Opinie o Firma Budowlano-Handlowa Rak sp.j. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Firma Budowlano-Handlowa Rak sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Budowlano-Handlowa Rak sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Budowlano-Handlowa Rak sp.j. w Rzeszów

Marta Nowy wpis

Pracowałam przy zbiorach owoców , warunki pracy i zaplecze socjalne ok, o współpracownikach się nie wypowiem bo rotacja duża.

Feta Nowy wpis

Pracowała tam aż miesiąc. Ogólnie fajna praca ale ludzie którzy tam pracują ( stały zespół) to (usunięte przez administratora) Każdy patrzy się na Ciebie jakbyś z kosmosu byl, (usunięte przez administratora) obrabiają i gapia się co 3 minuty na Ciebie.. Dziwaczna atmosfera. Praca 4 miesiące w roku czyli jedynie dorywcza. Bo na stałe zostaje pare osób. Nie polecam.

Rrr Nowy wpis

I czy warto isc tam pracować wiadomo jak w każdej pracy zawsze cos :) ale chodzi mi o to czy warto isc i nie marnować swojego czasu

Izabela Nowy wpis
@Rrr

Dobre pytanie, też jestem ciekawa, czy warto spróbować pracy w Rak. A powiedz, jakie stanowisko Cię interesuje? Na jakie zarobki liczysz?

Rrr

Jak oceniacie ta firme bo widac ze opinie są negatywne :/

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Firma Budowlano-Handlowa Rak sp.j. na stanowisko Pracownika do produkcji, pakowanie, wysyłki.? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
wedfw

2 slowa - obóz pracy. Wszędzie kamery, podsłuchy pewnie też bo szefostwo coś dużo wiedzialo o pracownikach. Jesz i szczasz na dzwonek i masz tylko 15 minut, kiedyś było 20 minut to chociaż herbatę zdążyłeś zaparzyć, ale dla Krzycha to za duże straty więc skrócili o 5 min żeby czasem niewolnicy za dobrze nie mieli. Przez hale nie możesz nawet przejść z pustymi rękami, bo zaraz halt - co pan robi, gdzie pan idzie. Rozmawiać też nie wolno, telefonu mieć przy sobie też. Chora atmosfera terroru jak to u typowego janusza byznesu. Pracownikom ochłapy i bat na grzbiet a samemu harleye, samochody i wycieczki zagraniczne co chwile. Ale na szczęście o pracownika coraz trudniej (jedyny plus 500+). Nawet ukrainiec niedługo tu nie przyjcie tyrać za miskę ryżu. Kiedyś zaczniecie szanować ludzi.

Mati

Zdarzyło mi sie tam pracowac i przestrzegam , wszystkie prawa pracownicze sa łamane ,ludzie pod okiem kamery jak w reality schow a szef obserwuje jak małpki pracuja i broń Boze rozmawiac. Nawet Ukraincy nie chcą tam pracowac .

Pracusie

Myślałam ,że praca w raku jest pracą porządną. Ja się pracy nie boję dlatego stwierdziłam ,że warto tam pójść. Natomiast po tym co mnie tam spotkało zostaje wiele do życzenia. Praca ,że tak powiem na czarno , oni mają przykrywkę w razie kontroli ,że człowiek jednak ma umowę. Ta umowa nie obejmuje niczego. Jak sam się nie ubezpieczysz to firma Ci odpowie jak dbasz o swoje interesy. Praca od 6-14 ,a ciągle mieli wieczne pretensję dlaczego ty nie zostajesz dłużej. Ludzie nie mili obrabiają (usunięte przez administratora) , nóż w plecy wbiją ,żeby oni mieli plusa u kierownika. Dramat , jeżeli nie masz ambicji i chcesz pracować jak jeleń ta firma na pewno wyniszczy Cię i twoje zdrowie od środka. Pracujesz przy maszynie ,wdychasz parafinę , nie dadzą Ci maseczki jeżeli sam się o swoje nie doprosisz. Radzę unikać tego szkodliwego miejsca.

tony

Firma dla jeleni oszuści i i złodzieje ale jelenie są od dawna pod ochroną i im brakuje firma powstała z bożej łaski lepiej nie zawracjcie sobie głowy bo nie jest warta pozdrawiam

goguś 103

Przestrzegam wszystkich przed podejmowaniem pracy w tej firmie oszuści i wykorzystywacze chcą się dorobić na cudzej krzywdzie zatrudniają bez żadnej umowy dodatkowo nowy pracownik musi wykonać od razu swój limit dzienny bez czasu na przyuczenie się osoby pracujące już jakiś czas często mają problem z wyrobieniem limitu a co dopiero nowy pracownik panuje tam atmosfera terroru a pracownicy są bardzo nie uprzejmi w stosunku do nowych pracowników nie można korzystać z toalety po za przerwą która trwa zresztą 15 minut ustawowo jest przecież pół godziny pracuje się w szkodliwych dla zdrowia warunkach ludzie szkoda waszego czasu i zdrowia na taką pracę!!!!!!!!!!!!!!.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Budowlano-Handlowa Rak sp.j. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Firma Budowlano-Handlowa Rak sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Budowlano-Handlowa Rak sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Firma Budowlano-Handlowa Rak sp.j.
  • Dębicka 107
    35-213 Rzeszów

Firma Budowlano-Handlowa Rak sp.j.