Fano Sp. z o.o.

Opinie o Fano Sp. z o.o.

Janka

Jak się nie ma pracy to bierze się co się da.

Tolek

Ostro tutaj, w takim razie już nie składam CV.

Adaś
@Tolek tydzień temu
Ostro tutaj, w takim razie już nie składam CV.

No pewnie chłopie, po co ci to!

Kasia
@Adaś tydzień temu
No pewnie chłopie, po co ci to!

Ciekawe kto się decyduje na pracę w takiej firmie jak jest tyle ofert na rynku?

stereo

bolo synu kacapa nacieraj sobie maścią tybetanska moszne pomarszczona jak kora drzewa nacieraj masuj razem z bulawa zamocz opuszek palca srodkowego w rosyjskiej masci vip..rosal b i delikatnie penetruj sobie ciasny otworek.doskonaly nastroj?Bolo bedziesz latal jak motylek po efedrynie na hali!to lepsze zdrowsze i .tansze niz wachanie oparow rozpuszczalnikow

mono

Bolo synu kacapa zejdź z tego forum smrodzie.

merk

Bolek ty nawet swojej baby nie tykasz bo skurczu wora dostajesz jak cie pracownicy je bia po katach !Pracodafcu kochany pamietasz ostatni swoj sen?uju epany

Rambo
@merk 20.03.2017, 21:20

Czytam różne opinie o firmach i tu musiałem odpowiedzieć bo jestem oburzony !!!!!!!!. Mijasz z prawdą. Ja na przykład jak mam dostać skurczu worka to smaruje specjalną maścią, którą nabyłem od mnichów z Tybetu. I wiesz co możesz mi pozazdrościć bo się klejnoty (buława oraz dwa złote jabłka) powiększają i dziewczyny co stoją przy mnie nerwowo okiem łypią i ślinę przełykają -;) I więcej synku takich rzeczy nie pisz bo aż przykro Cię słuchać. A najlepiej jak nie masz pojęcia co piszesz to nie pisz. Jako pokutę zalecam przeprosić Pana Bolesława oraz zmówić 2 razy "Pod Twoją obronę"

@merk 20.03.2017, 21:20

Przecież to nawet trudno skomentować..... Pozdrawiam BJ... w doskonałym nastroju.

lolo

Pozdrowienia.

Nieśmiertelny

Do BJ i JJ Paczta cuda na kiju prezesy wlazły na gowork i próbują tu poprawić podupadłą od dawna reputację firmy krzak, śmiech na sali i kompromitacja . Prezesy czy was całkiem pogięło to jest forum dla pracowników którzy wystawiają tu opinie o firmie a nie dla was. Do BJ facet jesteś żałosny i cienki Bolek, chcesz rozmawiać merytorycznie o firmie, o problemach i od razu wyzywasz od leszczy i straszysz ,że znajdziesz nasze IP: i co zrobisz boski żigolo - zwolnisz? to zwalniaj bo wy tylko to potraficie najlepiej. Nie musisz się wysilać sam ci podam , masz IP: 79.192.181.240.Jak chcesz imię i nazwisko to też ci mogę podać- nie pękam. Co wy prezesy myślita ,że zabronita nam pracownikom i byłym pracownikom wystawiać opinie o firmie to się grubo mylita. Wszystkie te powyższe opinie są prawdziwe i wy tego nie zmienita bo sami żeśta sie do nich przyczynili a zwłaszcza JJ. BJ jeśli chodzi o tatusia to najwyższy czas go wysłać na przymusowe leczenie na nogi bo na głowę już za późno. Tu nie chodzi o to ,że prezes wymaga bo zgodnie z kodeksem ma prawo bo płaci. Tu chodzi o jego bezczelne zachowanie i wręcz wyżywanie się i gnębienie pracowników i zastraszanie, często pod wpływem i ty dobrze vice o tym wiesz więc nie udawaj greka ,że płynie rzeka. I spadaj leszczu z tego forum i smrodu nie rób bo się tylko ośmieszasz i kompromitujesz.

