Opinie o Trodat Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trodat Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Trodat Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trodat Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Wierna

Chętnie podjęłabym pracę jako przedstawicie handlowy bo wiem, że to super firma. Proszę o podpowiedź ile mogę zarobić, czy są premie od sprzedaży? Może cos jeszcze?

dziad
@Wierna

Zarobić możesz ile chcesz nie ma górnej granicy wszystko zależy od ciebie . Swego czasu jeden z przedstawicieli handlowych zarabiał średnio 6 tyś miesięcznie. Premie od 2500 zł w górę . Aplikuj . Powodzenia

Pomoc dla Wiernej
@dziad

Wierna, nie wierz w te brednie. Dzisiaj takich zarobków nie zobaczysz - poszukaj na FB ludzi pracujących w tej firmie i im zadaj pytanie jak to wygląda w rzeczywistości. Nawet jeśli Twoje wyniki wskazywały by na to, że powinnaś zarobić tak dużo jak dziad pisze to i tak tyle nie dostaniesz - system działa, system pilnuje. Moze popros łaskawego pana dziada, żeby skontaktował Cię z tym bogatym ph i sama zapytasz.

Jola Lojalna

Albo mi się wydaje, ale coś zaczyna się rozpadać. Czyżby to początek końca firmy Trodat? Z okazji walentynek odchodzi kolejny ph, a najprawdopodobniej to nie koniec, a dopiero początek kariery wakatów. Jak tak dalej pójdzie to sprzedawać będzie prezes ze swoją świtą. tylko jak starszy pan, który nigdy nie był ph, a wiedzę czerpał z książek będzie potrafił coś uhandlowac? Tym bardziej, że niestety książki z których sie uczył dziś są juz bardzo nieaktualne. Na na sugestie ze powinien się dokształcić w kwestii zarządzania ludzmi niestety nie reaguje. No chyba ze pomoże mu gwiazda - prawa ręka prezesa - ale w kwestii sprzedaży i podejścia do ludzi to ma jeden mały minus - kompletnie się na tym nie zna, za to jest masterką od pouczania wszystkich i prawienia mądrości. Cały czas zastanawiam się czy najpierw wszyscy stad odejdziemy, czy w koncu ktoś z Austrii sie tym zainteresuje bo rozwalić taka firmę to naprawdę trzeba mieć ogromne umiejętności A moze to jakis zakład jest? ;)

LOL

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, ale prace w Trodat szczerze odradzam... :( Jest pewna osoba zwana dyrektorem "dziad" który urobił sobie prezesa i robi co chce. Kasa była kiedyś teraz max 3200 co 3-4 miesiąc, tak głównie podstawa. Premia uznaniowa rozliczają człowieka z osiągniętych celów - nie ważne czy plan na 100% czy 140% na końcu są koszty które pomniejszają premie.. Cele nie do osiągnięcia, jest ich zbyt dużo - zdjęcia, ekspozycje, sprzedaż, marże, zysk, merch, moduły, czarowanie że się zgadzam itd.... RKS-i chodzą jak w zegarku. Dużo można pisać, ale lepiej samemu się przekonać i coś tu napisać :) pozdro dla przyszłych obecnych i byłych pracowników

@LOL

to nie dziad prezesa tylko prezes dziada :) i reszte :) Przecie nie od wczoraj :)

Ochotnik

Czy w tej firmie są etaty dla PH? Mówiono mi, że jest dobrze.

Kierownik Sprzedaży

Wymagania bardzo obaszerne , testy matematyczne , sprawdzanie referencji , itd Niestety , trodat polska zabrania zwoim praconikom prowadzenia działalności gospodarczej o czym nie są łaskawi poinformować na początku rekrutacji. DNO !!

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
A mialo byc tak extra

Premie w tym miesiacu dramat 200 300 400 . + 2100 podstawy co nie ktorzy . I to premie brutto..... Tyle sie u nas zarabia przy realizacji planow

ciekawy
@A mialo byc tak extra

przy realizacji 100% planu?

onn
@ciekawy

oczywiście , były nawet realizacje podchodzące które podchodziły pod 200 . Ale ty dostajesz premię za zysk którego nie znasz do momentu wypłaty . i później tłumaczenia miałeś za duże koszty ( których w większości nie potrafią wytłumaczyć skąd się wzięły . Jak jesteś chętny aplikuj tylko wypytaj się jak jest naliczana premia i kiedy o niej się dowiadujesz . Szukają na poznań . pracownika który ma śmigać po sklepach i robić ekspozycję więcej jest w tej pracy merchu niż pracy ph . a jak nie zrobisz poprawnych ekspozycji to (usunięte przez administratora) ci połowę tego co wypracujesz .

LIROY

Bodzio z czym się nie możesz zgodzić ? ile ty pracujesz i w jakim dziale bo na pewno nie w handlowy Można się narobić plany po dopinać na 100 % a przy wypłycaniu premii okazuje się ze miałeś kosztów więcej niż zysku i niestety premia się nie należy . TAKI PRZYKŁAD Z ŻYCIA

Bodzio

Pracuję tu już dość długo i nie mogę się zgodzić, że jest źle. Może to jakiś trudniejszy czas w firmie .

