Opinie o Usługi Transportowe Teresa Hieronim Kałek w Biernatki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Usługi Transportowe Teresa Hieronim Kałek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Usługi Transportowe Teresa Hieronim Kałek o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Teresa Hieronim Kałek w Biernatki

Czytam tu, że firma leki wozi. Niestety w rządowej klasyfikacji działalności to tylko podają, że transport drogowy towarów. A co do ogłoszeń, które niby ciągle są wystawiane, to albo już nieaktualne albo się przyśniło. Także liczę, że tu się ktoś z zatrudnionych wypowie, z jakimi uprawnieniami na kierowcę przyjmują i za jaką stawkę się dla nich jeździ?

Czy od nowego roku można liczyć na pracę jako kierowca? Duże są wymagania oprócz posiadanego doświadczenia? Czy firma jakoś rozwiązała ten problem z parkowanie aut czy nic się nie zmieniło? Jaka jest stawka dla nowych pracowników? Pytam o samą podstawę.

r Nowy wpis

możesz kolego już teraz się zatrudnić. mają jak zawsze ogłoszenie na kierowce . właściwie powinni dawać je na cały rok , była by zniżka , kto by chciał pracować u takich ?? samochody niedopilnowane w stanie fatalnym , ich mechanik to taki geniusz jak kałek. żałosna firma co zatrudnia kierowców i ich (usunięte przez administratora) na pieniądzach jak ten kałek , znawca transportu . oni kochają zatrudniać takich .. daj sobie kolego spokój i zatrudnij się w normalnej firmie a nie takiej co co dwa miesiące szuka kierowcy .rozmawiałem z wieloma kierowcami i te zarobki to wielki pic który jeszcze kałek Ci okroi . powinni się wstydzić , ale takie (usunięte przez administratora) wstydu nie mają .(usunięte przez administratora)

r Nowy wpis

tak dbają o kierowców jak i o pacjentów . spotkałem kierowce w Gorzowie Wlkp przy rozładunku , który naczepą taką też do pieczywa w mrozie wożił płyny do szpitali w Krakowie i miał 5zł od wyładunku palety .był gdzieś z koło Kutna . taką debilną dyrekcję to szukać ze świeczką . ktoś co nie umie czytać warunków transportu i przechowywania towaru od 4-25c nie powinien mieć takich wyeksponowanych stanowisk

d

w ogłoszeniach baza w sadach a samochody na ulicy ,,

@d

Co znaczy na ulicy? Chyba mają tam jakiś firmowy parking? Ewentualnie wykupione stale miejsca do parkowania pod firmą? Gdzieś przecież trzeba trzymać auto na przykład w razie awarii czy braku zleceń. Ktoś potwierdzi z tym parkowaniem na ulicy?

d

kierowcy są winni ? 10 lat nikt nie itneresował się czym wożi się leki , skąd te zainteresowanie parkowaniem?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Usługi Transportowe Teresa Hieronim Kałek?

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Mnich

Usługi Transportowe Teresa Hieronim Kałek są spoko, mają fajną flotę, nie mogę powiedzieć złego słowa w żadnym aspekcie, kiedyś ta firma naprawdę uratowała mnie od biedy, szanuję to co sobą reprezentują

Agnieszka

Co chcesz przez to powiedzieć? W jakim sensie "firma ratuje kierowców z biedy? Chodzi o ofertę pracy dla osób wykluczonych społecznie? A może o zatrudnienie osób z odpowiednimi kwalifikacjami, które miały dłuższą przerwę zawodową? Czekamy na Twój komentarz.

BigBunny

Hej. Mozesz rozwinąc temat? Rozważam pracę w tej firmie. Pozdrawiam.

@Mnich

dupę wożą osobowymi samochodami nowymi ,a samochody ciężarowe zdezolowany złom z przebiegiem prawdziwym dwa miliony

@r

Taki przebieg to raczej mało możliwy by był ale rozumiem, że chcesz podkreślić, że jest dość spory? Co jaki czas jakiś serwis tu wypada?

@Helena

mało możliwa i znająca się na transporcie jest ta firma co ją wszyscy już znają bo wypisują tylko ogłoszenia żeby kogoś nabrać na Poznań Ogrody , Kórnik , Biernatki, Sady, Tarnowo Podgórne to pomysły wiadomo kogo!!!. . a powinni wypisywać ogłoszenia na Gniezno Poznańska albo Kościan Padarewskiego .. a co do przebiegów samochodów w dubelkabine to wystarczy spojrzec na 4 letnie auta z przebiegiem prawie 700000 tys . rekord widziałem auto 4 letnie z przebiegiem prawie 900000 tys Pozdrawiam.

witold

czasami lepiej mieć mniej płatną prace niż u obiecujących złote góry kałków , a najważniejsza jest atmosfera , której w tej firemce napewno nie spotkasz

paulina

a ja slyszalam , że to większość kierowcow zwolniła się sama bo została (usunięte przez administratora) na pieniądzach

r

czy ta poważna i dobra firma ,może powiedzieć ilu kierowców przewineło się przez firme kałek przez przeszło 20 lat . z góry dziękuję za uczciwą odpowiedż .

r

ilu fajnych kierowcow zwolnili za nygustwo komplentnego głupka jakim jest firma kałek , firma fresenius to najgorsze (usunięte przez administratora) świata , nikomu nie potrzebne matactwa , debilizm co chowa opinie i nie potrafi szanować uczciwych pracowników

@r

Co to znaczy, konkretnie za co?

ludzie co za dno!!!

