REBELL Sp. z o.o.

Opinie o REBELL Sp. z o.o.

Ostrzegam przed pracą w firmie Rebell (gazeta Express kaliski+ portal wkaliszu.pl Są niewypłacalni. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby komuś w całości wypłacili pensję. Na początku płacą zaliczki, a później już zupełne zero. Tak długo zwodzą, aż pracownik sam zrezygnuje i szukają kolejnych frajerów.

Zostaw opinię o REBELL Sp. z o.o. - Kalisz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REBELL Sp. z o.o.