ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o.

Cieszyn

Opinie o ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o.

Mariusz

OPINIA USŁUGI NIE PRACODAWCY. Zero efektu. Jedyne zainteresowanie firmy to regularne przypomnienia o płatnościach - telefoniczne, mailowe. Do nich niestety nie można się dodzwonić. Oferty tłumaczone to automatyczny translator... No i piąty punkt regulaminu, że umowę trzeba wypowiedzieć dwa miesiące przed końcem bo inaczej na rok przedłużona Jednym słowem: Wyssać klienta do końca i szukać następnych naiwnych..

Klient

UWAGA !!! Oszuści i naciągacze. Jak tylko podpiszesz umowę jesteś już nieważny. Nie można się dodzwonić, nikt nie jest odpowiedzialny. Nikt akurat się tą sprawą nie zajmuje. Na końcu musisz płacić, a oni nic nie robią mając umowę za nic.

Klaudiusz

Jestem ich klientem - UWAGA, TO OSZUŚCI!!! Umowa jest tak skonstruowana (pkt 5), ze odnawia się z roku na rok ( trzeba pamiętać, zeby ja wypowiedzieć minimum 2 miesiące przed jej zakończeniem) - płacicie bez końca, a kontakt telefoniczny z tą firmą nie istnieje!!! Podany nr telefonu 32 721 07 70 to fikcja, nikt tego nie odbiera. Z daleka od tej firmy, dobrze wam radzę.

Rusticus

Hej! Jestem zawodowym plastykiem. Dałem się uwieść że mają kontakty także w Europie i wszędzie będą promować moje artystyczne meble. Te kontakty to inni głupki takie jak ja. Płacę ponad 500 zł co miesiąca za niby promocję. Moja propozycja jest przesyłana do innych twórców mebli. Totalna porażka. Brak profesjonalizmu. Oni mają gdzieś promocję. Wystarczy że podpisałem umowę na rok. Po co mają się wysilać. Sześć tysięcy wpadło! Ostrzegam przed tą firmą!

były manager

Odradzam zdecydowanie! Mnie oszukali. Po niecałych 4 tygodniach podziękowali za pracę, bo podobno wygaszali cały region. Nie wzięli nawet pod uwagę okresu wypowiedzenia (7 dni) jaki był w umowie. Niepewna, niestabilna firma i tyle! Żałuję swojej decyzji, by dla nich pracować. Obiecali kokosy, specjalnie się zwolniłem z pracy, po to by po 4 tygodniach przeżyć traumę...

Butterfly
@były manager 19.06.2017 13:38

Faktycznie region został wygaszony...ta decyzja była szokiem nie tylko dla Pana.

Iwona

@oloa jakie są Twoje doświadczenia z pracy w firmie?

olo

PO co pisać źle o firmie lepiej w ogóle się nie wypowiadać. Jak ktoś chce to wie a jak ma zasłonkę na oczach to nic na to nie poradzę....

nick

ile zarabia (w widełkach) dyrektor? ile wam proponowano? na umowie czy na d.g?

Iwona

@johnyudało Ci się uzyskać odpowiedź? Chętnie też usłyszymy więcej na temat szkolenia wstępnego.

johny

rozmowa jak rozmowa - standard. Warunki do przyjęcia - w piątek mają się odezwać jak bedzie pozytywna decyzja to wchodzę w to, apropos auta - mam ponoć dostać na koniec szkolenie ( nie wiem jakie )

aniulka

Agata masz racje, nieudacznicy życiowi, mnie do firmy nie zatrudnili, ale nie wypłakuje tego w internecie i nikogo nie obrażam bo znam swoją wartość

Dyrektor
@aniulka 06.03.2017 18:20

Chyba nie wiecie co to pożądana praca i firma współczuję wam i życzę powodzenia he he

Ania
@aniulka 06.03.2017 18:20

Firma czeska i czeski film tyle bo nie warto więcej pisać na jej temat szkoda czasu po tym co robią...

Agata

właśnie jestem po 2 etapie, te negatywy pisały chyba chłopaczki z małymi siurkami co są bici przez żony a w necie cwaniakują bo anonimowi :)( bez komentarza ). Do rzeczy, wynagrodzenie bardzo ciekawe, spotkania umówione, bardzo miła atmosfera podczas rozmowy, swift służbowe auto -Zadowolona

Patryk
@Agata 06.03.2017 15:01

Agata , mogę jakiś kontakt do Ciebie ? Mój mail p.giera@gmail.com

johny

rekrutacja bardzo profesjonalna, zaproszono mnie na drugi etap. resztę napiszę jutro

ola
@johny 05.03.2017 20:31

I jak tam rekrutcja Czy firma oferuje umowę o pracę?