@Nieśmiertelny 26.02.2017, 23:57

Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Szczególnie "grubego" Nieśmiertelnego:) Ciekawy masz styl wypowiedzi. Ciężko się odnieść do tego co piszesz dlatego jedyne co mogę zrobić, gdyż nie mam zamiaru sprowadzać się do Twojego poziomu, to zasugerować Ci, abyś przestał się mazać i zajął się swoim życiem i swoimi sprawami. Obrażasz mnie oraz wielu uczciwych i wartościowych ludzi, którzy tu pracują. Jak się nudzisz to poszukaj jakiegoś zajęcia a jak masz odwagę to przyjdź i porozmawiaj. Łatwo tak anonimowo o kimś pisać. Ściskam mocno i pozdrawiam. BJ

PAJĄK

Proszę o wypowiedz swobodną pracowników Produkcyjnych > jak i Biurowych Niema co się gryźć!!!!

Znajdziemy Twoje IP:))) LEGIA WARSZAWA

PrezesBJ

Dzień dobry... Mogę wtrącić? cytując klasyka:) Myślę, że to jest najwyższy czas aby wtrącić się do tej rozprawy. Przede wszystkim, chciałbym się przedstawić: nazywam się Bolesław Jasinowicz i jestem współwłaścicielem firmy FANO i zrazem wice prezesem. Na wstępie pozdrawiam, całą załogę firmy, która sprawia, że jakość naszej produkcji stale rośnie i jest na najwyższym światowym poziomie. Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia, to proszę o bezpośredni kontakt ze mną. Jestem do dyspozycji. Każda Wasza uwaga jest dla nas cenna. Odpowiem merytorycznie na każdą uwagę. Pozdrawiam. Bolesław Jasinowicz. P. S. Postanowiłem zaangażować się w tą kwestię, pomimo, że w wielu postach widzę dużo hejtu i niesprawiedliwości. Jestem przekonany, że wynika to z rozbieżności oczekiwań wobec siebie. Pytam: czy ktoś został oszukany? Pytam się.

Jacek Zalewski
@PrezesBJ 19.02.2017, 03:12

Witam Pana Bolka,...no można poczytać hehe pozdrawiam Jacek Zalewski

Zniechęcona

Widziałam ogłoszenie, że szukają ludzi do pracy nawet miałam wysłać swoje cv, ale po tym co tu przeczytałam nie będę ryzykować. Jeśli firma ma tyle negatywnych opinii to nie bierze się to znikąd i o czymś to świadczy. Jeśli Szef nie szanuje pracowników a przede wszystkim w ogóle ludzi to pracować w takich warunkach nie można.

zadowolony
@Zniechęcona 12.02.2017, 16:59

Moim zdaniem duża część wpisów nie pokrywa się z prawdą bo jak ktoś nie był nawet na rozmowie tylko przeczytał to skąd może wiedzieć jaki jest stosunek Pracodawcy. Ja pracuję w tej firmie i nie zgadzam się z tymi opiniami. a Tobie polecam wziąć udział w rekrutacji bo może okazać się że to jest firma, której szukasz.

zdegustowany

chyba Prezes znowu wziął się za pisanie opinii o własnej firmie bo nikt inny nie zostawiłby tu pozytywa. Zarobki na wysokim poziomie?dobre sobie, ci co mają dużo pracy, obowiązków i odpowiedzialność zarabiają grosze, a tzw"du...owłazy" i ci co tylko udają, ze duzo pracują mają całkiem niezłe pensyjki. Pracowników z długoletnim stażem nie ma aż tak wielu a Ci co są, nie mają aż tak bezpośredniego kontaktu z "Szefem" bo inaczej napewno by tyle nie wytrzymali. Pracować się w takich warunkach się nie da, Prezes wykańcza pracowników psychicznie i wręcz jest z siebie dumny kiedy doprowadzi kogoś do łez. Pracownikom wyłącza ogrzewanie podając się na kodeks pracy, natomiast to , ze pensje powinien wypłacać do 10 bo tak kodeks pracy mówi to już pomija.

