Mirecki Zbigniew Usługi Budowlane

Czechowiec

Opinie o Mirecki Zbigniew Usługi Budowlane

Adrian

Mam pytanie, co dzieje się obecnie z firmą Mirecki Zbigniew Usługi Budowlane, poszukują może ludzi do pracy?

alex666

Pan [usunięte przez moderatora] to [usunięte przez moderatora] ,oszukal nie jedna osobę mnie rownież.Jeżeli ma kotoś informacje gdzie przebywa [usunięte przez moderatora] prosze o kontakt. na numer[usunięte przez moderatora]

kimka

[usunięte przez moderatora] TO OSZUST MNIE RÓWIEŻ OSZUKAŁ!!! LUDZIE NIE POWIERZAJCIE MU NAWET ZŁOTÓWKI!! INKASUJE ZALICZKI I NIC.....!! TO OSZUST!!! TEN CZŁOWIEK NIE POWINIEN PROWADZIĆ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ!!!

oszukana2

Czy to chodzi o firmę MIRBUD lub Buddom? Adresy też są 2 różne ale nr.telefonu ten sam.Proszę zajrzeć na opinie [usunięte przez moderatora] Łódź ul.Wólczańska-myślę,że to ta sama osoba,Też zostałam oszukana

roman

[usunięte przez moderatora] sprzedaje domek wszyskim chętnym pobierając zaliczki

OSZUKANA

Bardzo proszę o informację czy kogoś ten Pan jeszcze oszukał. Jeżeli tak proszę o wpisy na forum, chciałabym się skontaktować osobiście z tymi osobami. Pozdrawiam

tutiruti

[usunięte przez moderatora]to [usunięte przez moderatora] nie wypłaca pieniędzy i jest zadłużony to menda

Zostaw opinię o Mirecki Zbigniew Usługi Budowlane - Czechowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mirecki Zbigniew Usługi Budowlane