KM

Nie polecam

Wolny

Równie widziałem wieczorem te wpisy a teraz ich nie ma komuś nie pasują i kasuje Widać pseudo uczciwość tej firmy skoro tak to robi kasujac wpisy!!!

polecam

umowę podpisałem 10.02, auto dostałem 17.02 - nowa skoda superb. produkt dobrze jest odbierany, fajna atmosfera i jeszcze lepsza kasa. jak dla mnie bardzo pozytywnie

Nie polecam
@polecam 19.02.2017 20:27

Bzdura Nie polecam

Michał

Ja byłem tam na rozmowie naciągane sprawy z samochodem i paliwem później nic nie dostaniecie tylko złe wspomnienia omijać ABC . Pozdrowienia z Waga:)

Ruda

Podobno na umowę o pracę też zatrudniają, podobno...

Ruda

Ogłoszenie na tym samym portalu co ostatnio od dzisiaj jest ponownie. Czyli chyba nic z tego...

live

zarobki rosną z czasem, duża samodzielność w działaniu, dobre auta firmowe + karta paliwowa. Praca polega na szkoleniu ludzi do swojego zespołu

maur

Szanowni, proszę o info w sprawie stanowiska Dyrektora Regionu ale te prawdziwe, obiektywne nie od zawiedzionych handlowców chodzi o wynagrodzenie, atmosferę w firmie, przelożonych inne ważne spostrzeżenia/uwagi. Dzięki

Aplikant
@Ruda 15.02.2017 16:52
Czyli dokładnie tak jak ja. Dodatkowo wiem, że drugi etap w wielkopolsce.

Hej, i co jest jakaś odpowiedź? Jedziesz do Wielkopolski na kolejny etap ?

@Aplikant 17.02.2017 17:23
Hej, i co jest jakaś odpowiedź? Jedziesz do Wielkopolski na kolejny etap ?

Cisza, a ogłoszenie ponownie w necie więc ciężko stwierdzić kogo oni poszukują bo podobno rozmowy teraz mieli z 26 osobami i nie wierze, że nikt z tylu osób się nie nadawał... Możesz się jeszcze taki nie urodził który by im dogodził ;p

Andzia

ja dostałam nowe auto po pierwszej podpisanej umowie ( drugi dzień pracy ), po 6 mc pracy same pozytywy

Japa

No w tym momencie z tego co wiem ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o. zatrudnia do większości miast w Polsce

pozytywnie

kilku znajomych podpisało z nimi umowy na reklamę w Czechach, z tego co wiem są bardzo zadowoleni

G&G

dla mojej firmy duża pomoc w dotarciu do klientów z zagranicy

BalDemar
@G&G 11.10.2016 14:16
dla mojej firmy duża pomoc w dotarciu do klientów z zagranicy

TOAS
@BalDemar 16.11.2016 17:08
Witam. Czy oprócz dotarcia do klientów jakieś zlecenia udało się zrealizować ? Jaka branża jeżeli mogę spytać ?...

Pięne słowa przed podpisaniem umowy. W trakcie jej trwania ani razu nie zadzwoniłam nasz opiekun. Niestety nie udało nam się zdobyc nowych klientow. Na dodatek spóźniłam się z wypowiedzeniem, a kolejny rok trwania umowy nie przewiduje płątności miesięcznych, tylko za rok z góry. Obenie płacimy w miarę możliwości, ale właśnie zostaliśmy podani do windykacji. Nie ma z kim rozmawiac, nikt nie odbiera telefonów, na maile też nie odpisują. KONTAKT ZEROWY!!! NIE POLECAM!! NACIĄGACZE I TYLE!

