Agro-Farm Sp. z o.o.

Pisarzowice

Opinie o Agro-Farm Sp. z o.o.

użytkownik zarejestrowany

@dabumts "siedzę na gowork", bo jestem moderatorem forum. Stąd też moja dociekliwość i pytania. Chcę pomagać osobom zainteresowanym pracą w Agro-Farm prowadząc tor dyskusji na forum. I dzięki merytorycznym odpowiedziom jesteśmy w stanie razem komuś pomóc, dlatego dziękuję za wyczerpującą wypowiedź.

użytkownik zarejestrowany

@Bali ale chyba nie musisz pracować cały tydzień? A czy firma Agro-Farm wypłaca nadgodziny? @karol czyli firma zapewnia swoim pracownikom obiady? Ciebie nie przeraża praca po 16h jak opisała to @Bali? Co powoduje, że tak bardzo chcesz tam pracować? Jakie są jeszcze zalety pracodawcy?

dabumts
@Marta 3 tygodnie temu

Obiady są tylko w czasie żniw. Pracodawca nie ma zalet. Wyżywa się na pracownikach, nie szanuje ich. Premie przycina jak tylko się da. Jest zakompleksionym starszym Panem, który nie zna prawdziwych wartości. Jak jesteś taka ciekawa to po prostu aplikuj i przekonaj się na własnej skórze, a nie dwóch miesięcy siedzisz na gowork i czytasz komentarze. Już byś wyrobiła sobie swoje zdanie :) Nie ma rotacji, bo ludzie, którzy są "stałymi" pracownikami to Panowie po 60-tce. Jest im dobrze jak jest, są w tak zwanej strefie komfortu, czyli ch**owo, ale stabilnie. Zadałaś pytanie i uzyskałaś na nie odpowiedź.

karol

ale tam raczej nie ma rotacji ludzi. wiekszosc pracuje od wielu lat. jest ich coraz mniej ale widze, ze maszyny tez coraz lepsze. a teraz w dużej mierze zlecają usługi bo podobno tansze. zarabiają ludzie od 16 złotych w góre i wszendzie się chwala tym. a jeżeli chodzi o obiady to uważam, ze sa bardzo dobre i smaczne. Niekeidy trafiały się, ze już były letnie ale to problem z rozwiezieniem był. genralnie byłem zadowolony ale wiem, ze teraz maja inna polityke i raczej będą zwalniali ludzi gdyż likwidują czesc produkcji (krowy) oraz zlecają usługi innym firmom. Jeżeli cos to chętnie bym się tam zatrudnił na sezon tylko nie wiem czy mnie wezma bo jednego z okolicznych rolników w tym roku pogonili i mimo, ze dwa razy tam był nie wzięli go

Bali

Praca sama w sobie nie byłaby zła. Problemem jest wymaganie od pracownika dyspozycyjności od poniedziałku do niedzieli po 10 h- 12 h a w sezonie po 16 h dziennie i więcej - przez co praca staje się niewolicza. Kierownik nie pyta nikogo o zdanie czy ktoś chce zostać po godzinach- jest się do tego przymuszanym. Jak nie jest się podległym, to straszą zwolnieniem. Wiele osób tego nie wytrzymuje stąd taka rotacja pracowników. Odradzam.

użytkownik zarejestrowany

@dabumts a czemu nie? Możesz uargumentować, wyjaśnić swoją wypowiedź. Forum powinno posiadać merytoryczne, rzetelne wypowiedzi, które pomagają w podjęciu decyzji użytkownikom, a Twoje "nie" niestety nikomu nic nie mówi. Czy ktoś jeszcze chciałby się wypowiedzieć na temat firmy Agro-Farm Sp. z o.o. i odpowiedzieć na moje pytania?

użytkownik zarejestrowany

@szymon ale generalnie polecasz pracodawcę Agro-Farm? Wiadomo, że rolnictwo to ciężki kawałek chleba, dlatego ciężko się pracuje w takich miejscach, ale mimo to jak ktoś poszukuje w branży pracy to warto tam aplikować?

dabumts
@Marta 10.08.2017, 09:40

nie

szymon

Ja odeszłem z AGRO-FARM ale umowę miałem stała, stawkę porównywalna do innych podobnych firm, można było dorobić. pracują tam moi koledzy i mimo, ze u nas płaca wiencej oni tam zostają w tym agrofarmie mimo ze kilku kumplom proponowałem przejście do nas. ogolnie nie jest tam zle tylko jak w rolnictwie jednak dużo pracy. teraz przechodzą na usługi to chyba będzie mniej pracy ale stawki podobno wyzsze

Dabumts
@szymon 09.05.2017, 17:47

Do Was czyli gdzie ?

