Lolita Accessories

Wrocław

Opinie o Lolita Accessories

dan
użytkownik zarejestrowany

Cześć Wam. Powiedzcie mi czy jeśli chodzi o pracę tutaj to można liczyć tylko na gołą pensję czy też jakieś beneficiki też wchodzą w grę? Mam na myśli premie

śledz na forum śledzi
użytkownik zarejestrowany

nie wiem czy to rzeczywiście kwestia ich strony internetowej i jej funkcjonalności (a raczej jej braku), czy też kwestia mojego komputera, ale nie działa mi to prawidłowo i się strasznie krzaczy. gdzie w takim razie mogę zasięgnąć info o bieżących rekrutacjach, wysokości wynagrodzeń i warunkach pracy w Lolita Accessories?

ella

zarobić można marne grosze, szkoda czasu :)

olka

anonim - 2013-06-27 10:07:03 czy sklepy Lolita Accessories jest siecią sklepów? czy ktoś pracował tam przez dłuższy czas lub pracuje obecnie?to BYŁA sieć. Niestety pada. Zamknięto już większość sklepów, zostały chyba 2 teraz. Szkoda. Kiedyś była naprawdę ładna biżuteria. A potem poszli na ilość a nie oryginalność i jakość i wyszło jak wyszło. Co do pracy to nie była męcząca ale pełna poniżeń.

też tam pracowałam....

a myślałam, że lolitki już nie ma.... a to sklepy się jeszcze utrzymują....pewnie najlepiej to było zwolnić z dnia na dzień i w pośpiechu sklepy pakować.. szkoda :/ Wy tam dziewczyny nie pracujcie.... praca łatwa ale o wypłate trzeba było się prosić... nie polecam

byla pracownica

Rekrutacja? Zanosisz CV do sklepu Rozmowa o prace? Szefa na Niej nie zobaczysz, ani kierownika. Rozmowa z Dziewczynami które tam pracują Zarobki? 6zl na godzinę po 6 godz dziennie bo firmy na więcej nie stać i o godziny trzeba się bić Kontakt z Szefem? Jak odpowie na dzień dobry to dobrze, czasem rzuci głupkowaty żarcik, do tego udaje króla stylu.

w******

tracisz pracę z dnia na dzień i najlepsze w tym jest to - że słyszych to z ust pań z biura, a szef ma to głęboko.... takie podziękowania.. Ponoć lolita upada a ścieme rzuca na FB, Zenada. Szkoda że tak to zaniedbano.

LOLita

Również nie dziwię się pracującym tam dziewczynom, że nie dbają o sklepy - nie ma o co dbać z tego co widać. Większość rzeczy wieje latami 90tymi i to nie klimatem tylko stanem, okropność! A kiedyś była taka ładna biżuteria :(

lol:*

Firma żałosna.. pracowników ma głębko to oni też się tak odwdzięczają :) wet za wet A zresztą nie dziwie się dziewczynom w sklepach że nic nie robią, bo tandeta wisi na ścianach. Nieraz słyszałam jak dziewczyny tam narzekały na szefostwo. A najlepsze że strona na FB to jakaś ściema. Same zdjęcia a w rzeczywistości starocie i bibeloty wiszą, no i te stare szale za 100zł :D no przegięcie. Dobrze że już splajtuje :)

Ewe

Mimi - 2012-11-14 14:44:15 Witam wszystkich którzy przekonali sie na własnej skórze , że właściciele tej firmy chcą zrobić z naszego kraju Chiny !!!. Pracowałam tam kawał czasu i pokochałam to co robiłam. Z ciężkim bólem zdecydowałam się odejść. Nie nalezę do osób mściwych , ale życzę Pani z biura by została potraktowana tak samo jak ona traktuje ludzi którzy naprawdę dali swoje serce w tą prace. Szefostwo ma totalnie w czterech literach pracowników , jak również punkty w których pracowaliśmy. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny którzy przeżyły coś podobnego w tej firmie.A jak odejdziesz lub Cię wywalą (po wielkich obietnicach) to na pożegnanie co najwyżej kopa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ę dostaniesz.

Mimi

hahaha ciekawe ile administrator dostał za usunięcie niekorzystnych opinii szefostwa tej marnej firemki? Żal proszę państwa.

Jeśli ktoś tu kogoś r( usunięte przez administratora )Wieczne problemy, zmyślanie, śledzenie, szukanie śmiesznych pretekstów do zwolnienia. Pełen profesjonalizm.

pracownicaLOLITY

Pracuję w tej firmie od dłuższego czasu,można by powiedzieć od lat.Polubiłam tą pracę,serio.Właściciele to ludzie młodzi,z zapałem.Myślę,że najgorsze co mogło być w tej firmie-( usunięte przez administratora )i.Ale to juz było.Teraz na pewno bedzie lepiej :)

kaja33

Widzę, że kiedyś było w tej firmie nieciekawie. Na szczęście można teraz zarobić całkiem ładnie, jeśli trafi się na dobry punkt:)

zgadzam sie z moja przedmowczynia( usunięte przez administratora )prace tylko umowa zlecenie

gosc

Ludzie, wszelkie pozytywne opinie, które są tu wpisane są dodane przez ( usunięte przez administratora ) Nie czytajcie ich i nie dajcie się zwieść! O tej firmie nie można mieć dobrej opinii!( usunięte przez administratora )nigdy nie pracował dla kogoś, nie ma pojęcia jak ciężka jest taka praca, a przez to nie potrafi jej docenić i szanować ludzi którzy tworzą jego firmę. Z resztą ( usunięte przez administratora )podobnie - jest tak zadufana w sobie, że mało nie pęknie. Jesteś pracownikiem tej firmy? To dla szefostwa jesteś nikim! Jak jeszcze tego nie wiesz, to dowiesz się( usunięte przez administratora ). Trzymajcie się od tej firmy z daleka.

mopy

NIKT NIE PISZE O TYM, ZE MALO KTO PRACUJE NA UMOWE O PRACE,WIEKSZOSC DZIECZYN MA UMOWE ZLECENIE( usunięte przez administratora )WIELLLLLLLLLLLLLLLLLLLKA.

WŚCIEKŁA

LUDZIE ZA KASĘ MOŻNA WSZYSTKO !!! Kilka dni temu d( usunięte przez administratora )

Kacha1234

Witam! Tez pracuje w tej firmie. To prawda ze zarobkinkiedys byly na poziomie( usunięte przez administratora ) na godzine ale nikt nie wspomina o premi od obrotu, rekordu, czy utargu dziennego. Slyszalam ze dziewczyny ktore pracuja w slabych centrach zarabiaja malo, ale takich jest dwa w polsce. Szefostwo jest mile i wyrozumiale, tylko pani Kierownik regionalna, ale to dluzsza historia. Ogolnie firma ok, ceny towaru bardzo niskie a osoby ktore chca sie wykazac maja przyszlos w tej firmie. Poprednie komentarze sa od dziewczyn ktore przychodza do pracu i wymagaja, a tu wystarczy troche poswiecenia aby zostac zauwazonym.

Karol

Wszystko to prawda. Moja dziewczyna wytrzymała tam miesiąc. Praca na stojąco, bez możliwości napicia się bodaj herbaty - podczas mrozów, każde wyjćie do toalety to stres - bo nie wolno się oddalać od stosika itd.itp. A wszystkie te emocje za raptem 5zł/godz. Ktoś wczesniej napisał tutaj celnie, ze to raczej firma azjatycka niż europejska.

Zostaw opinię o Lolita Accessories - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lolita Accessories