Wierny

Takie wpisy nie pomogą firmie a przecież tu pracujesz ? Ja rozumiem że są dobre i złe momenty wszędzie. Będę chwalił firmę a przecież można zmienia pracę i po co to wylewanie brudów , często nie do końca zgodnych z prawdą!

Fan dziadzia
@Wierny

Takie brednie to mógła napisac tylko jedna osoba... Dziadku, brudu to Ty tutaj naniosłeś i teraz to (usunięte przez administratora) roznosi się po firmie, tak, że wykładziny trzeba będzie uprac niedługo

Rygi

A skąd wiesz ze ludzie uciekają? Zgodzę sie z tym ze komuś może cos nie odpowiadać, chociaz stawi w większości firmach panują podobne, nie wiem dokładnie o jakim stanowisku mówicie ale jako technik wszedzie płaca tak samo

Daruj sobie..... zdrowie szanuj

Daruj sobie..... zdrowie szanuj

Jacuś

Nie polecam tej firmy. Najgorsza z jaką miałem styczność.

ptr

Skoro jest tak super to dlaczego ludzie uciekaja?

Gips

Chciala by pracowac dla troda co musza zrobic aby machnac ta praca ? Ja przyjechala i sluszala ze sa rekrutacja na ta handleca. Wiela placa ?

Marmolada

Na stanowisku Specjalisty ds.Serwisu oferują następujące warunki:Pensja miesieczna dzieli się 50/50. Pierwsza połowa, ile sobie wynegocjujesz ale myślę, że ok. 2500-2800 brutto, reszta to premia uznaniowa, której jakoby trudno nie dostać, ale co masz na papierze to wiesz, że masz.Zakres obowiązków to serwis urzadzeń u klientów na terenie całek Polski. To znaczy, wyjeżdzajac do pierwszego klienta np w poniedziałek, nie wiesz kiedy wrócisz do domu. Np. jestes na serwisie w Krakowie, czas pracy na miejscu, moze 2 a moze 8h, wracasz do domu(Warszawy) i tu dopada cię telefon, że padło urządzenie np w Rabce, Zakopanym, Przemyślu itp.Firma nie wyśle innego serwisanta ( jesich z tobą 2 na kraj), więc zawracasz i jedziesz na inną robotę.Kiedy się ona skonczy, nie wiadomo. Do tego lojalka w umowie o pracę, że przed każdym szkoleniem będą ci przedstawione koszty, masz tydzień na akceptacje wysłania cie na szkolenie.Co to za pracownik, który nie chce się szkolić, zwłaszcza serwisant;) i jeżeli w ciągi 2 lat od szkolenia zostaniesz zwolniony lub sam odejdziesz to firma MOŻE żądać zwrotów kosztów. Np. szkolenie zagraniczne 7 dni, powiedzmy za 10 tyś zł. Ciekawe czy jest to zgodne z polskim prawem pracy, polecam konsultację u prawnika. Myślę, że zapisy w Umowie o Prace, niezgodna z Kodeksem Pracy sa nieważne, ale może się mylę. pozdrawiam

mechtech
@Marmolada

Potwierdzam!!!

Michael
@Marmolada

Cześć, mógłbyś przesłać mi swój adres emailowy. Ubiegam się o pracę w tej firmie, mam kilka pytań.

były

Wszystko co dobre w tej firmie już było, większość wpisów to brednie, niektóre wyglądają mi na wpisy osób tam zarządzających. w żadnej firmie konkurencyjnej nie ma takiej rotacji, to chyba o czymś świadczy. Nikt z branży z doświadczeniem nie pójdzie tam do pracy. zanim zdecydujecie się na ten krok pójdźcie z lojalką do prawnika, bo słyszałem ze drugiej podobnej nie znajdziecie i możecie zapomnieć o dalszej pracy w innej firmie w art biurowych Ogólnie mówiąc: kasa kiepska, atmosfera fatalna, prestiż żaden. Tylko dla zdesperowanych.

Realista
@były

Kasa dobra, atmosfera świetna, prestiż jest.

pimp

Wszystko w trodat się zje....lo. Mam newsa, że przedstawiciel w grudniu przewyższyl plany, oczywiście wynagrodzenie znacznie dobiegło od jego oczekiwań

franka

czy dalej szukają do telemarketingu?

asia

no trudno , może za dużo kasy chce :P hehe zresztą sprawdziłam i lokalizacja słaba tzn za daleko jak dla mnie z Mokotowa.

asia

Hej, a ile osób szukają do telemarketingu bo wsłałam i cisza a mam dużo doświadczenie .

Zostaw merytoryczną opinię o Trodat Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Trodat Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trodat Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trodat Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trodat Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Trodat Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trodat Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 106 ocen.
  • Marywilska 22
    03-228 Warszawa