Kristo

Super robota prezes dobrze płaci i na czas Osobiście tam pracuje i nie nażekam . Po 3 miesiącach umowę dostałem stałą. Sprzęt jest Nowy i spoko współpracownicy . wystarczy tylko nie marudzić i mieć chęci do pracy.a i z urlopami niema problemu

MarekRolnik20
użytkownik zarejestrowany

A tam na co to rolnikowi, oby tylko dobrze świnie liczył :) a tutaj to jest szczególnie potrzebne z tego co wiem

robol

ale jaja. widze ta firme każdego dnia. mam kolegów którzy tam pracują. bardzo sobie chwalą. Podobno nie można pic ale teras wszendzie tak jest

młody rolnik

Mam swoje gospodarstwo. Wiem co to praca na roli. W rolnictwie jest trudno znaleźć pracę która daje pełnom satysfankcje. Ale jestem zadowolony pracowałem sezonowo a następnie na stałe. Zarobki wyższe niż w okolicznych firmach pozarolniczych o 20-30%. W żniwa były obiady ( nawet dobre choć niekiedy już zimne)Sprzęt jakiego nigdy dotychczas nie widziałem. same nowe maszyny NH, CASE. Siewniki VADERSTADT i opryskiwacze Lemken. Teras już nawet nie pracują w każdą sobotę tylko wybiórczo. Jestem zadowolony

Dabumts
@młody rolnik 20.07.2015, 23:47

Naucz się ortografii młody rolniku :)

młody

ja tam nie narzekam, dali zarobić w sezonie kaske na wakacje taka jakiej nigdzie bym nie zarobił. fakt o premii mozna zapomniec i umowie tez. szef wariat to prawda ale ja go tylko widziałem nie pracowałem, ale nie chcialbym robic na stale

były pracownik1

Ale mi chodziło o to samo. Czyli wyzysk i jeszcze raz wyzysk.

były pracownik2

ciekawe ile tam pracowałeś "pracowniku 1"? ja miałem przyjemność pracowania w tej firmie całe 3 dni. Przez telefon mówili mi że mają mieszkania służbowe dla kilku osób i bez problemu mam zakwaterowanie. Mówili że jak chce to najlepiej żeby przyjechać od razu a oni zapewnią mi wszystko co potrzebne do pracy - więc torba na ramię i w drogę. Jak przyjechałem to załamka mieszkanie służbowe jakaś nora ze szczurami bez ogrzewania stare okna a do łazienki w butach najlepiej wchodzić. Firma to jakieś [usunięte przez moderatora] po bombardowaniu kilka nowych ciągników mieli reszta PGRowskie zniszczone obory ala "magazyny". Ubranie robocze jakie mi kupili to ciągle wypominał taki z metra cięty kierowniczek w okularach jak bym mu je zabrał czy ukradł. Spieprzyłem po 3 dniach jak w końcu!! pracownicy wyjaśnili mi funkcjonowanie firmy i płace. ciekawe jak tam jest teraz??

były pracownik1

Tak właśnie tam było, jest i będzie. Jest nawet gorzej.

Johny

Miałem przyjemność wraz z kumplami z firmy świadczyć dla nich usługi w żniwa kiszonkowe rok temu. Musze powiedzieć że na pierwszy rzut oka byłem pod wrażeniem. Niestety czas prysnął po kilku godzinach - jak dostaliśmy od \"szefowej\" obiady kiedy to na kilkunastu chłopa pracujących przy kiszonce tylko nam wynajętym z zewnątrz przywieźli zimny obiad a swoich pracowników głodzili przez cały dzień - istna masakra. Na drugi dzień świadczonej usługi po rozmowach z pracownikami i ogólnym wizerunku szefa wszystko było jasne- poniżanie, wyzysk i całkowity brak szacunku do pracowników - dziw jak to może funkcjonować u nas w Wielkopolsce nikt na coś takiego by sobie nie pozwolił.

młody rolnik
@Johny 13.11.2012, 15:47

Co Ty za głupoty wypisujesz. Pracuje tu kilkanaście miesięcy i wcale nie jest aż tak cieśzko. daj spokoj. jak ktoś nie umie nic to tam nie ma wstępu i chyba na kopach wyprowadzają. Ale ja czegoś takiego nie pszeżyłem

szymon
@Johny 13.11.2012, 15:47

czesc, i co nie miałeś sraczki po tym zarciu ?

Zostaw opinię o Agro-Farm Sp. z o.o. - Pisarzowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agro-Farm Sp. z o.o.