Usługi Transportowe Teresa Hieronim Kałek

Biernatki

Opinie o Usługi Transportowe Teresa Hieronim Kałek

Agnieszka

@Mnich rozumiem, że byłeś pracownikiem Usługi Transportowe Teresa Hieronim Kałek? W takim razie podziel się z nami swoimi doświadczeniami z firmą. Jakie pozytywy znalazłeś w pracy? Co Ci się przede wszystkim podobało?

Mnich

Usługi Transportowe Teresa Hieronim Kałek są spoko, mają fajną flotę, nie mogę powiedzieć złego słowa w żadnym aspekcie, kiedyś ta firma naprawdę uratowała mnie od biedy, szanuję to co sobą reprezentują

y

dokup 2 nowe iveco i wygryż irka !!!

y

słyszałem ,że taki specjalista jak ty zatrudnia takich kierowców , że tylko stoisz po renomowanych warsztatach i ciąle naprawiasz , masz poobijane auta jak na nauce jazdy ty smierdzielu z gornej wildy

y

i na koniec ocena... zwyle bandziorstwo

Y

i skończ ludzi mieć za głupków

Y

NO I NIE ZAPOMNIJ NAPISAC O PRACOWNIKACH ZARZĄDU (SZCZYCISZ SIĘ NAJLEPSZĄ FIRMĄ SWIADCZĄCĄ USŁUGI DIALIZACYJNE} I O KAŁKU

o

normalni ludzie potrafią się dogadać , chyba że rozwiązują problemy jak kałek i trudno mieć do nich szacunek, a błędy popełniamy wszyscy

dowody są niezbite , kałek to IDIOTA

y

dowody są właściwie tylko na ciebie

ko...

panie hieronimie .przykro mi,że panski syn i kolesie roznoszą po całym Poznaniu o wożeniu nieprzystosowanymi autami leków i zamrażanu ich .synek i kolesie mają ubaw bo mówią ,że jezdzi pan w tej firmie jednym autem i zmienia pan tylko kontenery z agregatami a prace pan dostaje za polerowanie laski (nie wiedziałem ,że tam tylu kulawych) ciekawe czy to prawda ???

o

nerwy nie wytrzymają i zniżam się do poziomu kałka... przepraszam tych mądrych ludzi ..a w tej firmie jest ich napewno dużo ! oczywiscie nie w firmie kałka (oprócz kierowców) są granice debilizmu i zwykłego bandziorstwa

o

nowaczyk ten sb tylko dzieki ciebie tam jest

o

to ty do tego SB ka poszłaś ni ma litosci

o

sam ode mnie w lep dostaniesz SB (usunięte przez administratora)

o

moze pani (usunięte przez administratora)opowie o walkach w tej firmie i wytruwaniu masowym ludzi ??? mam dowody

o

zalatwie to jak ja chce.......... nie mam nic do Ciebie

o

i napewno będe skarżył tą niby FIRMĘ o grube pieniądze bandziorstwa koniec!!! ci chorzy nie żyją ale ich dzieci napewno a ja tam trafie choć nie pamiętam adresow ale wiem gdzie jezdziłem i oni poswiadczą jak i oddziałowe z >>>>>??? młode dziewczyny

o

SB dawaj to nie te czasy ty tchórzu po tym awansujesz !!!! chyba , że chcesz stać po drugiej stronie barykady nowaczyk dzisiaj jest tylko BANDYTOM dalej

nie rób mnie ...powiedz ,że nie wiesz... to ja zrobię swoje WITAJ KR miej JAJA

o

banda SB_eków wreszcie ktoś napisał prawdę

o

może co na to PIS. pewnie wyp....

a jak nie to zobaczy...... nie tylko ON ,bo żle trafił !!!! ŚMIECIE

slim

NIESAMOWITE KAŁEK CZYLI MAŁE GÓWIENKO TO TRAGEGIA !!!!!!!!!!!!!!!!!

kierowca
@slim 18.11.2014 21:47
NIESAMOWITE KAŁEK CZYLI MAŁE GÓWIENKO TO TRAGEGIA !!!!!!!!!!!!!!!!!

małe to delikatnie powiedziane, ten czlowiek (przepraszam ludzi za porównanie)nawet nie potrafi z tobą rozmawiać przez telefon, powie swoje i sie rozłącza, zero kultury, zero szacunku dla ludzi, zapomniał że SB to już historia

o

policją strasz sobie tego swojego idiotę co cię wziął do tej firmy, który namawia cię do dzwonienia ty łysa pało i głupku

w twoim przypadku (Tak)

bog

tego można się bac...

hirek

prokurator to mało. może dopalacze???