Paulina

dlaczego ?

@Paulina

spytaj kierowców . i pracowników tej firmy fresenius

@Paulina

gdyby nie panstwowe pieniadze , ta zalosna firma zbankrutowala by po 3 miesiacach , kazdy krok tej firmy to jak krok najlepszego pelnomocnika boguckiego , ale tam trzeba byc niewolnikiem i sluchac debili

@r

Serio tak myślisz? A to ile oni kasy niby od państwa biorą?

r

jak takiego głupka się trzyma , to wiadomo jaki jest finał tego debilstwa

@r

Nie poniosło Cię trochę z tym takim wypisywaniem tutaj, nie łatwiej by było, żeby tak wszystko ująć w jednym komentarzu? I czemu masz taki problem do właściciela?

@Helena

pewnie jesteś taki męski jak bogucki jak dostał w ten bandziorsko-złodziejski ryj. syreny tak głośno nie wyją na Ukrainie . (usunięte przez administratora)i okraść to każdy potrafi , ale nie każdy potrafi ludzią spojrzeć w twarz bo oszukany wie , że został (usunięte przez administratora) ... idż do dużego lustra i powiedz w nie..... kurwa jakim jestem śmieciem , przecież wiem.... ta firemka to (usunięte przez administratora)totalne DNO.... FRESENIUS I KAŁEK

@r

:( Dużo treści Ci poucinało czy wydźwięk jest taki jaki zamierzałeś? Zastanawiam się tylko czy takie ubliżanie cokolwiek tutaj zmieni / wniesie?

roman
@Helena

dla kogoś bez ambicji i honoru to napewno nie . widocznie trzeba zmienić działanie .

ff

napraw mózg i debila kałka co nawet nie wie jakie ma auta i co sprzedaje...bronienie debilu kałka co nie umie nic sprzedać nic nie da .. ty sprzedajna kurwo co śpisz z tym ścierwem boguckim im swoimi śmieciami

pola

w 2018 płacił pan 13 złotych za wniesienie na 4 piętro 360kg . mam pytanie czy stawki wzrosły w tej fesciarskiej pracy ? bo jestem zainteresowany . dodam jestem kierowcą z PASJI i lubię robić ITD w bambuko czyli zamiast odpoczywać nosić tony po piętrach . a stawka za wnoszenie pewnie dzisiaj 14 zł jest bardzo interesująca. ogłoszenia pana trzeba zamówić od razu na rok to będą zniżki

RRSap

Jeżeli szukasz ciekawego miejsca pracy to raczej nie tutaj. Słabiutkie zaplecze socjalne. Nawet kawy nie ma. Wszystko trzeba sobie samemu kupić. Przez 2 lata nie mogłam doprosić się myszki do laptopa. Praca na recepcji to bardzo nisko płatna.

Zuzanna

Ostatnio pojawiają się dla mnie jako osoby niezwiązanej z firmą niezrozumiałe wpisy. Kto je pisze i z jakiego powodu? Chciałabym uzyskać tu na forum jakieś rzetelne informacje o Usługi Transportowe Teresa Hieronim Kałek od pracowników firmy. Możecie Wy się wypowiedzieć jak wyglądają obecnie warunki pracy i jak je oceniacie?

Paulina

A czy firma dba o pracowników w kwestii benefitów ?

Ktos

Tego nikt ci nie odpowie czy wolna czy w trasie A dostaliscie premię świąteczną ???? Czy jak zawsze nic

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Usługi Transportowe Teresa Hieronim Kałek? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Ktos

Tego nikt ci nie odpowie czy wigilia wolna jest czy w trasie. A dostaliscie premie świąteczną????? Czy nic

Kornelia

Jaki wymiar godzin?

Agnieszka

@Mnich rozumiem, że byłeś pracownikiem Usługi Transportowe Teresa Hieronim Kałek? W takim razie podziel się z nami swoimi doświadczeniami z firmą. Jakie pozytywy znalazłeś w pracy? Co Ci się przede wszystkim podobało?

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Teresa Hieronim Kałek - Biernatki

• Jak się pracuje w Usługi Transportowe Teresa Hieronim Kałek?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Transportowe Teresa Hieronim Kałek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Transportowe Teresa Hieronim Kałek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Usługi Transportowe Teresa Hieronim Kałek?

Kandydaci do pracy w Usługi Transportowe Teresa Hieronim Kałek napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Usługi Transportowe Teresa Hieronim Kałek
4.8/5 Na podstawie 41 ocen.
  • ul. Główna 67
    62-035 Biernatki