Miiko Kowalkowsk Krzysztof

Długopole

Opinie o Miiko Kowalkowsk Krzysztof

Flipi
użytkownik zarejestrowany

żeby mieli chociaż własną stronę internetową, to bym mógł się na czymś oprzeć.. Zastanawiam się czy ta firma pożyje jeszcze długo w Długopolu, bo na to się nie zapowiada

mikołaj
użytkownik zarejestrowany

no i jak jest dalej z funkcjonowaniem tej firmy? bo wydaje mi się, ze zakłąd nadal działą i nawet gdzies mi mignęła oferta od nich w sprawie pracy ale to chyba na produkajci było, zapamiętałem, ze jakaś praca fizyczna to była na pewno. Dajcie znać prosze jeszcze jak wygąda u Was obecnie rekrutacja, będę wdzięczny.

OSZUKANY

mnie tez oszukał [usunięte przez admina]!!!!!!!!!!!!

Krzysztof

Ja się wybieram. Słuch po nim zaginoł, tel. milczą, a strona przez niego stworzona nie działa. Są jeszcze jacyś chętni do odwiedzin u niego?

Marcin

Czy ktoś z was był już zgłosić sprawę na Policję/ Do sądu ? Jakieś Efekty ?? Ktoś może odwiedził Pana Kowalkowskiego ??

OSZUKANY

Zostałem [usunięte przez admina]przez firmę Miiko -nie dość , że nie wypozycjonowali fraz to do tego nie oddali pieniędzy ![usunięte przez admina]

allegrowicz

ma ktos aktualny numer oraz dane osobiscie sie wybiore do niego moge przejechac pol europy

Oszukany

Zgłaszm na policje i czekam co będzie dalej...

hol-and

Właśnie zostałem [usunięte przez admina] przez w/w na allegro, pozycjonowanie za 590zł .Jutro zgłaszam sprawę na policję i do prokuratury prosiłbym o właściwy adres Pana K.

Mirek

DAN - 2012-06-21 08:55:42 Witam jestem zainteresowany wspólnym pozwem, najchętniej wybrał bym się so niego z wizytą???Wszystkch oszukanych prosze o kontakt grill@prestigegarden.pl

szak

Witam, szkoda że nie znalazłem tych opini wcześniej przed zawarciem z tym [usunięte przez admina] umowy. Od momentu wpłaty pieniędzy kontakt się urwał. firma totalne dno.

DAN

Lan

100% [usunięte przez admina], wspólny pozew to dobry pomysł.

Marcin

Nie polecam - Pan Kowalkowski nie oddał pieniędzy za niezrealizowane zadania.

klient

Omijać firmę z daleka i Pana Krzysztofa Kowalkowskigo.

oszukany_klient

Zwykły [usunięte przez admina] który bierze pieniądze za zlecenia i ich nie realizuje. Pieniędzy również nie odzyskałem....może wspólny pozew? proszę o kontak

klient

Nie polecam - bierze pieniądze nie realizuje zlecenia i nie chce oddać pieniędzy za nie wykonaną pracę!!!. Trzeba się z takim później po sądach włóczyć. Typowy n[usunięte przez admina] NIe polecam !!!!!!

Zostaw opinię o Miiko Kowalkowsk Krzysztof - Długopole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miiko Kowalkowsk Krzysztof