pracuś
@zdegustowany 10.02.2017, 13:47

Ogrzewania nikt nie zakręca, każdy reguluje sobie temperaturę w pomieszczeniu i ustawia na odpowiednia dla siebie. A pensje do 10-go są i nawet lepiej, bo jak ktoś ma nieprzewidziane wydatki to może liczyć na zaliczkę wcześniej. A kontakt z Prezesem mam częsty. Po co pisać takie bzdury, lepiej zgłosić się do pracy w Firmie i przekonać na własnej skórze.

pracuś

Firma, jak każda inna. Osoby, które już nie pracują to krytykują, Ja pracuję w tej firmie 15 lat i nie mam zamiaru zmieniać pracy. Dlaczego nikt nie napisze o pracownikach ze stażem pracy tak długim? Powiem Wam dlaczego, bo gdzie człowiek nie pracował to jak odpowiadają warunki to pracuje i nie myśli o zmianach. Szczerze polecam firmę a w szczególności przekonanie się na własnej skórze nie czytaniu niezadowolonych byłych pracowników.

Montenegro
użytkownik zarejestrowany

Kiedy się tutaj zatrudniałam, też przeczytałam te opinie i bałam się iść, ale postanowiłam się przekonać w tym osobiście. Odpowiadała mi lokalizacja, więc zaryzykowałam. Szczerze, pensja mi też nie odpowiada, ale reszta jest w ramach normy. Niewymagający szef to nie szef, więc nie jest on jakimś gorszym od innych, a wręcz przeciwnie, do mnie osobiście podchodzi z wyrozumiałością (mowię tu o różnych problemach rodzinnych, jak tu się wspominało...problemy osobiste, niepełnosprawni). Trzeba wyjść - zawsze puści, trzeba pomoc - doradzi jak może. Pracować trzeba wszędzie, więc na pracę się nie narzeka. Nigdy jeszcze się wkurzał tak, jak tu piszą, nie krzyczał i pijanym go nie widziałam :) więc zawsze warto się samemu przekonać, a nie tylko czytać komentarze.

niki

wykorzystany jak każdy
@niki 07.02.2017, 19:09
wie ktoś coś na temat pracy tam w kontroli jakości? jaka umowa jakie zarobki jaki system pracy itd z góry dziękuję za odp...

Witam...odradzam zatrudnienie się w tej ,,firmie''...żenada...porażka itp.itd...

@niki 07.02.2017, 19:09

w Fano są tylko umowy o pracę, z pełnymi świadczeniami a wynagrodzenie wynika z sytuacji rynkowej. Pozdrawiam, PrezesBJ

OMC

Szukam pracy, ale bez paniki i parcia na cokolwiek. Zainteresowała mnie znaleziona oferta tej firmy. Moje kilkunastoletnie doświadczenie na oferowanym stanowisku oraz znajomość zagadnień poligraficznych upewniło mnie, że to doskonała oferta. Jak to dobrze, że istnieją takie fora i przeczytałem co tak naprawdę dzieje się w tej firmie. Straszne. Na szczęście czasy kiedy to ludzie chodzą za praca minęły i teraz to praca "zabiega" o ludzi. Dzięki wszystkim za ostrzeżenie.

mutant

Kiedys pracowałem na bagnach . Powyższe wpisy potwierdzam. Zwykle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i kolchoz. .Oni tam nalepki na musztarde i pasztet robią a szefostwo ma o sobie wysokie mniemanie jak by co najmniej pieniadze drukowali a słoma z butów wystaje i trociny w głowie.Szef to połgłupek , ktory lubiał sie wyzywac i gnebic niepełnosprawnych . Jedyne co dobrze wspominam to dobra komitywa miedzy pracownikami , moze nie ze wszystkimi bo paru było takich cwaniaczków donosicieli podp.....laczy co przez nich niesłusznie sporo pracowników wyleciało. Pewnie szpicle do dzisiaj pracują.