Misio

Super firma. Wiele kontaktów i dwie fajne umowy - efekt zwrot inwestycji 250% !!!. Super. Na pewno z nimi zostaję i przedłużam umowę!!!

zadowoleni

dziękujemy za dobrą współprace, właśnie przedłużyliśmy umowę na kolejny okres

aga

Jezli chodiz o stabilnosc bo widzę, ze sie sprzeczacie co niekotrzy, to chcialabym zapytac czy ta stabilnosc opiera sie na umowie o pracę? bo ja rozumiem to tak, wczesniej widzialam ze mieli oferty na specjaistów ds. kluczowych klientow, teraz rowniez poszukuja?

handlowiec

W ABC pracuję 7 m-cy. I jestem mega zadowolona. Pensja dobra, na prawdę mona sporo zarobić, auto służbowe dostałam i kartę paliwową. Z Szefami można załatwić wszystko, bardzo fajna firma która szanuje pracownika. Nigdy nic złego mnie nie spotkało a wręcz przeciwnie jestem zdziwiona takim podejściem do pracownika bo w polskich firmach takie rzeczy w ogóle nie mają miejsca.

biznes

Polecam - zadowolony klient

dziękujemy

nie wiem jak się pracuje w tej firmie, jeżeli chodzi o współprace to jesteśmy zadowolonymi klientami. Dzięki ABC Polskiej Gospodarki nasza firma rozwinęła swoją działalność na rynku czeskim.

firma

posiadają bardzo ciekawy produkt, mojej firmie pozwolił wypromować markę na rynkach zachodnich, dzięki temu nawiązalismy sporo ciekawych kontaktów.

klient

przez pierwsze 1,5 mc kilka zapytań nic ciekawego, pozniej zadzwonili i poproslili zebym wysyłała oferty, które będą tłumaczyć i wysyłać do firm - w następnych dwóch tygodniach 3 klientów Czech. Pełen zwrot inwestycji + spory zysk. Pełne zadowolenie -czekam na kolejne zamówienia

pati

standardowa praca Przedstawiciela Handlowego, duży plus umówione spotkania, warunki finansowe dobre - mam nadzieje,że mnie zatrudnią

permanentna rekrutacja

Permanentna rekrutacja trwa! Znów rekrutują na stanowisko "derektora" !!! Ale kto nie zdąży złożyć aplikacji niech się nie martwi! Za miesiąc znów będzie rekrutacja! A potem za miesiąc i jeszcze za miesiąc :)

bartek

(usunięte przez administratora) chciałbym podjąć z nimi współpracę ale wiadomo przezorny zawsze ubezpieczony dlatego wchodzę tutaj..daj znać jak możesz o co chodzi konkretnie

waleri

heh @wałek bardzo ciekawi mnie ktoś udziela Ci takich poufnych informacji firmowych i to przez telefon od tak? nie wiem co już jest tutaj wałkiem serio

basti

Co myślicie o tej firmie i jaka jest podstawa pensji

Wookaszz

Czy ktoś wie jakie tam oferują zarobki na stanowisko Dyrektora Regionalnego ??

M

A warto z nimi wspolpracowac w sensie podpisac umowe i czy beda faktyczie klienci? (usunięte przez administratora)... u mnie w pracy byl przedstawiciel i namawial na wspolprace z nimi...

alias
@M 20.01.2016 13:17

Nie warto. Żadnych efektów nawet po dwóch latach. Żadnego telefonu, żadnego maila.

oszukany

Uważajcie - szkoda nawet czytać ich ogłoszenia a co dopiero aplikować... strata czasu i pieniędzy nawet na dojazd na rozmowy kwalifikacyjne...

wiksa

Ja chętnie z nim porozmawiam, dajcie tylko adres. Może czas poinformować jego żone ( jesli wogole ktos z nim daje rade ) jakiego nieudacznika ma pod dachem. zabawimy się w hejty ale na zywo !

handlowiec

dziwi mnie,że firma nic nie robi z tym kłamcą co wypisuje te negatywy. Pracuje 2,5 mc - jest wporządku, a wiekszych hejtów nie czytałem nigdy wczesniej.

rekrutujący

WItam, a ile tak mniej więcej się u nich zarabia na rękę ? (tak średnio). Dzięki za odpowiedź

nowa

Jakie kary ,człowieczku co ty bredzisz.Masz problem ze sobą to bzdurnymi wpisami tego nie wyleczysz . Wszyscy wiedzą kto pisze te negatywne opinie i zarzuty wyssane z palca. Żenujący chłoptaś.

Marek

nie na Obornickiej a Obrzyckiej 66. Może byłeś na innym spotkaniu a tu lejesz wodę?

Nowa

Szkolenie

DORA

NA SZKOLENIE, CZY ROZMOWĘ .

nowa

zaprosili mnie na przyszły tydzień

DORA

CZY KTOŚ JEDZIE DO NICH NA SZKOLENIE ?

Zostaw opinię o ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o. - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o.