trzeba posiadać. enduro tylko napisz prawdę jak już niby tyle lat pracujesz jaką pracę kierowcy muszą wykonywać. Od sprzątania gówien po pieskach i innych pracach. A co do moich ambicji to ja właśnie mam i zakończyłem pracę po całych 4 dniach. A i jeszcze jedno: może potrafisz lepiej liczyć niż ja to oświeć wszystkich ile zarobi potencjalny pracownik po miesiącu jeżeli ja po 4 dniach pracy dostałem 165,47 zł. P.S. mam wrażenie, że ten cały enduro to sam "Pan" pracodawca lub członek jego rodziny :D

Wezyr

enduro - jak średnie wykształcenie to za mało jak na sprzątanie gówien po psach i jeżdżenie niesprawnym samochodem to nie wiem jakie jest wymagane według Ciebie :D. A co do ambicji to ja właśnie mam i bardzo szybko rzuciłem dlatego tą pracę. No może jak Ty jesteś wykształcony tak bardzo to oblicz mi ile się zarabia jako cieć-kierowca w INOGAZ. Dla przypomnienia na rękę po 4 dniach pracy zarobiłem 165,47 zł.

enduro

Następny pokrzywdzony przez życie... Ludzie bez wykształcenia, ambicji i umiejętności, których skrzywdził szef... Proszę trochę samokrytyki ludzie na miejscu szefa nawet bym z wami nie rozmawiał... I Axel pracuje tam już teraz 9 rok i nie pasują mi tylko ludzie których szef zatrudnia jako kierowców...

Wezyr

Mogę coś na temat tej firmy powiedzieć. To napiszę najnowsze wiadomości o niej. Zatrudniłem się jako kierowca. Umowy nie otrzymałem. Praca kierowcy polega na tym, że przed wyjazdem pracujesz jako pracownik gospodarczy tzn. między innymi sprzątasz gówna po pieskach w kojcach i na całym terenie zakładu. Ja dostałem samochód niesprawny technicznie (myślę, że pozostałe są w podobnym stanie) do jazdy po drogach publicznych, ale nikt się tym nie przejmował. Pracuje się 6 dni w tygodniu i jedną niedzielę w miesiącu. Za 4 dni pracy (w tym jedna sobota) zarobiłem 220 zł. brutto, a na rękę całe 165,47 zł. Więc nie mam pojęcia jak to jest obliczane, bo nawet jakby się pracowało 30 dni w miesiącu nie zarobi się najniższej krajowej. Więc jak ktoś chce pracować niech tą firmę omija szerokim łukiem.

enduro

Oczywiście, ale na litość boską jak widzę tych chłopaków co przychodzą do pracy i nawet nie potrafią sprawdzić sobie oleju w samochodzie którym jeżdżą to ręce mi opadają ;). Co drugi ćwiczy na siłowni a za ciężka jest dla niego butla 22kg haha.

enduro

Czytam i zastanawiam się czy komuś tutaj się coś nie pomyliło. Pracuje w Inogazie od 8 lat i nie pasuje mi nic z tego co jest tutaj napisane, ponieważ mam umowę o pracę oraz otrzymuję wynagrodzenie. Chyba piszący tutaj te uwagi to ta grupa co Szef ich przyjmuje o po 2 dniach okazuje się, że nie przyszli do pracy ponieważ uszkodzili samochód albo praca jest dla nich "za ciężka"

Jarek kulpinski
@enduro 29.09.2015, 07:35

Kolego pracowalem miesiac i otrzymalem 350 zl potem spotkalismy sie w sadzie.

tytus

Wytrzymałem tydzień , wypłaty nie otrzymałem o umowie trzeba zapomnieć. .Jednym słowem SZMZCIARNIA.

mati

równiez chciałem tam isc na kierowce ale nawet widać po tym zakładzie ze jest tam fatalnie

Również nie polecam tej firmy ludziom którzy szukają dobrej pracy.Musiałem wstąpić na drogę sądową,żeby odzyskać swoje pieniądze za zaniżone godziny pracy przez pracodawcę.( usunięte przez administratora )

Anonim

Również chciałem tam złożyć dokumenty,bo widzę,że kierowców potrzebują,ale po zrobieniu wywiadu o pracodawcy zaniechałem dalszych poczynań i składania dokumentów do tej firmy

Ktoś się pomylił.Chyba 1396 brutto.Też tam pracowałem.Nie polecam.Nie ma tam miłej atmosfery a ta firma rozwija się raczej w kierunku bankructwa a raczej upadłości.( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Inogaz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe - Tupadły

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inogaz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe