Roka Przedsiębiorstwo Usługowe Zakład Pracy Chronionej Oddział

Bełchatów

Opinie o Roka Przedsiębiorstwo Usługowe Zakład Pracy Chronionej Oddział

niezadowolony

to jakaś pomyłka... owszem, pracę dostaje się od razu, ALE - czy się zrobi nadgodziny, czy nie, i tak jest ta sama wypłata, nie ma żadnych dodatków - wszystko jest tak rozliczone, że szok! mimo że posiadam I grupę inwalidzką - jestem na rencie to nie mam żadnego dodatku - a miało być tak ładnie - na rozmowie pani kierownik zapewniała mnie, że wszystko będzie cacy, a tu dupa

Jan

To pomyłka zarobki sa tam najniższa krajowa to chyba nie ta Firma

Zostaw opinię o Roka Przedsiębiorstwo Usługowe Zakład Pracy Chronionej Oddział - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Roka Przedsiębiorstwo Usługowe Zakład Pracy Chronionej Oddział