Hotel Campanile Wrocław **

Wrocław

Opinie o Hotel Campanile Wrocław **

Don anon

Pracy bardzo dużo na recepcji. Jeżeli nie jesteś lizodupem to daleko u nich nie zajdziesz. Płaca śmieszna, podobno są jakieś premie ale jak zobaczysz ją raz na rok to jest dobrze. Praca 8h lub 12h na stojąco, chociaż częściej 12h, bo nie ma komu pracować. Bardzo ciężko iść na przerwę, bo przecież recepcja nie może stać pusta. Nie docenią Cię, nawet jak będziesz pracował za dwóch. Czasem bywa, że jeden recepcjonista melduje 130 osób indywidualnych w ciągu dnia, a kto miał styczność z recepcją ten wie, że to jest prawie niewykonalne i nie wiesz gdzie sobie ręce włożyć, a kolejka przekracza drzwi (będą wmawiać, że przy takiej ilości wyjdzie kierownik, ale to bzdura) Jedyne plusy to fundusz socjalny i multisport.

pracownik FO

pracowałem na FO jako recepcjonista, praca 8 lub 12 godzin dziennie, firma daje uniform, wyzywienie, karnet sportowy, umowe o prace i bony swiateczne. sympatyczna, luzna atmosfera, mili ludzie ale duzo pracy

Jura

@Jura 09.06.2015 16:17
Pracowałam na sprzątaniu pokoi, niepolecam. Wyzysk, śmieszna stawka i do tego beznadziejni współpracownicy...

pracowników sprzatania nie zatrudnia hotel tylko firma zewnetrza

Zostaw opinię o Hotel Campanile Wrocław ** - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Campanile Wrocław **