Opinie o MIREX Szandecki i Marczuk sp.j. w Biała Podlaska

centrum motoryzacji

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIREX Szandecki i Marczuk sp.j. w Biała Podlaska

Xyz Nowy wpis

Kompletny brak profesjonalizmu na rozmowach o pracę. Pan M powinien się nieco doszkolić a nie czytać przykładowe pytanie na rozmowę o pracę z internetu. To jest jednak zwykły warsztat a nie korpo ???? Polecam jednak wejść w jakkolwiek komunikację z kandydatem bo rozmowa nie polega jedynie na czytaniu pytań i słuchaniu odpowiedzi.

Dawid Nowy wpis

Jutro wstawiam tam samochód b7 zobaczymy co powiedzą, wiem co trzeba zrobić zobaczymy co oni powiedzą. Kiedyś ten serwis był naprawdę super, dawno tam nie naprawiałem samochodu zobaczymy jak będzie. Więc opinie wystawię po naprawie.

Pasjonata Nowy wpis

Nie polecam . Kiedys bylo inaczej np w roku 2017 teraz pracuja sami uczniowie lub młodzi mechanicy w cudzysłowie, a wczesniej ludzie co naprawde sie znali i obecnie maja swoje warsztaty. Auto odebralem brudne ,uszkodzone i musiałem 3 razy przyjeżdżać na poprawke...

Audi driver

Firma trzyma wysoki poziom. żeby tam pracować na jakimkolwiek stanowisku trzeba po prostu znać się na motoryzacji i logicznie myśleć. Wynagrodzenie jak na bialskie warunki moim zdaniem bardzo dobre.

Kia Nowy wpis
@Audi driver

Żenada. Jak ktoś mówi o wysokim poziomie to chyba tylko cen części bo z wykonaniem usługi nie ma to nic wspólnego. Niesolidnie, niefachowo, partactwo i nieznajomość mechaniki widać na każdym kroku. Dla przykładu połamane zatrzaski na zaciskach przewodów paliwowych filtra paliwa, nie zamocowana listwa elektryczna wtrskiwaczy, źle odpowietrzone hamulce itp. a lista jest długa Nie polecam.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie MIREX Szandecki i Marczuk sp.j.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Może ktoś ma wiedzę czy firma aktualnie rekrutuje?

grzegrzuł

Podpowiedzcie czy trudno dostać się tu do pracy? Też słyszałem dużo dobrego

Aneta

@mechanik, @PracownikM , czy jest coś czym jeszcze moglibyście się podzielić odnośnie firmy MIREX ? Czy obecnie poszukiwani są jacyś pracownicy?Jeśli tak, to na jakie stanowisko, co trzeba umieć i na co się nastawić by podjąć tam pracę ?

mechanik

nikt nie kantuje, wiadomo co jest wymagane. płacą całkiem ok . dlatego nie zmieniam na inny serwis już od dawna.

PracownikM

Pracuje tu od 8 lat, z przerwą półroczną powróciłem do starej dobrej firmy. Sympatyczna atmosfera, dobre jak na białą wynagrodzenie. Mogę polecić.

Zostaw merytoryczną opinię o MIREX Szandecki i Marczuk sp.j. - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w MIREX Szandecki i Marczuk sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy MIREX Szandecki i Marczuk sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MIREX Szandecki i Marczuk sp.j.
2.8/5 Na podstawie 9 ocen.

MIREX Szandecki i Marczuk sp.j.