Opinie o Fano Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fano Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fano Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fano Sp. z o.o. w Warszawa

PAST

PRACA W TEJ FIRMIE TO PRACA DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH. DŁUGO SIĘ ZASTANAWIAŁEM CZY UMIESZCZAĆ TU SWOJĄ OPINIĘ. MIAŁEM "ZASZCZYT" TAM PRACOWAĆ. WCZEŚNIEJSZE NEGATYWNE WPISY W 100% POTWIERDZAM. LUDZIE TAM PRACUJĄCY SUPER PRAWIE WSZYSCY NORMALNI, POMOCNI, ALE ZARZĄD NAJWYŻSZY "PREZES" WPROWADZA TAKĄ ATMOSFERĘ I WYCZYNIA TAKIE CUDA, ŻE NIE DA SIĘ TAM GODNIE JAK CZŁOWIEK PRACOWAĆ. TO CO ON WYRABIA TO LUDZKIE POJĘCIE PRZERASTA. TEGO NIE DA SIĘ OPISAĆ W KILKU ZDANIACH. TYLE ILE ON ZDROWIA I NERWÓW LUDZIOM POPSUŁ TO TYLKO PAN BÓG WIE.

Prezes BJ
@PAST

Witam. Chciałbym zapytać, co Twoje pojęcie przerosło? To, że Prezes jest wymagający to prawda. Co takiego zrobił, że przerosło to Twoje pojęcie? ... Będę wdzięczny za precyzyjną odpowiedź. Dziękuję. BJ

?

Te opinie to chyba nie wpływają dobrze na wizerunek Firmy . Czy wy Prezesi tego nie widzicie wstyd aż to czytać .

ropucha#

Krytykowanie i pouczanie innych nie jest samo w sobie niczym złym. Gorzej, gdy samemu nie do końca rozumie się, o czym się pisze.

supermen

Wynagridzenie najniższa krajowa umowa zlecenie bądź o dzieło na nic więcej liczyć nie można takie realia panują w firmie :( pensja nigdy nie jest na czas od x lat....

Czy rekrutacja na stanowisko Drukarz fleksograficzny w firmie Fano Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
były

Jeśli ktoś pisze opinię na temat firmy, to znaczy że zna ją od środka i warto omijać tę firmę. Wiele firm nie ma wpisu, co świadczy o tym, że można próbować do innych.

dedek

mozesz sie spodziewac pytania czy jest pan gotow pracowac za najnizsza krajowa?

Lea
@dedek

a najlepiej za darmo, w pelni wydajnie, z zaangazowaniem i non stop.....

bolec stolec

Kiedyś tam pracowałem,dopóki Jasiek się tam nie wprowadził było ok.Pozniej to już katastrofa(usunięte przez administratora)Dobrze że tam nie pracuję.NIE POLECAM.(usunięte przez administratora)

?????

Ta Firma się topi już ponad 20 lat !!!!!!!

lodzik

Bolec bolek sie utopi kwestia czasu...

Zniesmaczony

Aaaaa, jeszcze jedno. Elegancka Paniusia mówi, że zatrudniani ludzie jako mechanicy, pomimo szkoleń, nie są w stanie poznać dobrze urządzeń przez pół roku. Nic dziwnego, gdy zatrudnia się młodych ludzi bez żadnego doświadczenia, za małe pieniądze. Podstawą powinno być zatrudnienie pracownika z doświadczeniem, choćby takiego jak ja, który jest po odpowiednich szkołach, kursach, ma duże doświadczenie i obycie z różnego rodzaju urządzeniami, który takie czy inne urządzenia obsługiwał, wytwarzał. Zna zasady działania urządzeń oraz różnego typu mechanizmów i zasilania elektrycznego i spraw informatycznych. Taki pracownik powinien poznać urządzenie w ciągu miesiąca, a po pół roku to wiedzieć co się dzieje w urządzeniu w czasie jego pracy z niedużej odległości i potrafić z nim zrobić co tylko zechce. Taki pracownik w następnej fazie już jest w stanie pomóc wybrać dobrego kandydata na swojego następcę i go wyszkolić jako świetnego fachowca. Tak to powinno być. Do tego wzajemny szacunek w firmie i odpowiednie zarobki. Koniec!!

