Komornik Sądowy

Łódź

Opinie o Komornik Sądowy

Alicja

@jeanny211, dlaczego nie polecasz Komornik Sądowy? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia? A kto może coś napisać o Komornik Sądowy jako pracodawcy? Chętnie dowiemy się od Was więcej na ten temat.

tom

DOBRY I SKUTECZNY Komornik to może nie idzie w parze ale polecam te małe kancelarie gdzie na 100% zajmą się sprawą, bo im zależy polecam Komornika Małgorzatę Augustyniak Kubale przy SR Bełchatów, kanceleria w Zelowie

Stomb

jestem wierzycielem. komornik kruk janusz to kanalia. jest to obrzydliwe, kłamliwe i złodziejskie g@wno! ostrzegam!!!

jeanny211

Nie polecam tego komornika(usunięte przez administratora)

Martino

Firma prowadzona przez Pana [usunięte przez moderatora] jest kiepskim dowcipem na własny temat. Nie wywiązują się z postanowień, nie kontaktują się, ba nawet ciężko uzyskać wgląd do dokumentacji. Do tego niewykwalifikowana kadra pracownicza. Dodatkowo śmierdzi tam łapówkarstwem. Taka ma opinia.

inkaso

Firma windykacyjna odzyska każdy dług, nawet jeżeli Twój komornik nie daje rady. Współpracujemy z najlepszymi komornikami, wspomagamy egzekucję. Żadnych zaliczek nie pobieramy. Jedynie prowizja od każdej odzyskanej kwoty. Kontakt: [usunięte przez moderatora] Skuteczność gwarantowana.

jurand

Kancelria nie odbiera telefonów-totalna ignorancja

edek

Podzielam powyższe opinie, to skandal, że kancelaria komornicza nie odbiera telefonów. Nic nie robią tylko swoje naliczają.

marek

Dokładnie, komornik nic nie robi w mojej sprawie. Pobrał zaliczkę i od 2 lat cisza. Nie odpowiada na maile, pisma i oczywiście nie odbiera telefonów.

obiektywna

cóż.. zupełnie sie nie zgadzam z opinią powyżej. komornik [usunięte przez moderatora] jest bardzo bezczelnym, gburowatym i łasącym się na kasę człowiekiem. w dodatku nie ściąga należności od dłużników, ale sobie bierze "dolę". nie polecam.

Zostaw opinię o Komornik Sądowy - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komornik Sądowy