Opinie o Sukces Technology Group - Dziemiańczuk sp.j. w Wasilków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sukces Technology Group - Dziemiańczuk sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Sukces Technology Group - Dziemiańczuk sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sukces Technology Group - Dziemiańczuk sp.j. w Wasilków

Ktos

Firma to ostra porażka... szefostwo obiecuje nie wiadomo co a później wychodzą kwiatki... szef wiecznie chwali się co to nie on. Obiecał podwyżki, których później nie chciał dac... brak szacunku do pracownika, nie potrafią doceniać, zatrudniają niekompetentnych ludzi, nie polecam !!!

Maja

@wedfv - atmosfera w pracy to czynnik bardzo ważny. Niektórzy z pracodawców decydują się na organizowanie specjalnych wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Jest to możliwość lepszego poznania osób z naszego środowiska zawodowego, oraz samego pracodawcy. Czy pracując w Sukces Sp.j. Urszula i Grzegorz Dziemiańczuk mamy możliwość uczestnictwa w tego typu inicjatywach?

wedfv

atmosfera to przeciez tworzona jest przez samych pracownikow wiec jezeli oni sa w porzadku to atmosfera rowniez a to bardz wazny czynnik jednak jest..

Radzio

jaka umowa? zlecenie? dobre sobie, atmosferę tworzą przede wszystkim właściciele np. przez akcję "ja ci zapale".

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Sukces Technology Group - Dziemiańczuk sp.j. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Przedstawiciel/ka handlowy/a - automatyka bramowa. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Campaign Manager (ABM and Pipeline Campaigns)
Wrocław
Trans.eu Group S.A,
Radzio

Ale jaja, sami sobie komentarze piszą ;) 15 letnia tradycja? Czego tradycja ja się grzecznie pytam? Dlaczego wszystkie prawdziwe komentarze zostały usunięte? Litości - omijajcie tą firmę jak najszerszym łukiem. Nie polecam tam pracy, atmosfera fatalna, wynagrodzenie żadne.

Krooleewnaa

Ogłoszenia pojawiają się regularnie na bialystokonline w Ogłoszeniach (nie ogłoszenia drobne), głównie szukają na produkcję, przedstawicieli handlowych szukają w Polsce przede wszystkim na portalach dla danego regionu. Przecież nie będzie z Białegostoku dojeżdżał na drugi koniec Polski. Dużo produktów nie oznacza pracy wielkiej liczby osób, asortyment sprowadzają w większości z Chin a tutaj niewielkie doprodukowanie, sprzedaż, kompletowanie, wysyłka.

lllooo

co do zarobków i innych warunków też nic nie wiem, a mnie również temat interesuje. Wiem tylko, że sa firmą z 15-letnią tradycją. Obecnie w ofercie firmy Sukces jest ponad 1000 pozycji asortymentowych, a w planach stałe wprowadzanie nowości i wysokiej jakości produktów, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów - plany na przyszłośc mają więc i na zatrudnienie może jest jakaś szansa.

jojjjjhhh

Może napisze ktoś jaśniej jak teraz ma się cała ta sytuacja oraz jak jest z zarobkami od tego roku? Opiszcie też rozmowę kwalifikacyjna jak się przygotować, pod jakim katem najbardziej kładą nacisk z czego sie przygotować i jakie sa zarobki czy takze wypłacane na czas z góry dziekuje bardzo za odpwiedzi pozdrawiam

olek

ja też nie widzę, żeby coś tutaj było, więc sumie bez sensu, albo ludzie się boją pisac, albo ne wie o co chodzi, bo jednak dużo było pozytywnych komentarzy i opinii o nich, więc w sumie czemu mieliby to robić? zastanawia mnie co może być powodem nagłego braku zaangażowania.. no nic, moze ktos się odezwie jeszcze.

może zmiana na lepsze?

no widzicie możę takie milczenie możecie rozumieć jako zmiane na lepsze w tej firmnie?ale co my bedziemy tutaj gadać jak nic nie wiemy. niech sie wypowiedza w sposob rzetelny ci co wiedza. moze taka opinia komus pomoze wkoncu. ewidentnie ostatnio mam pecha w zyciu a szkoda wielka szkoda, bo nic sie mi nie uklada.

R.

No dziewczynki - trzymajcie się mocno, będzie trzęsienie ziemi !!!

W.

Dziewczyno, daj se spokój, lepiej poświęć energie na szukanie innej pracy. Właściciele sami nie wiedzą czego chcą, co chwila jakaś nowa historia, rotacja ogromna, kasa? śmiech na sali - zlecenie za najniższą, a spytaj pozniej o umowe o prace, to zrobią wielkie oczy. Już samo to, że opinie są usuwane chyba o czymś świadczy.

gabi

Warto iść do działu sprzedaży? Kasa warta ciężkiej atmosfery? Można prosic o rozwinięcie watku "zatrudniaja na jedno stanowisko, a potem przerzucają na inne"?

