graffena

Pabianice

graffena

Opinie o graffena

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Franciszek

Co dzieje się w graffena? Dlaczego przestaliście dodawać opinie na tym forum? Czy ma to związek z jej aktualną sytuacją wewnętrzną? Zachęcam Was do zamieszczenia merytorycznych wpisów odnośnie do tego pracodawcy.

Tralala

Czy ta firma jest w upadłości?

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza coś się zmieniło w graffena? Podzielcie się swoją opinią!

bed

podobno.. niedługo.. a ja tam ofert żadnych nie widzę od graffeny

poiuyt

co tam własnie wywieźli z drukarni?? rolanda czy sztance??

omg

Od razu narzeka.Raczej podziwia, jak buchnąć pół miliona dotacji na koniec.Jakie prezesy, takie dyrektory. Pracownicy - myślę ze krzywdy prezesy nie miały.

omg
@qwertyu 26.02.2016 21:37

WND-POIG.08.02.00-10-011/14 GRAFFENA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Łódź, Łódzkie 482 470,10 cyt.@zz:właśnie wdrożyli system zarządzania jakością ISO 9001 oraz zarządzania środowiskowego ISO 14001 i pracują nad wdrożeniem nowoczesnego zintegrowanego systemu zarządzania drukarką (printmanager) - chyba BIUROWĄ. I po co Pan prokurent pyta!?

qwertyu

a co wy tak kurka wodna narzekacie, a weźta sobie kredyty, dotacje, dofinansowanie i stwórzta sami fabrykę marzeń, by wszyscy byli zadowoleni,pracownicy bo nie trza robić i kasa sama leci i dyrektory bo same zlecenia kasiaste idu

graffen

Chyba nie w tym układzie słonecznym. Zakład wysprzedany po cichu, hale wynajmuje jakaś firma na magazyn. Kręcą KRS jak żyd słońcem i upadłości nie ogłaszają.Panie prokurencie kto panu w to uwierzy.

zz

firma już nie działa???

taka tam

Prawda! bo właśnie tak się stało!

pp

Kompletny brak szacunku dla pracownikow. Dzieci dostaly od Tatusia firme i teraz sie bawią ludzmi, ucinają wypłaty, nie podpisują umów, a sobie kupują nowe auta. Obawiam się że niedługo skończymy tak jak w Artdom - wszyscy na bróku a Państwo bawi się dalej.

Zostaw opinię o graffena - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie graffena