Zniesmaczony

Witam. Nie pracowałem tam, ale byłem na rozmowie. Pierwsze wrażenie po wejściu do budynku było bardzo przygnębiające. Dziwne, bo to też przecież działa na ewentualnych klientów. Następna rzecz to podejście do ewentualnego przyszłego pracownika, pierwsze o niemiłe wrażenie. Później bezsensowna ankieta, w której pytania nie mają nic wspólnego możliwością oceny umiejętności pracownika, raczej wyciąganie danych. Np. po co prezesowi dane gdzie skończyłeś/aś szkołę podstawową, gdzie się urodziłeś, gdzie pracuje żona, mąż i na jakim stanowisku itd. Oczywiście są też bezsensowne pytania dotyczące samooceny. Każdego chyba uczyli w szkole, przynajmniej kiedyś, "co autor chciał powiedzieć", dotyczyło co prawda lektury, ale wiadomo co napisać, gdy przyszły pracodawca pyta czy jesteś uczciwy, pracowity itp. Hi, hi, hi. Ciekawe jak ktoś długo myślał nad ankietą ;-)) Wpisałem podstawowe dane, które uważałem za istotne, a reszty odmówiłem wpisania. Elegancka Pani była zawiedziona i poinformowała mnie, że podstawą dla Pana Prezesa jest właśnie ta ankieta. Potem pytała o jakieś rzeczy robiąc notatki, to jako dodatkowe informacje, ale już bardziej konkretne. Śmieszne było to, że nie czytała w ogóle CV, a nawet przyznała, że jeśli ma więcej niż jedna stronę to nawet nie próbuje tego czytać. A jak napisać na jednej stronie dane z wielu szkoleń i bogatym doświadczeniu zawodowym. No cóż leniwa, widać nie trzeba w tej firmie dobrze pracować, wystarczy wyglądać. Wyglądała ładnie. Jeśli chodzi o zarobek to chyba są słabe, tak wywnioskowałem z rozmowy. Podsumowując!! Nie można znaleźć dobrego pracownika, (wciąż ukazujące się ogłoszenia), jeśli mało się płaci, nie szanuje już na wstępie, a nabór prowadzi Pani, nie znająca się, jak w moim przypadku na technice. Nie ważne doświadczenie i umiejętności, ważne żeby tyrał za małe pieniądze …… acha, jeszcze, żeby podawał szczegółowe dane o sobie. W jakim celu??????

kabeka

[usunięte przez moderatora] A ja dzisiaj na 12:00 mam spotkanie w sprawie pracy jako portier/ kierowca, i z tego co czytam szkoda czasu na nich? [usunięte przez moderatora]

?

Popieram...

qqqqq.

Tam każdy pracownik jest [usunięte przez moderatora] w oczach szefa...:) Przecież najmądrzejszy lepszego od siebie nie znajdzie...a uciekło dużo więcej osób a nie 3 czy 4!!! Palcy by nie starczyło żeby ich wyliczyć:) i dalej uciekają wiedzą co robią i mają swój honor popieram takich!!!Pozdrowienia dla uciekinierów fanowskich.

judge

Ilu uciekło? 3 czy 4 [usunięte przez moderatora] udające, że pracują. Możesz wymienić więcej?

LOLU

wcześniej było w miare ok, spokojnie teraz co przyjechał z bagna rządzi drukarnią na kazdym kroku, masakra..... [usunięte przez moderatora] namalował linię gdzie się da... śmiesznieee

Janek

wielkie dzieki bo znalazlem ogloszenie o przyjeciach do tej firmy -niech sobie pan robi sam .

nnowoooooooscdvdfkjvdhj

Ta firma to totalna katastrofa ludzie trzymajcie się od nich jak najdalej [usunięte przez moderatora]

blalalalalallalalala

[usunięte przez moderatora] tyle pieniędzy wywalił w błoto na remonty hali i jeszcze mu mało, a tak zwanemu robolowi nawet 1zł nie podniesie. [usunięte przez moderatora] Ogólnie totalne dno pensji nigdy na czas nie dostaniesz chyba ze jesteś nowym pracownikiem to w pierwszym miesiącu owszem później czekają Ciebie podróże i upominanie o swoje...Ludzie uciekajcie z tej firmy jak najdalej.

zgaga

zgadzam się ze wszystkim coście ludzie napisali z wyjątkiem tego pochlebstwa.(usunięte przez administratora). miłej pracy wszystkim, którzy jeszcze pracują.

Zostaw merytoryczną opinię o Fano Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fano Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fano Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fano Sp. z o.o.?

Fano Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 70 ocen.

Fano Sp. z o.o.