Szok

To co tu przeczytałem, to jest absolutnie katastrofa wizerunkowa tej firmy.

kac
użytkownik zarejestrowany

a jak wyglada to wszystko na stanowisku przedstawiciela handlowego czy musze miec swoja działanosc założoną?

oprych

Co tam nic nie piszecie co tam na bagnach u kacapa słychać zmądrzał trochę czy dalej głupi jak but. Podobno psychika mu siada bo długów kupę i ciut ciut. Słuchy na mieście niosą szerokim echem , że są zadłużeni po uszy na grube miliony i krach jest bliski oj bliski, bo ile można pociągnąć na krechę. Oj długo nie pociągną chyba ? Niektórzy mówią ,że rok góra dwa i po ptokach.

@oprych 04.10.2016, 23:11

Witam. To tak jak z polską gospodarką, miała iść w dół a idzie w górę. Widzę, że jesteś bardzo słabo poinformowany. Sugeruję zainwestować w KRS i ocenić wyniki. Leszczu. Pozdrawiam. PrezesBJ

oberlejtnant

Od dawna na drukarni są układy i cwaniactwo kilku drukarzy i zmianowego Mireczka , który wszystkim steruje.Ta grupa drukarzy dostaje zawsze lub przeważnie najlepsze tematy do druku co się przekłada na większe zarobki i oni koszą miesięcznie od 5 do 6 tyś a pozostali dostają tak zwane ogony czyli krótkie tematy a na tym nie ma zarobku. Czyli są święte krowy i choć kierownictwo i szefostwo o tym wie to przymykają na to oko.Ponadto zupełnie nie rozumiem skąd tyle odpadów z błędnego druku co się przekłada na kilkanaście ton śmieci w miesiącu które zresztą są wliczane drukarzom od metrów.Ileż ton papieru tam się marnuje i farby to włosy na głowie się jeżą a co najdziwniejsze to to marnotrawstwo drukarze doliczają sobie bezczelnie do akordu.Ale w tym kołchozie nikt niczym się nie przejmuje.Taki drukarz to tam udaje wielkiego pana i świętą krowę a maszyny są tak oświnione farbą i nikomu to nie przeszkadza.Tam jest miesięcznie wywożone ok. 50 ton odpadów.Nic więc dziwnego ,że ciągle tam na wszystko brakuje a przeważnie na pensje.

Nie bój się prezes bardzo dobrze o tym wie. A Olka jeszcze tym steruje

Borówka

Układy, układziki ustawianie produkcji rządami drukarzy, którzy mają układy z kierownictwem...Jesteś kimś zarobisz, jesteś nikim robisz śmieci.... Po palcu w tylek zmianowemu, telefon przed zmianą dogadane zlecenie przychodzisz, śmieci układ tzw. postojowe (bardziej oplacalne)....Razi w oczy szkoda, że Prezes nie widzi powinien się zająć produkcją bo coraz gorzej się dzieje.

Mars

BJ przestań szerzyć propagandę. zalecam powściągliwość.

borówka

niestety potwierdzam to co jest zawarte w opiniach ale większość ( o ile nie wszystkie ) napisali pracownicy , którzy nadal tam pracują... jeżeli jest tam aż tak źle to czemu nadal tam pracujecie ? fakt jest faktem , ten zakład prędzej czy później upadnie ale to będzie tylko i wyłącznie wina zarządu , który nie potrafi kierować taką firmą... co nie którzy pracownicy też nie są bez winy , maszyny się sypią ( mechanik zamiast naprawą maszyn zajmuje się jedną z pracownic z konfekcji ) graficy mają problemy z prawidłowym przygotowaniem zleceń , nie ponoszą żadnych konsekwencji... na szczęście już tam nie pracuję , więc mogę spać spokojnie zamiast martwić się czy nie zostanę zwolniona z dnia na dzień.

