Elanders Polska Sp. z o.o.

Płońsk

Opinie o Elanders Polska Sp. z o.o.

Hubabuba

A czy ktoś może coś napisać o pracy w Elandersie we Wrocławiu. Słyszałem różne opinie.

Dallas

Jeśli mieszkacie w Płońsku to polecam zainteresować się ofertą od Elanders Polska Sp. z o.o. na stanowiska Maszynista, Drukarz czy Operatora Falcerki bo to naprawdę fajne są ofert, ja polecam zwłaszcza, za umowy o prace i prostu grafik pracy zmianowej

izoooo

pewnie nie mają wolnego stanowiska, bo ofert nigdzie nie widać a ja jestem expertem ostatnio w dziedzinie poszukiwań ofert pracy. No ale dokumenty aplikacyjne zawsze możesz wysłać, w razie potrzeby zapewne zadzwonią jeśli posiadasz wymagania stawiane przez nich. Słyszałem że zarobki są nie najgorsze więc warto próbować

gość

A jak w Dziale Sprzedaży u Was? Można zarobić? Jaka atmosfera?

w skali od 1 do 10 daje 7

?

andrzej - 2013-09-12 00:38:56 są ale na usługach szwedów Witam, chciałam zapytać czy w elandersie na produkcji jest ciężko, miałam przyjemnośc pracować w dph w szerominku i tam jest po prostu jeden wielki bajzel a jak w elandersie??

Zostaw opinię o Elanders Polska Sp. z o.o. - Płońsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elanders Polska Sp. z o.o.