Opinie o AP Edukacja w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie AP Edukacja. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AP Edukacja na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Edukacja w Kraków

???

co 3 miesiące zmieniaja pracownika, a później wielkie zdziwienie, że plan nie zrobiony. może kierownictwo na jakieś szkolenie z motywowania pracownika. na marginesie mobbing to nie motywacja ;) ale w sumie dzięki temu, że straciłam tak beznadziejna pracę, postanowiłam, że nikt wiecej mnie tak traktować nie będzie. Teraz sama sobie jestem panem. I pseudo szefów mam w głębokim....poważaniu.

obecny pracownik
@???

Ciekawe kto został zwolniony w Krakowie w sierpniu, bo jakoś sobie nie przypominam... Po co umieszczać w zakładce Kraków opinie, która Krakowa nie dotyczy ?

Balbina

ISO SRISO. "Ogromną wagę przykładamy do prawa pracy" - chyba wybiórczo. Bo jak uzasadnicie to, że zatrudniając ponad 20 pracowników na etacie nie został utworzony ZFŚS? Wszystko byleby pracownik za dobrze się nie poczuł. Najważniejsze, że najwyższe kierownictwo spędza urlopy za granicą a szeregowy pracownik nawet tygodnia urlopu nie może wyżebrać w okresie wakacyjnym "bo przecież mamy nabór" a na urlop idź sobie w listopadzie.

Wiola

Nie tylko na śląsku ale w całej Polsce.(usunięte przez administratora) Nie polecam i radzę omijać szerokim łukiem.

ślązaczka

Nie tylko w Krakowie tak jest, śląskie oddziały niestetty to ta sama sytuacja, młode dyrektorki bez doświadczenia którymi zarząd może łatwo manipulować. Moja malowała paznokcie. a swoje obowiązki zrzucała na pracownikow DOK ktorzy gryzli pomaranczową lade bo już nie wyrabiali. mobbing na porządku dziennym. obóz pracy. brak jakich kolwiek norm dotyczących czasu pracy i warunków. ja uciekłam. Ale miałam szczeście bo szybko znalazlam inną pracę. Ale wiem że inni nie mają tyle szczesca i zapierdzielają jak woły na te damulki które po trupach do celu dążą. pstro w glowie a wielką Panią Dyrektor zgrywa.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w AP Edukacja? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ktoś

to Pani AZ taka straszna? a na taka miłą osobę wygląda :-)

Quatros-30

APedukacja - praca w tym oddziale to (usunięte przez administratora)- nikt nie liczy się z człowiekiem. Ps. I najgorsza w tym wszystkim jest dyrektora oddziału(usunięte przez administratora)no takiego L E S E R A to jeszcze świat nie widział. Ona rzeczywiście gada ciągle przez tel. w swoich prywatnych sprawach i to ją tak pochłania całymi dniami w pracy.

Mal_kan

Zgadzam się z wypowiedzią powyżej! AP EDUKACJA ODDZIAŁ KRAKÓW to obóz pracy. Dla mnie najgorsze było zakładanie tych durnych uniformów jak były upały po 30 stopni. Biuro nie ma klimatyzacji, w lecie temperatura w pomieszczeniu przekracza wszelkie normy! A DOKi tak ma nosić kubrak made ind China z jakiś tanich plastików wykonany! Niech sama "szanowna Pani dyrektor" sobie taki założy i wytrzyma w nim choć jeden dzień!!! CO do Dyrektorki - zgadzam się w 1000% - jest niekompetentna! Siedzi za swoim biurkiem i ciągle gada przez telefon z mamusią hahahahahhaa ona to biudulka ciężko pracuje! Odradzam pracę w tej firmie (przynajmniej w tym oddziale).

Katastrofa

Nie poparta faktami? Jeżeli szukasz FAKTÓW o oddziale Kraków to zapraszam do zapoznania się OSOBIŚCIE z warunkami jakie tam panują! :) To co pisałam powyżej jest całkowitą prawdą! Może przydałoby się to zgłosić do PIP. Z tego co wiem wielu pracowników w tym oddziale ma ponad 30 dni zaległych urlopów i na siłę muszą je odbierać hahahha obóz pracy! Każdy boi się stamtąd odejść, bo każdy obawia się okresu wypowiedzenia podczas którego jest się traktowanym jak potencjalny złodziej! Dyrektor oddziału jest niekompetentny - wszystkie zadania zleca, na niczym się nie zna! Trzyma się swojego stołka bo ma ciepłą posadkę ale nic z jej pracy nie wynika! Porażka.

Apka

AP Edukacja jest dużą ogólnopolską firmą zatrudniająca od 2004 roku ponad 1000 pracowników. Na pewno w tak ogromnej grupie zawsze znajdzie się osoba, która nie jest do końca zadowolona z przebiegu czy też warunków pracy. Jednakże zamieszczona wypowiedź godzi w nasze dobre imię i jest przede wszystkim nie poparta faktami. W 2007 roku wdrożyliśmy system zarządzania jakością i posiadamy certyfikat ISO 9001:2008, co z założenia wyklucza niskie standardy organizacji. Ogromną wagę przykładamy również do bezwzględnego przestrzegania prawa pracy."

Katastrofa

Praca w AP Edukacja Oddział Kraków to męka! Praca tylko dla osób, którym nie przeszkadza fakt że są wykorzystywane na każdym kroku. Praca po 9-10h dziennie, nie płacą za nadgodziny, ciężko wybrać cały wymiar urlopu, odwala się robotę za Dyrektora Oddziału, który czerpie na tym kasę a pracownikom daje nędzne ochłapy! W oddziale krakowskim nawet nie ma zaplecza sanitarnego tj. nie ma gdzie zjeść śniadania, trzeba jeść obok toalety, siedząc na kartonach (często bez światła)! Nie ma mowy o przerwie (przysługującej 15 min)! Tyrasz jak wół! A wynagrodzenie- 1200 zł netto :) I oczywiście musisz mieć wyższe wykształcenie! Ogólnie porażka!!!!! Nie polecam!!! ps. Byłam pracownikiem tej firmy i szczerze odradzam!

Zostaw merytoryczną opinię o AP Edukacja - Kraków

AP Edukacja