makintosz

Niestety pracowałem w tym syfie kiedyś , powyższe komentarze potwierdzam tam jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mier...ce z daleka z idiotę do potęgi szefuńciem moherem.Jestem szczęśliwy ,że tam już nie pracuje. Mam dobrą pracę,lepsze zarobki i co najważniejsze praca w dobrej atmosferze i UWAGA - Z NORMALNYM SZEFEM.Praca w tym bagnie to była moja wieka porażka i nieporozumienie a powyższe komentarze tylko to potwierdzają. Reasumując: gorszego debila psychopaty niż ten już nigdy więcej na swojej drodze nie spotkam.Amen.

borówka

Przepraszam za błąd ortograficzny w słowie traktUją.

kutasik
@borówka 05.03.2016, 15:07
Przepraszam za błąd ortograficzny w słowie traktUją.

Pracowałem w tym syfie. Potwierdzam wszystkie najgorsze opinie. Prezes to idiota. Jego synuś (Bolek) udaje znawcę. Ludzi traktują jak maszyny do robienia kaski. Jakość druku zawdzięczają wyłącznie drukarzom. System wynagradzania (akord) to dowód na wyzysk.

wystraszona

O matko coraz lepiej- podsłuchują , nagrywają ,zastraszają, gnębią a potem zwalniają. Z tym nagrywaniem dyktafonem to może być prawda bo on na każde zebranie ten dyktafonik przynosi i nagrywa a później to zgrywa na dysk i chyba kolekcjonuje.Ogólnie to jest panika w firmie kogo i co on tam ponagrywał.Kiedyś jeden z portierów opowiadał mi ,że go przyłważył na kamerach jak w sobotę wieczorem podkładał dyktafon na stołówce.Więc trzeba uważać co i gdzie się mówi bo aut.

były pracownik

Dziobaty/Prawdziwa mają rację. 100% racji. Tak tam właśnie jest i nie ma się co oszukiwać.

dziobaty

Jestem pracownikiem tej firmy i też potwierdzam wpis Prawdziwa , niestety to wszystko prawda .Dodam ,że prawdą jest też ,że podkłada się dyktafony w różne miejsca w firmie by nagrywać pracowników np.stołówka na produkcji,kadry,pom. szefa zmianowego, sekretariat, portiernia, szatnia itp pomieszczenia gdzie przebywają pracownicy.Po to żeby szogun wszystko wiedział. To jego oczko w głowie on to lubi ,nie raz go nocą przyuważyłem jak to robił..Często zdarza się tak ,że pracownik jest nagle zwalniany i nie wiadomo za co a to są efekty nagranych podsłuchów i donosów.

robokop

Będzie niedługo nowa oferta pracy, będzie potrzebna koza dojna na portiernie bo podobno się zwalnia miejsce , taka koza będzie dojona na wszystkie strony przez kacapa a jak będzie niewydalona to ją zwolni.W dalszym ciągu poszukują też konia pociągowego na pole bo ta firma się przekształca w rolnictwo a jest co obrabiać w Wólce i niejeden koń zaprzęgowy będzie potrzebny.Więc pacany ustawiajcie się w kolejce bo kacap na was czeka i wio na pole.

