Opinie o PSS Społem w Siedlce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PSS Społem. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PSS Społem na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PSS Społem w Siedlce

Ja bardzo polecam firmę,z tymi szczepieniami to bzdura, ja się nie zaszczepiłem a umowę dostałem nową, atmosfera w pracy też jest fajna, ogólnie polecam

Damian

Na jaką umowę można tu liczyć: o pracę czy zlecenie?

Mila

Jeśli chodzi o szczepienia są dobrowolne i nie ma prawa nikt zmuszać. Stanowisko sprzedawcy nie jest aż tak atrakcyjne finansowo, żeby mogli sobie pozwolić na zwolnienia. Raczej wątpię żeby ktoś z biura był chętny ubrać fartuszek i pracować w sklepie. Chociaż nie ukrywam chętnie bym zobaczyła taka panią ubraną w mundurek firmowy społem.

Wanda
@Mila

Pewnie że nie pójdzie, a skąd ! :D Ale Damian się pytał o umowy, macie pewnie o pracę, nie? W Warszawie spółdzielnie mają o pracę, albo biorą ludzi z agencji. Jak w Siedlcach macie?

Mila
@Wanda

Odpisywałam pracownikowi na temat szczepień, jeśli chodzi o pracę w Społem to już kilka lat nie pracuje, ale zaglądam na stronę. Jak pracowałam w Społem to miałam umowę o pracę. Teraz pracuje w Biedronce.

Marzena
@Mila

I co lepiej Ci w Biedronce niż tutaj? Możesz porównać warunki pracy w obydwu miejscach? Bo ciekawa jestem gdzie jest lepiej tak szczerze

Speluno (usunięte przez administratora) i tyle Pensja 2500 dla piekarza To jest jakaś porażka

Marzena

To za pełny wymiar godzin pracy?

Pracownik Nowy wpis

Ja pierdole już objaśniam kierowniczka z piekarni nic nie ma do powiedzenia w tym speluno rządzi komunistka pani jebał ją pies kadrowa Sz*ata doświadczonym piekarzom Pracującym ponad 10lat w zawodzie Wszystko umiejącym i do ciasta i do pieca + cukiernia kurwo*** złodziejka stépnia zwykłego robiła który na prezes.. został wybrany elektryk Który chce się dorobić Daję umowy zlecenia 2500tys Mało co przyjdzie pomocnik piekarza stawiają go do pieca bo ludzie na umowach pracujący wiele lat nie umiał tego wykonywać Apropo korupcji Kto sprzedał masarnie w PSS? Tak wiemy macie na to papier a ile pod stołem prezes wywalczył?

~~1 Nowy wpis

wystarczy awansować ( słusznie czy nie słusznie ) do rady nadzorczej i masz 1500 zł netto dodatku plus 300 zł w bonach /talonach Reasumując 4200 + 1500 +300 = 6000 PLN netto. Proste .

Pracownik Nowy wpis

Zapomniałeś dopisać że nadużywałes alkoholu,nierzadko w czasie pracy a podczas jednego ze swoich pijackich ciągów zniszczyłeś drzwi w łazience,chyba nie liczyłeś na umowę o pracę po takich akcjach?

Stary piekarz Nowy wpis

Najgorsza piekarnia w moim życiu zarabiałem 2500 musiałem oddać za deputat 100zł robiłem jako pomocnik piekarza do piecy czy w nocy czy w dzień Nieudacznicy pracujący wiele lat tylko do stołu na umowach o pracę (usunięte przez administratora) t* (usunięte przez administratora)komunistke kadrową Zadbam o to by żaden fachowiec u was sobie kariery nie marnował Pozdrawiam Piekarz piecowo-ciastowy cukiernik Mało tego komuniści dają umowę o pracę po 6ciu miesiącach

Te wszystkie negatywne komentarze to szczera prawda. Odradzam pracę w tej firmie. Nie szanuje się tu ludzi. Bez względu na to co sobą reprezentują, jak dobrze wykonują swoje obowiązki, traktowani są jak (usunięte przez administratora) Liczą się tylko znajomości, zależności i wszelkie koligacje. Pieniądze marne. Prezes zbija kokosy a zwykle szaraczki ochłapy. Atmosfera tragiczna. Jeden drugiemu wilkiem. Mentalność zatrzymana na etapie (usunięte przez administratora). Prezes dyktator stosuje swój kodeks. (usunięte przez administratora) w temacie szczepień. Wiele sytuacji powinno się oprzeć o inspekcję pracy tylko nikt nie jest na tyle odważny. Brak poczucia bezpieczeństwa. Przestrzegam szczególnie młodych. Dajcie sobie spokój i nie idźcie tam pracować. Nie ma drugiej tak beznadziejnej firmy.

