Adwokat Anna Brykczyńska, BRYKCZYŃSCY I PARTNERZY Adwokacka Spółka Partnerska

Poznań

Opinie o Adwokat Anna Brykczyńska, BRYKCZYŃSCY I PARTNERZY Adwokacka Spółka Partnerska

Iza

@Ktosik czemu mamy się czegoś dowiedzieć? @On a masz na to dowody? Bez dowodów nie powinno się pisać takich informacji na forum. A po drugie to jest obraźliwe, a obraźliwe treści może administrator zmoderować.

Ktosik

Powinno się sprawdzić wszystkie prowadzone przez nich spraw,.koniecznie!!!Być może można się wielu co najmniej zastanawiających rzeczy przy tym dowiedzieć...!!!

Iza

@Anonimowa taką uwagę można był napisać w taki sposób, by nie używać wulgaryzmów. To forum jest publiczne przypominam. Gdyby ktoś był zainteresowany pracą lub stażem w BRYKCZYŃSCY I PARTNERZY Adwokackiej Spółce Partnerskiej to szukają aplikanta: http://brykczynscy.pl/career

O mało co klient

To jest straszne właśnie się decydowałem na zaufanie tej kancelarii kiedy znalazłem ten wątek. Przeczytanie jednak całej "tej" historii mnie jednak kompletnie zmroziło. Dla chętnych http://plus.gloswielkopolski.pl/wiadomosci/a/oszukany-biznesmen-z-poznania-czyli-od-milionera-do-zera,11709048

Poznaniak

Mec. Brykczyńska ma zastępcę, który jest jej zaufaną osobą i do momentu odwieszenia wykonuje za nią wszystkie czynności. Pozdrawiam wszystkich, którzy plują jadem., z pewnością są szczęśliwymi ludźmi.

Observator
@Poznaniak 23.05.2017 08:43

Pracowniku kancelarii, autor którego wpisu wg. Ciebie pluje jadem? Nawet Halina przybliżająca Wasze obecne problemy do tego się nie posuwa, więc KTO?

Halina

Nie sugerujcie się opiniami na temat Mecenas Anny B. ponieważ i tak nie może pełnić swoich obowiązków. Jest zawieszona w ORA tak jak i jej mąż . Ma postawione zarzuty przez prokuraturę ,a mąż też adwokat Jakub B. jest aresztowany w tej samej sprawie. Można o nich przeczytać na stronie Prokuratury Okręgowej w zakładce Aktualności. Sami przeczytajcie ..........

Polak

Jeśli chodzi o rozwody jest najlepsza i skuteczna.

gość

Super Pani Mecenas, sprawy rodzinne tylko z nią!!!!!

les

Pewnie, że praktyki w kancelarii do najłatwiejszych nie należą, ale wiadomo, że można spokojnie liczyć na dobre doświadczenie i na jakąś dalsżą współpracę. A zarobki?

aplikant
@les 08.07.2016 22:13

4000-5000 absolwent

IzKa

Praktyki uważam za udane. lekko nie było, ale też sporo się nauczyłam. fajnie byłoby kiedyś pracować w takiej kancelarii!

Jowita

Kancelaria ma super podejście do praktykantów :) Kawy parzyć nie musiałam :)

AdamKK

Również potwierdzam, że praktyki w tej kancelarii są bardzo wartościowe. Trafiłem na nich przypadkiem, jak szukaliśmy z kumplem sposobu na odwołanie się od mandatu. Potem ja i kilku znajomych złożyliśmy tam podanie na praktykę, bo wyczytalismy, że można. Generalnie Brykczyńscy mają dobre podejście do początkujących w tym fachu. Duży plus też za lokalizację kancelarii, jeśli chodzi o dojazd :)

Kasia

Praktyki w tej kancelarii mogę zaliczyć do bardzo udanych. Zwłaszcza Pani Anna ma bardzo dobre podejsce edukacyjne. Dobrze pracowało mi się z aplikantami.

Izabela

Jestem świeżo po praktyce (6 miesięcy) w tej kancelarii. Bardzo rzeczowo, konkretnie i można duzo się nauczyc. Nie musiałam robić kawy i latac do sklepu po ciasteczka :) kancelaria Brykczyńscy jest mocno nastawiona na solidne praktyki, więc jak tylko macie okazję, to warto próbować się do nich dostac!

niedawny_aplikant

Podchodzą bardzo poważnie! Dużo się tam nauczysz, po aplikacji często współpracują z byłymi aplikantami

Maupa

bardzo konkretna i zasadnicza. Nie ma dla niej półśrodków, zawsze dopnie swego,ma do tego predyspozycje. Pani Anna wywalczyła dla nas duże odszkodowanie za złamanie prawa autorskiego. Widać zę czuje się w temacie jak ryba w wodzie.

Żaneta

Rozwód, podział majątku, pomoc w przekształceniu firmy w spółkę .... Wszystko super!! :))

Aniela

Zgadzam się, najlepszy możliwy wybór jeśli chodzi o rozwód!!

Przedsiębiorcza

Pani Anna pomogła mi załatwić sprawy formalne związane z podziałem majątku po rozwodzie (wliczając w niego firmę), a teraz prowadzi obsługę prawną mojej agencji reklamowej. Serdecznie polecam, najlepszy prawnik w mieście!

cywilak

Na pewno przyjmują aplikantów, nie wiem czy osoby na praktyki tez...Na aplikacji generalnie super i polecam, miła atmosfera, można się bardzo dużo nauczyć. Odezwij się do nich bezpośrednio najlepiej.

Joanna

Polecam bardzo fajnie i profesjonalnie w kwestii spadkowej

Agnieszka

Pani Anna mnie rozwodziła, polecam, miło i spokojnie, dobrze jest czuć ze ma sie w kims profesjonalne oparcie w czasie tej burzy

Robert

prowadzi w naszym imieniu sprawę o odszkodowanie za hałas od ławicy, idzie je to całkiem sprawnie

Jacek

dobrze sie znia współpracuje

Erwin

sprawdza się tez przy sprawach, że tak powiem prywatnych, prowaidziła mi sprawę o przyznanie praw rodzicielskich, jestem ojcem więc nie musze chyba mówić jaką batalie musiałem przejść, jestem zadowolony z obłsugi, profesjonalnie

Marysia

korzystamy z uslug w sprawie uzyskania odszkodowania za OOU Ławica, szczerze mowiąc nie wyobrażam sobie walki o to bez adwokata

Anita

polecam do spraw dotyczących prawa pracy, miła i fachowa obsługa

Helen

pani mecenas powierzyliśmy sprawę dotycząca odszkodowania za ławicę, obecnie jesteśmy zadowoleni z toku postępowania, ze wszystkich ofert kancelarii ta była najrozsądniejsza pod względem finansowym i opieki prawnej

karnista

to zależy z jakimi sprawami karnymi, korzystałem z ich usług w ramach postępowania związanego oszustwem ubezpieczeniowym i poszło ok a tobie o jaką sprawę dokładnie chodzi?

question

czy ktos wie jak sobie radzi ta kancelaria ze sprawami karnymi?

Mgiłęka

z zcała pewnoscia moge powiedziec że wspolpraca z Pania Anna to sama przyjemnośc :)

Zostaw opinię o Adwokat Anna Brykczyńska, BRYKCZYŃSCY I PARTNERZY Adwokacka Spółka Partnerska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adwokat Anna Brykczyńska, BRYKCZYŃSCY I PARTNERZY Adwokacka Spółka Partnerska