Prawdziwa

potwierdzam wpis pom.druk_ niestety zarobki marne...wyzysk ponieważ oprócz swojego etatu każdy z pracowników ma w zakresie obowiązków jako aneks do umowy wpisane dodatkowe polecenia prezesa co jest notorycznie wykorzystywane...oprócz prac w poligrafii można też być czasami wykorzystywanym do prac w ogrodzie, na budowie w nowej posiadłości lub za sprzątaczkę kiedy ta jest na urlopie lub na chorobowym.Najorzej w tej firmie jednak mają portierzy, którzy robią za tanią siłę roboczą a nawet czasem za niewolników....wykorzystywani ponad siłę fizyczną i psychicznie gnębieni jak Murzyni w czworakach, następną osobą notorycznie gnębioną psychicznie w tej firmie jest sekretarka....oprócz wymuszania przez prezesa donoszenia na innych pracowników i pisania dwa razy dziennie odpowiedzi na kolaboraty zbiera ona za wszystkich pracowników....notorycznie wszyscy pracownicy są podsłuchiwani, nagrywani i obserwowani.Dodatkowo wszyscy pracownicy chcąc czy nie chcąc uczestniczą w praniu rodzinnych brudów....brak szacunku i obrażanie w obecnosci pracowników przez prezesa prokurenta firmy czyli małżonki, na porządku dziennym wieczne kłótnie z vice prezesem czyli synem oprócz tego konflikt z corka, która przychodzi do firmy i kolejno wyznaczani pracownicy są łącznikami w przekazywaniu informaci. Na dodatek pensje są płacone z dużym opóźnieniem albo w ratach..a nadgodziny to norma dla prezesa bo to wykładnik czy pracownikowi zależy niestety nie są one później do odebrania a co więcej bardzo często nawet pod czas zaplanowanych urlopów pracownicy są ściągani do pracy przez prezesa. Przykry jest fakt , ze wielokrotne kontrole z PIP i kary finansowe nie robią na prezesie wrażenia ponieważ po części są mało rzetelnie przeprowadzane przez inspektora.Dlatego odradzam każdemu zatrudnienia w tej firmie.....szkoda własnego zdrowia i czasu na tak nieżetelnego pracodawcę

Niki
@Prawdziwa 31.01.2016, 20:43

100% prawda!!!!!!!!

pom.druk.

Weker co ty pieprzysz jakie 1850 zł wzwyż, żaden pomocnik drukarza w życiu nie zarobił takiej kwoty na tym stanowisku max to 1500zł i zpi...ol przy dziesięciu innych czynnościach do wykonania dziennie. Powiem więcej to najgorsze stanowisko w tej firmie obok portiera i sekretarki gdzie moher ciągle robi selekcję wyżywając się na tych pracownikach i albo się sami zwalniają albo są zwalniani ot taka moherowa ścieżka zdrowia.

były
@pom.druk. 27.01.2016, 17:55

popieram 100proc

zez

czyżby stary kacap abdykował ? nie może być ? może ktoś to potwierdzić bo już od dawna nie pracuję w tej firmie a powyżej są wpisy ,że chyba tak. Jak tak to ja wracam do was na 100%. tera to będzie inne życie bez tego kacapa. Ach ile on ludziom zdrowia i krwi zepsuł niepotrzebnie. a niech go ch..j strzeli na wieki.

@.@

Prezesiuńce ludzią kase wypłacić by się przydało bo już dawno po terminie !!!!! Bawicie się w żenjące kometarze!!!!! WASZE DZIECI MAJĄ CO JEŚĆ A ICH SUCHY CHLEB JEDZĄ ZAMIAST SZYNKĘ W ŚWIĘTA!!!! Współczuje Wam serdecznie takiego pracodawcy uciekajcie jak najszybciej z tej firmy bo jest na dnie!!!

nowy

czy wiadomo już coś na temat nowego prezesa? czy jest kandydat jakiś, czy to tylko plotka?

duch

BB i BJ prosze sie ujawnic i nie robic zametu :)

@duch 10.12.2015, 12:05
BB i BJ prosze sie ujawnic i nie robic zametu :)

A kto to jest BB?

zaprzęgowy

Słuchaj Elenor fano obecnie szuka konia pociągowego na pole i taki koń pociągowy dostaje od razu benefity o które się upominasz czyli chomąto,siano,wodę i batem po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

nowy

Czy może ktoś potwierdzić że jest nowy prezes? Czy są wyższe zarobki? Czy lepiej traktuje się ludzi?