aj

KIEROWCO ! - Zgodnie z prawem należą Ci się: Diety Noclegowe, Diety Żywieniowe, Płatne Nadgodziny. Czy wiesz, że pracodawca ma obowiązek zapewnić ci godne warunki noclegowe - poza ciężarówką?. Jeżeli obecny lub były pracodawca nie stosuje się lub nie stosował do obowiązującego prawa? Masz prawo do odszkodowania!!!. Pomożemy wywalczyć najwyższe odszkodowanie wahające się od 30 000 do 100 000 PLN !!!. NAWET DO TRZECH LAT WSTECZ !!!, NIE POBIERAMY OPŁAT WSTĘPNYCH !!!.Prowizja, tylko za wygraną sprawę !!!. (usunięte przez administratora)

nabrany

będziesz dobry tak długo jak będziesz zapi..ć z 32 10kg kartonami na 4piętro w kamienicy, jak zechcesz odejść, zaczną się schody i za kasą sobie poczekasz, może dostaniesz może nie, napewno nie to co ci się należy

rudy

najlepiej zniszczyc wszystko uczciwym ludziom i rozczulać się nad dwoma etatami i na koniec położyć pieniądze na trumnie i udawać dobrodzieja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się ty mento i siedż w tej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firmie !!! daniel ty jeleniu

rudy

no i bądż pewien,ze smiecu i gnoju nie zapomne ci podziekowac i bedzie ciezko ale wladuje cie w wiekszych bandytoow niz ty mnie

rudy

nie weiem o co chodzi z tymi nockami i stanowiskiem ??? moja Zona pracuje na dwa etaty, jeden to dzień albo popołudniu po 8h a drugi etat to przeważnie nocki po 12 h bo niestety ja pracuje dzisaj w jednoosobowej firmie a i nawet w trochę wiekszych firmach jest ciężko (mało zleceń albo psie pieniądze ) a , że mamy jeszcze uczącego a niepracującego syna to przy tych opłatach trzeba tak pracować Tak ,że zastanawiam się czy ukradła z pracy ołówek ,że ją tak pokarano A może ktoś stracił zdrowie przez Nią Czy z tym stanowiskiem i nockami to jakiś ŻART ???

rudy

a sciemniaj teraz sobie swojego ( usunięte przez administratora )pełnomocnika ,który przez przeszło 10 lat śmiał ci się w gębe !!! ale znalazłaś sobie innych winnych Ale mimo ,że brak ci honoru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cieszę się ,że ludzie wiedzą o co chodzi!!!

rudy

wstyd zarządzać taką firemką bez żadnej dobrej opinii !!! z naszych podatników pieniędzy !!!

rudy

A zespół jest super, pełnomocnik podrzucający zamrożone płyny innemu przewożnikowi, gdy ktoś zamrozi płyny szkodzące na otrzewną A ludzie mają o was opinię ,,,, nie ma co się łudzić DNO DNO DNO Totalny brak kontroli liczą się tylko ludzie ,którym się bezgranicznie wierzy a to NAJGORSZE PENERY PRZYJĘTE PO ZNAJOMOŚCI Atmosfera ( ludze ,ktorzy nawet w pracy się do siebie nie odzywaą) OTRZEŻWIEJ BO nie widzisz prawdy !!!! DNO

rudy

A ja słyszałem , że ta firma to GRANDA, SKANDAL,SITWA i tyle...a zespół jest tylko jeden , ten sam od początku tej patologii A szkoda , że ten znajomy się zwolnił z tak dobrej firmy jak nie narzekał , bo tak dobrej pracy nie dostanie w takim kolektywie i takiej dyrekcji .Leć jasiu po fasole a nie pisz tu bzdur!!!

xxx

no i czekaj na pozytywne opinie a nie paplanine DEBILIZM

xxx

prześpij się z hirkiem ,to on ci powie o atmosferze w tej firmie, bo to on bierze pieniądze ,żeby wiedzieć co się dzieje !!! DWA słowa prawdy .............reszta to mydlenie oczu . A polak to najlepszy pracownik fizyczny , pod warunkiem mądrych pracowników umysłowych !!!

xxx

dawaj może prokurator się zainteresuje ???

xxx

Pajace !! jak można żyć jak wszyscy mają was za śmieci DNO!!! DNO i JESZCZE DNO a poziom rozmowy jest dla was i tak za wysoki i jeszcze dno dno dno a atmosfera była od początku fatalna . szkoda .że dyrekcja nie zauważała tego od 1991 roku ````błazenada

xxx

Tyle lat nie spotkałe takich bez HONORU nie dziwie się ,że takich zatrudniają (usunięte przez administratora)

kierowca

jakie nazwisko taka robota nie polecam

x

Pozdrowienia (usunięte przez administratora), bo kierowca mi mówił, że Ciebie zwolnili ( to przykre bo jedynie Ciebie widziałem tam pracującego) (usunięte przez administratora)ozdrowienia dla Ciebie

x

to ilu ludzą jeszcze zniszczecie życie i zdrowie ???

x

dzisiaj czasy się zmieniły to nie komuna w żadnej firmie juz nie ma bandytow

x

a jak ty na komputerze(usunięte przez administratora)ty nawet nie wiesz ile jest dwa + dwa

x

modlić się tylko żeby takich już w życiu nie spotkać

x

zostawiłeś towar o 21 w Zabrzu i uciekłeś sam sobie podpisałeś rano ten towar był do wyrzucenia tylko szkodził było minus 12 (usunięte przez administratora)

x

tylko w takiej firmie mogłeś się znaleść

Zostaw opinię o Usługi Transportowe Teresa Hieronim Kałek - Biernatki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Transportowe Teresa Hieronim Kałek