M.

a czemu to(usunięte przez administratora)? te peany wielkie? czyzby wycofała swe zdanie o firmie? juz nie jest tak pięknie? tak wspaniale? Czyżby byli i obecni pracownicy mieli rację? Śmiech ;)

mn.lu

(usunięte przez administratora) Większość ludzi jest ok, nie polecam działu sprzedaży. Tam atmosferę można nożem ciąć i "babska" są w stanie pozabijać się aby tylko jedna drugiej dowalić, podstawić nogę. Sympatyczna z tego działu jest tylko jedna osoba , najdłużej tam pracująca, ale też swoje w tej firmie przeszła. Nowej osobie nic się nie tłumaczy od razu ma być wszechwiedząca i do wszystkiego ma sama dojść. (usunięte przez administratora)na pozór sympatyczny, jednak nowych ma gdzieś i tak naprawdę radź sobie sam. Szefostwo ma własną wizję firmy, która co 5 minut ulega zmianie. Zatrudniają cie na jakieś stanowisko po czym w trakcie zmieniają na coś zupełnie innego. Jutro nie jest pewne bo nie wiesz czy będziesz dalej pracował. (usunięte przez administratora)br /> Firma mieści się obecnie w Wasilkowie w okolicach torów - jak nie masz auta dojazd bardzo skomplikowany.

w przerwie na drugie śniadanie

Do pracy moje drogie Panie, do pracy...chyba, że pracy brak i tak spędzacie ten nudny czas...

Chętnie_się_przedstawię

Cóż, widać po wpisach jak dziewczynki pracujecie... Wchodzenie na takie portale w trakcie pracy i komentowanie raczej nie należy do waszych obowiazków i wykazuje, że macie dużo wolnego czasu... Zajmijcie się zatem pracą na rzecz tak wychwalanego przez was pracodawcy, za którą pobieracie wynagrodzenie. Ciekawe która z was najczęściej korzysta w czasie pracy z wszelkich portali typu Fb i NK??? Pozdrawiam jeszcze raz naprawdę pracujących w tej firmie !

dziewczątko z okolicznej wsi

A mnie tam się podoba praca, chyba nie trzeba brać do głowy wszystkiego, bo tam gdzie są ludzie to i konflikty są i każdy dba o swój interes. Tak to już jest. Każdy ma swoje zdanie.

Chętnie_się_przedstawię

Cóż za pochlebne opinie, widać najbardziej zainteresowanych... na szczęście te sfrustrowane osoby już od dawna pracują tam, gdzie panuje normalna atmosfera i rozwijają swoją karierę zawodową. A jak się szanuje ludzi, to nie trzeba pisać o tym na tym portalu, bo tyle się tam osób przewija, ze każdy ma swoje zdanie. Ciekawe kto by tam pracował, gdyby nie sytuacja na rynku pracy. Wszyscy myślą tak samo tylko nikt tego nie powie, bo ma do wykarmienia rodzinę, kredyty, studia... Żenujący jest też fakt, iż właściciele wpisują tu oipnie na swój własny temat.Wszystkie puste slogany są na stronie firmy, a to miejsce jest dla tych, którzy chcą wyrazić swoją opinię o pracodawcy i mają do tego prawo. Jak napisał ktoś wcześniej " uderz w stół, a nożyce się odezwą". Nie mam zamiaru zatem podejmować polemiki z kimś, kto nie ma pojęcia, że po części jesteśmy tacy, jak widzą nas inni, a nie jakie mamy o sobie mniemanie. Słowa krytyki trzeba umieć przyjmować konstruktywnie i może się zastanowić nad problemem. Co do wartościowych ludzi to fakt, nie brakuje ich w tej firmie i z tego miejsca ich pozdrawiam, zazwyczaj to ci, którzy naprawdę tam PRACUJĄ w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Pracujący w Sukces od lat

Fajna firma, przyjazna atmosfera, możliwości rozwoju i niezłe zarobki. Praca mi osobiście daje mnóstwo satysfakcji.

Zostaw merytoryczną opinię o Sukces Technology Group - Dziemiańczuk sp.j. - Wasilków

• Jak się pracuje w Sukces Technology Group - Dziemiańczuk sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Sukces Technology Group - Dziemiańczuk sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Sukces Technology Group - Dziemiańczuk sp.j.
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.

Sukces Technology Group - Dziemiańczuk sp.j.