swój

cosik mi się wydaje ,że ten dziobaty to jeden z portierów , no no właśnie jest tam taki jeden dziobaty ?????

ciekawy bez dzioba

Dziobaty a mógłbyś nam opisać co ten nasz szefuńcio u tych Ruskich w Petersburgu wyprawiał bo jesteśmy bardzo ciekawi oj bardzo ?????

fiufiu

a z restą pocałujta w dupe wójta

Fajfus

Drome Masz kiepskie info fano wcale dobrze nie płaci...znajomy Cię wpuszcza w mailiny :-D

Żenada

Prezesi z tej firmy potrafią się tylko pięknie o niej wypowiadać i nic pozatym!!!!Zero świadomości że pracownicy pracuja na rozwalonych maszynach bo boski żigolo łazi i powietrze zatruwa!!!! Interesują się tylko wpisami i sami dają pozytywy żal i wstyd!!!!!Zajmijcie się ludźmi zbędnymi którym płacicie za mieszanie powietrza bo nie jeden by chciał taką pracę.

@Żenada 17.11.2015, 10:26

Weźmiemy tą uwagę pod rozwagę.Dzięki.

Dziobaty

O widzę ,że szefuńcio ostro tu dostaje po uszach za swoje zachowanie, a dobrze mu tak bo zasłużył. Mnie to prezesik nie zwolni bo się boi,bo mam na niego haka.Zara bym tu opisał na forum społecznościowym co on tam u ruskich w Petersburgu wyprawiał.a jest co pisać oj jest.

wampirek

@szyszka, co ty chcesz udowodnic? Ta firma powinna nazywac sie PORAZKA!

PAST

PRACA W TEJ FIRMIE TO PRACA DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH. DŁUGO SIĘ ZASTANAWIAŁEM CZY UMIESZCZAĆ TU SWOJĄ OPINIĘ. MIAŁEM "ZASZCZYT" TAM PRACOWAĆ. WCZEŚNIEJSZE NEGATYWNE WPISY W 100% POTWIERDZAM. LUDZIE TAM PRACUJĄCY SUPER PRAWIE WSZYSCY NORMALNI, POMOCNI, ALE ZARZĄD NAJWYŻSZY "PREZES" WPROWADZA TAKĄ ATMOSFERĘ I WYCZYNIA TAKIE CUDA, ŻE NIE DA SIĘ TAM GODNIE JAK CZŁOWIEK PRACOWAĆ. TO CO ON WYRABIA TO LUDZKIE POJĘCIE PRZERASTA. TEGO NIE DA SIĘ OPISAĆ W KILKU ZDANIACH. TYLE ILE ON ZDROWIA I NERWÓW LUDZIOM POPSUŁ TO TYLKO PAN BÓG WIE.

@PAST 26.10.2015, 12:58

Witam. Chciałbym zapytać, co Twoje pojęcie przerosło? To, że Prezes jest wymagający to prawda. Co takiego zrobił, że przerosło to Twoje pojęcie? ... Będę wdzięczny za precyzyjną odpowiedź. Dziękuję. BJ

wampirek

A kto tu wg ciebie straszy ludzi? Sadzisz, że zawartość tego forum bierze się z powietrza i wybujałej fantazji, osób tu piszących? Nie dyskutuj z faktami.

marcepan

Podobno wysłano dwóch tajnych szpicli etatowo-zakładowych (podejrzewam których)by przeprowadzili rozeznanie w zakładzie kto tu tak niepochlebnie się rozpisuje o szefie i firmie.bo gul mu ogromny skacze jak to czyta i spać nie może. Oj źle będzie jak się dowi oj źle.

Robin Hood

Proszę nie wyśmiewajcie się z Wróbla czyli JJ, bo chłop się zamknie w sobie już na zawsze :)

Zostaw opinię o Fano Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fano Sp. z o.o.