Grzegorz

Kasa marna? To znaczy ile? Bo może dla ciebie niedużo a dla innego będzie ok? Podasz widełki finansowe?

Wanda

Podejrzewam , że minimalną krajową macie? W warszaskich społemach to samo ... :/

Brak słów

To co się tam dzieję, to przechodzi ludzkie pojęcie ludzie pracują za koszmarnie niskie pieniądze, walka i zmuszanie do szczepień to jest teraz główna motywacja osób z góry czy tak powinna wygladać spółdzielnia?

Xxx
@Brak słów

Góra wymyślił sobie że osoby niezaszczepione nie mają wstępu do firmy bo pozwalania (usunięte przez administratora) Ta firma jest oderwana od rzeczywistości na wielu płaszczyznach. Sam zarabia horrendalne pieniądze a ludzie dostają ochłapy

Helena
@Brak słów

A co z pracownikami, którzy się nie zaszczepią? Czy zostaną zwolnieni albo zostanie im obcięta pensja? Wiesz coś na ten temat? Bo takie przymusy są niepoważne...

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie PSS Społem? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Siedlce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Unikajcie tego pracodawcy jak ognia, chyba nie ma gorszego w Siedlcach. Prezes w ogóle nie liczy się z pracownikami, podejmuje decyzję, chyba na podstawie swojego widzi mi się, nie zastanawia się, że nie ma komu pracować, a towar musi być rozłożony, bo inaczej klient złoży skargę i pracownik, dostanie karę. jak tak dalej pójdzie to młodzi pouciekają, a starzy pracownicy odejdą na emeryturę i nie będzie miał kto tam pracować, czyli wszystko idzie w kierunku rozwalenia tego, co było budowane przez tyle lat.

Obużony

Może czas żeby zarząd dobral sie do czterech liter prezesowi bo czuje się jak Pan i władca a to ludzie na niego pracują dzięki pracownikom który robią na niego on dostaje kokosy sam sobie pensje ustala i cało resztę a ludzi traktuje jak (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Ktoś

Najgorszy pracodawca w Siedlcach najniższe zarobki czyli najniższa krajowa o dzień wolny trzeba się upominać z łaska dany choć się należy , wiele naruszeń kodeksu pracy stary personel i kierownictwo które wykorzystuje młodych bo stare uważają ze juz się napracowały tragedia

Mikołaj

A kadra kierownicza jest tam stała ?

@Mikołaj

Stała I dlatego taki bałagan tam panuje

Darek

@dawid no to wygląda , że atmosfera w firmie jest dobra, polecasz prace ?

@Darek

Nie polecam tam pracy kadra kierownicza stara jest i nie wykształcona ..kasa marna.. zamiast dać podwyżkę pracownikom dają tam beznadziejne bony towarowe do sklepòw PSS ..w ktòrych nikt nie chce robic zakupòw

Ktos
@Kokos

Cała prawda kadra kierownicza PRL-owska sklepy zaniedbane króluje chaslo że kierownik Pan i władca i nic nie musi robić tylko siedzieć w biurze i gonić młody personel bo tym starszym nie karze nic te panie siedzą tylko w kasach kobiety są przemeczone zarobki pożall się Boże braki w personelu jedna musi robić za trzy

Pracownica
@Ktos

Zarobki są marne . W skład rady wchodzą osoby które nie mają pojęcia o niczym - portiernia .To czego można się spodziewać .Podpisują wszystko co im każą.

Mikołaj

To dostajecie bony do sklepów?

@Mikołaj

Tak . bony towarowe zamiast kasy - taka wypłacają premie ale za kredyt bonem nie zapłacisz .

Dawid

Pieniądze może kosmiczne nie są ale kierownictwo jest bardzo ludzkie, człowiek się tam czuję jak w rodzinie

Max

Gorszego pracodawcy w tym mieście nie widziałem. Tragedia nie życzę nikomu tu pracować jeżeli chodzi o handel w niedługim czasie same sklepy poupadają bo nikt nie pójdzie tam pracować.

KLIENT

CZY KIEROWNICTWO PSS SIEDLCE CHCIAŁOBY PRACOWAĆ W NIEDZIELE PO 10 h I SOBOTY JESZCZE DŁUŻEJ A WIGILIE DO 18-TEJ A NOWY ROK 2013 POWITAĆ W SKLEPIE GDZIE W NIEKTÓRYCH KRAJACH NIE PRACUJE SIĘ W DNI ŚWIĄTECZNE PSS SIEDLCE BOGACI SIĘ NA ROZPIJANIU NARODU KOSZTEM SWOICH PRACOWNIKÓW

Zostaw merytoryczną opinię o PSS Społem - Siedlce

• Jak się pracuje w PSS Społem?

Zobacz opinie na temat firmy PSS Społem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PSS Społem?

PSS Społem